Jump to content

Moto Zajednica

Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.

Recommended Posts

  • Drug član, 1652 postova
Tehnicki za skuter ce biti skuplji od svih ostalih taksi i polise osiguranja. Bravo
Да се све доведе у баланс, узмемо Бургера од 650 грама, да не буде да смо циције, да хоћемо јефтино да прођемо :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Laka prikolica 4000 din. Sto bi rekli danasnji mladi, pa hit. 

Ja pre neki dan u prolazu svratio da pitam da li slucajno moze da prodje (Galeb iz 2008. registrovana svake godine). Stavi napred dva bela netrouglasta katadiotera i moras da ugradis svetlo za tablicu. Uradio ja to, dosao na tehnicki, slikanje, papiri i vozi... Jebes sapu na rudi, jebes osovinu, tockove... bitno je da lepo izgleda na slici. Polisa 750din, ostalo nesto malo preko i tehnicki skuplji nego registracija

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Ja u NS-u za motor platio 2500 din.

Gde si radio ako nije tajna?
Imam i ja rol bar i aftermarket auspuh pa me interesuje ako tebi vec nisu prigovarali.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ja juče platio 3.500. Kawa prošla tehnički. Imam jednu nulu viška u saobraćajnoj, mora nova. Njihova greška u kucanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ja preključe registrovao TDM-a...28800 sa tehničkim...tehnički 1500...ajd svi ovamo,pojedemo,popijemo i još vam ostane...nije mi jasno kako nije svuda ista cena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Sta bi vi,smanjili su gorivo za 30 para,nikolic ostaje u vili zarad nacionalnih interesa,a vi braco srbi opet kad budu izbori,sedite po kaficima i vicite kako vas politika ne interesuje,evo sad ce i politicki korektni sa foruma da me savetuju kako na forumu nije mesto politici i onda prvi da kukaju,samo se spremite za buducnost tek nam sledi svrsavanje po faci:jee1:,pozdrav.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Sta bi vi,smanjili su gorivo za 30 para,nikolic ostaje u vili zarad nacionalnih interesa,a vi braco srbi opet kad budu izbori,sedite po kaficima i vicite kako vas politika ne interesuje,evo sad ce i politicki korektni sa foruma da me savetuju kako na forumu nije mesto politici i onda prvi da kukaju,samo se spremite za buducnost tek nam sledi svrsavanje po faci:jee1:,pozdrav.
Sve je politika, pogotovo kada krupni kapital lobira za određene odluke...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Svratiću danas do tehničkog da vidim šta me čeka sledeće godine, da li TDM ili FIAT Panda.

 

EKG i ultrazvuk srca platih manje nego što ću tehnički.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
On 6.11.2018. at 12:03, mradomir je napisao:

Prošao tehnički - nosači kofera, rolbar, aftermarket auspuh - sve na motoru.

Naterali na valjke, probali kočnice, žmigavce, pogledali broj šasije i zapisali dimenzije guma.

Ostatak vremena do pola sata blejali.

 

U principu isto kao i pre.

gde si bio i koliko para

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12
Pre 20 sati, shoyyka je napisao:

Ja preključe registrovao TDM-a...28800 sa tehničkim...tehnički 1500...ajd svi ovamo,pojedemo,popijemo i još vam ostane...nije mi jasno kako nije svuda ista cena...

Gde je to u AR tehnički 1500....ja platio 3000 na ulasku u AR iz pravca Orašca, sa leve strane ima neki tehnički,zaboravio sam ime firme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
 
To su gluposti, DEKRA nema nikakve veze sa radom (i obrazovanjem) policijskih inspektora koji napraviše haos u Srbiji, takođe mi ne preuzimamo sav posao nego kupujemo velike velike igrače na tržištu. 
I vrlo bitna stvar kod nas na linijama ne smeju da se prodaju polise što vas automatski stavlja u bolji položaj od Dekre  
Isfrustriranost polupismenih inspektora verovatno dolazi od toga što nas ne mogu da drkaju za gluposti ne zbog toga što nas država štiti već iz prostog razloga, DEKRA radi preko 60 000 000 (da tačna je cifra  )  tehničkih pregleda godišnje pa ne može da nam kaže da ne umemo da pregledamo vozilo. 
Na koliko lokacija se obavi toliki broj tehničkih pregleda?
Upravo je situacija obrnuta. Svako obavi tehnički pregled kada postoji definisana check lista po kojoj se postupa. Verujem da ima na internetu i lista za tp po kome Dekra postupa u većini slučajeva. Kao i ispit za vožnju. Mnogi ne znaju da voze ali su položili jer su u datom trenutku ispunili potrebne uslove.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja koliko sam razumeo unija tehnickih pregleda ili sta vec se dogpvorila za cenu tehnickog pregleda, ali ne moras da naplatis toliko ako neces. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja