Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB 750 Sevenfifty

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Motor u dobrom stanju, vlasnik, registrovan , zeleni karton, nova zadnja guma, kočnice, akumulator odlični. Na motor je stavljena šira zadnja felna od 5,5J, takođe hondina, tako da motor nosi gume 120-180/17. Uz motor dajem i originalnu felnu. Satovi nisu originalni, ne radi brzinomer i malo se čuje jedan hidropodizač kada se upali hladan. Na slikama je motor sa starom zadnjom gumom.  Motor je kod mene možda nešto više od godinu dana, prošle godine sa suprugom obišao Ohrid, Kruševo, Albaniju i CG, bez ikakvih problema. Početkom juna Trebinje, HN, Mostar, Sarajevo, bla, bla,bla... Pouzdana mašina za put. Cena 1350 evra. Za ove pare, nemojte očekivati nov motor koji je držan u dnevnom boravku itd... siguran sam da ima boljih primeraka, već motor koji je siguran i pouzdan da vas odveze bilo gde i bez trenutnih ulaganja.  063/75-22-157

20180520_170347.jpg

20180520_170359.jpg

20180520_170413.jpg

20180520_170433.jpg

20180520_170452.jpg

20180520_170514.jpg

20180520_170606.jpg

20180520_170619.jpg

20180520_170631.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Kako sad, bez ulaganja a cuje se hidro podizac:stabre:... Inace lep motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
pre 9 minuta, bobangsxr je napisao:

Kako sad, bez ulaganja a cuje se hidro podizac:stabre:... Inace lep motor

Pa dobro, u pravu si. Motor sam kupio pre oko godinu i po dana, i hidropodizač se čuo i tad. Da se razumemo, on se čuje samo kad se upali motor ujutru i dok ne digne ulje i malo se ne zagreje. Inače, agregat radi odlično. Motor se vozi skoro svaki dan i ja sam sa njim se prilično navozao, baš u takvom stanju kakav je. To moze da se uradi a i ne mora odmah. Na to sam mislio. Ulaganje u motor je relativna stvar, kako za koga. Ljudi kupe nove gume, jer im postojeće više ne zadovoljavaju standard. A te što skinu opet prodaju, pa su drugom extra...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 20 minuta, bigbad86 je napisao:

Kako se manifestuje taj zvuk?

Pretpostavljam da kucka malo dok se ne zagreje masina posle prestane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
pre 54 minuta, ThePainkiller je napisao:

Pretpostavljam da kucka malo dok se ne zagreje masina posle prestane...

Upravo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Shecki znam da si ranije imao Inazumu 750. Imao sam je i ja nesto kasnije pa mi zato ostade u secanju. Kakva je Honda u poredjenju sa Suzukijem, isti je koncept, zanima me tvoje misljenje. Bacim ponekad oko i na tvoj oglas jer trazim nesto na cemu bih se skrasio malo duze. Hvala ne odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
pre 16 minuta, malitomic je napisao:

Shecki znam da si ranije imao Inazumu 750. Imao sam je i ja nesto kasnije pa mi zato ostade u secanju. Kakva je Honda u poredjenju sa Suzukijem, isti je koncept, zanima me tvoje misljenje. Bacim ponekad oko i na tvoj oglas jer trazim nesto na cemu bih se skrasio malo duze. Hvala ne odgovoru

Nisam imao Inazumu nikad, čak šta više,  nisam nikad ni seo na nju, verovatno si nešto pobrkao :). Tako da ti ne mogu ništa reći po pitanju poređenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
Pre 5 sati, ThePainkiller je napisao:

Čudi me da nije do sada otišao... :neznam: Cena je i više nego povoljna za ovaj primerak...

Pa sad.... povoljno ili ne, kako-kome, što bi se reklo. Imao sam kupce iz BGa, koji su baš, u poređenju sa tvojom bivšom Hondom, koja je bila baš perfektna, rekli da je moj motor i skup, imajući u vidu da si tvoj prodao za oko 1500 evra. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 34 minuta, Shecki je napisao:

Pa sad.... povoljno ili ne, kako-kome, što bi se reklo. Imao sam kupce iz BGa, koji su baš, u poređenju sa tvojom bivšom Hondom, koja je bila baš perfektna, rekli da je moj motor i skup, imajući u vidu da si tvoj prodao za oko 1500 evra. 

Mala ispravka samo...ja sam moj prodao za 1800 evra... Ja sam toliko i tražio za moju i cena je bila fixna. Čovek me je pozvao i dogovor je bio da mu doteram motor u BG jer je on iz Niša. Tako smo i odradili i on je bez cenjakanja platio tu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
pre 38 minuta, Shecki je napisao:

Nisam imao Inazumu nikad, čak šta više,  nisam nikad ni seo na nju, verovatno si nešto pobrkao :). Tako da ti ne mogu ništa reći po pitanju poređenja...

Ups, izvini pomesao sam te sa nekim. Sad se prisecam da je covek bio iz Nisa tako da je sigurno greska:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R
pre 1 minut, ThePainkiller je napisao:

Mala ispravka samo...ja sam moj prodao za 1800 evra... Ja sam toliko i tražio za moju i cena je bila fixna. Čovek me je pozvao i dogovor je bio da mu doteram motor u BG jer je on iz Niša. 

Samo prenosim šta su oni komentarisali... a zna se zbog čega ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 2 minuta, Shecki je napisao:

Samo prenosim šta su oni komentarisali... a zna se zbog čega ;)

Da, očigledno su hteli da ti još spuste cenu... ;)

Neka, nemoj ti ovo da daješ ispod ove cene...i ovo je niska cena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja