Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
13 minutes ago, kepo said:

Ako je uvek glavni razlog sto nas ne vide, njih ne mozemo promeniti ali nas mozemo da bi kriticne situacije sveli na minimum. 

 

- preko dana obavezno "dugo" svetlo sa led ili night breaker sijalicom u faru.

- led maglenke sa strane

- jaka sirena

 

To je do nas sto mozemo da preduzmemo, a ostalo je sreca.

 

:takoje:

 

Neka ga još jedanput napisano. Ovo nikada nije viška ponavljati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro
pre 20 minuta, AndjeoPakla je napisao:

To si u pravu i sve ima smisla, samo što za par dana kreče sex sa novim pravilima na tehničkom pregledu tako da mnoge od tih stvari koje idu u korist vidljivosti neće biti regularne, ako sve bude kao što se najavljuje.

Ne intetesuju me njihova pravila ako nam to glavu cuva. Na tehnickom ce dobiti sta zele, a posle njega ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
On 6/27/2018 at 4:39 PM, Niko said:

Sad fora je u tome sto kad bih isao iz Honde sa predracunom oni priznaju samo 50 posto od predracuna i tad mi rece juri delove na aliju ibeju po oglasima donesi mi spisak sa cenama i sa izjavom dodji u utorak da ubacimo u zapisnik i da ti platimo stetu.

Koliko ja znam, oni su dužni da prihvate procenu samo i jedino od ovlašćenog servisa, a ne od Alija i polovnih delova. I tu nema hoću-neću. Jedna od solucija je da osiguranje izda garantno pismo i da oštećeni otera motor/auto u servis i da samo isplate dalove, rad... Tek to bi ih koštalo. Ja mislim da moraš da se malo raspitaš oko toga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Evo čuvam zapisnik,dečko je slikao sve živo,svaka mu čast,plus kacigu,odelo,čizme...proglašena totalna šteta,a motor normalno palio,agregatu ništa,valjda ga spasili nogostupi i korman,on bio ne mnogo iskrivljen...i najmanju ogrebotinu je naveo,ako je rezervoar ogreban,mora se farbati i td..

Svi delovi zamenu se računaju kao novi ne polovni,to je vrlo bitno...

Screenshot_20180629-172849~2.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Vidite pisao i ram oštećen,a on malo ogreban...motor bio prav,vozio ga ja posle par meseci,nisam mogao zbog noge...

Andjeo pakla:najbitnije je da ti napišu da su u pitanju teže telesne povrede,svaki lom spada u to...ne daj da te zeznu...velika je razlika u isplati odštete...ja nisam imao lomove...znači u lekarski izveštaj se piše sve,svaka ogrebotina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Oni se pogadjaju kao na pijaci,ali znaj- ako budu imali i milimetar sanse da ne isplate statu,neces dobiti ni cvonjka. Odjebace te sa osmehom. Vec sam pisao ovde moje iskustvo. Ko je zaboravio da ga podsetim. Ja se jos tuzim samo zato sto sam bio naivan. Upamti-ADVOKAT! To je persona koja je iz te njihove branse,ali na tvojoj strani. Zna kako se radi,sta se radi. Radi za sebe,a samim tim i za tebe. Izvlaci maksimum. Jebo to da zakrpis,moze polovno,delovi sa Alija i sa otpada.... Svakom moze da se desi da pogresi u saobracaju,ali to nije tema. Nemoj da dozvolis da ostanes bez kinte sa slupanim motorom,slupanom opremom,slupanim kostima. I naravno,nasamaren.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja