Jump to content

Moto Zajednica

Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.

Recommended Posts

  • Drug član, 1652 postova

Ново правило, свако ко не зна у чијој је војсци 1914. Тито био, не мож' да прође технички :)

Елем, управо смо залили, колега прошао технички Ситроеном из 2002. на којем не постоји могућност закључавања врата и који није изгребан једино са унутрашње стране поклопца резервоара.

Карикирам мало, али је заиста неугледан ауто и нису му правили неке проблеме.

Да ли је то срећа или су попустили стисак, остаје да се види...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600
Ново правило, свако ко не зна у чијој је војсци 1914. Тито био, не мож' да прође технички default_0a-smiley.gif

Елем, управо смо залили, колега прошао технички Ситроеном из 2002. на којем не постоји могућност закључавања врата и који није изгребан једино са унутрашње стране поклопца резервоара.

Карикирам мало, али је заиста неугледан ауто и нису му правили неке проблеме.

Да ли је то срећа или су попустили стисак, остаје да се види...
Gde je taj tehnički?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Za sada konkretno znamo da na tehnickom prave problem za kofere i crash barove kao i za auspuhe i ksenon i led svetla.


Zašto za kofere, tačnije nosače kofera, kad je nedavno neko iz policije dao zvanično saopštenje da oni nisu problem zbog koga se ne prolazi tehnički pregled?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ - jboban - imaš gore negde, neko je napisao da je bio na tehničkom i pozvao se na izjavu visoko rangiranog policajca, al mu na tehničkom rekli da to možda piše u novinama, al dok oni ne dobiju službeni dopis o tome - ništa od toga . :neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
@ - jboban - imaš gore negde, neko je napisao da je bio na tehničkom i pozvao se na izjavu visoko rangiranog policajca, al mu na tehničkom rekli da to možda piše u novinama, al dok oni ne dobiju službeni dopis o tome - ništa od toga . default_1neznam.gif

Da, da, to se meni desilo i posle par dana sam otisao kod naseg drugara lošmija i sve zavrsio skoro pa idealno bez skidanja konkretnih delova. A skoro pa idealno je bilo jer nisam mogao i nalepnicu da dobijem kod njih jer je neko pogresno upisao prvi put odnos snage i mase pa je umesto 0.2 upisano bilo 0.02 i zato sam morao lično u sup po novu saobracajnu. Ali ne lezi vraze u obliznjem supu ne mogu da mi zavrse sta treba jer je izdata potraga za mojom tablicom kao da je izgubljena i ljubazno me šalju u ljermontovu gde je izdata prva tablica, tako da posle jos par sati maltretiranja dolazimo do zakljucka da je sve to ok i dobijam (napokon) novu reg. nalepnicu. Zasto jednostavno kad moze i mnoooogo komplikovanije, a sve to preko ledja neduznih gradjana, kao i uvek.

 

Super tenera je najbolji motor

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
dok oni ne dobiju službeni dopis o tome - ništa od toga . :neznam:


Razumljiva je i ta njihova konstatacija, ali me zanima šta piše u službenom dopisu koji jesu dobili i da li su svi dobili isti, pošto vidimo da ga svi ne tumače isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

samo medii mogu pomoci, dokazano na svim stranama i po svim pitanjima. televizije i novine. neki medii priklonjeni nevladajucim politikama se rado odazivaju i slažu pricu kako vladajuci tlace narod kroz glupa tumacenja propisa. što jes jes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Preterao si stampar, zaista... 


Sta je on tu preterao? On tad nije bio ni rodjen ;)
A šta tebi tu smeta?

Obrisao sam štamparov post. Molio bih da političke/nacionalne/rasne i slične istorijske stvari ne ispravljamo na ovom pre svega moto forumu.
 

Nebitno sto si obrisao sliku jer istine radi i pored toga sto je konkretna slika prozor u prošlost i dokaz za činjenice iz tog doba, nije joj mesto u ovoj temi. Ali ta slika nije pala s’neba pa u rebra nego je postavljena kao dokaz za prethodne komentare koji i dalje prkose. A ostali komentari uključujući i osudjujuce od severian još uvek stoje.



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

mogu da pricam samo za sebe ... ja dolazim na ovaj forum zbog motora 

 

kad bi me interesovali dokazi , kontradokazi , cinjenice i cinjenice onih drugih , istorija i historija , otisao bi na neki drugi forum ...

 

ovako , do sad nisam upotrebljavao IGNORE listu , pocinjem da je popunjavam .... uopste to nije losa ideja ... 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Bliži se tehnički, da li da skidam nosač kofera ili samo kofer i nalepnicu seba sa nosača, gde da idem na tehnički... Tolika pitanja, ah, još mi i masa vozila u saobraćajnoj 75kg veća...
Uz sve navedeno posle tehničkog moram u SUP na registraciju jer pre par godina imah fiktivnu adresu, a sistem im ne povlači iz obične u saobraćajnu policiju.... grrrr


Sent from my SM-J320F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Ovo je ta famozna lista sa 35 stavki koje se smatraju prepravkama na vozilu koje su dobili na toj famoznoj edukaciji kojoj su svi vlasnici teh. pregleda navodno prusystvovali a na koju se i inace pozivaju isti. 29d6040e5408d1490bbc08affa4a7381.jpg

Super tenera je najbolji motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5725 postova

Ako su ovo prepravke koje ce zaista da gledaju onda je stvarno jedini smisao drkanje ljudi da izvinete na izrazu.

 

Nalepnice, pragovi, spojleri, promenjen dizajn felne, oblik prednje maske...ma moze sve da se komentarise

 

Ovo kao da je i onaj stilista Asok Murti sudelovao u pisanju propisa

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Додат спојлер - танка лајсна.
Замењене фелне - исте димензије али другачији дизајн
Челичне фелне замењене алуминијумским.
...
Пу све вам не јебем проклето и ружно.


А да додам и нешто што нема овде, а због чега враћају - "радна" светла на врху кабине трактора без којих је немогуће радити на њиви ноћу. Дрвене "повишице" страница тракторских приколица које постоје од памтивека.


Па како човек да каже волим ову земљу и хоћу да останем цео живот ту да проведем кад нам ово раде?

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Sve to stoji ali ovaj sposak je fejk i nije istinit. Provlači se po internetu i novinama vec godinu dana. Mada i bez ovog spiska ima previše nelogičnosti pa čak i diskriminacije.

Sent from maj el dži ge-2 manji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ono gore niko zvanicno nije dobio niti video, pola stvari je "novinarska patka", kod tockova se gleda dimenzija i eventualno poredi sa dimenzijom na nalepnici za taj model, kakav dezen, kakve trepavice ...

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Ja sam samo rekao da mi je covek koji drzi tehnicki pregled TO pokazao kad sam mu ja pokazao clanak u novinama gde načelnik s.policije izjavljuje da nosaci montazno demontaznog tipa ne spadaju u modifikacije, apropo mog odbijanja da skinem top case sa motora. Ja TAJ spisak nisam skinuo s neta i ne propagiram isti.

Super tenera je najbolji motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
On 8/25/2018 at 10:55 PM, deki295 said:

Ovo je ta famozna lista sa 35 stavki koje se smatraju prepravkama na vozilu koje su dobili na toj famoznoj edukaciji kojoj su svi vlasnici teh. pregleda navodno prusystvovali a na koju se i inace pozivaju isti. 29d6040e5408d1490bbc08affa4a7381.jpg

Super tenera je najbolji motor
 

Kakva je ovo glupost? KN filter, cip tjuning, drugi diskovi, alu felne, veliki zvucnik wtffff? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Nema smisla barem 30 od tih 35 ali znam ljude koje su bas zbog toga vracali. A euro kuka mi tek nije jasna. Ona ima mehanizam koji omogucava da se lako skine sa kola kad se ne koristi i znam da su cak i panduri kaznjavali kad vide da je imas montiranu na kolima a ne vuces prikolicu a sad ne vredi ni da je skines kad radis tehnicki nego moras da je razmonitas totalno sve sa nosacem sa sasije automobila. Ne razumem čemu onda sluzi to sto mozes da je skines kad ne vuces.

Super tenera je najbolji motor

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Moje iskustvo juče:

Doterao beverly sa koferom i velikim vizirom, niko nista pitao nije, završio za pola sata sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja