Jump to content

Moto Zajednica

Motor za decu na akumulator...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Prodajem kao sto naslov kaze motorcic za decu, dva akumulatorcica pod sedistem, dva el.motora ima ... Napred,nazad, muzika, sirena... Za dete do 22kg tezine.

Gume su "gumene" i ne zvece dok se vozi, pomocni tockici su bili plasticni ja stavih gumene. Oko pola sata se moze voziti bez punjenja, dve godine star, u stanju sa slika, punjac uz njega... Ja sam iz Kg-a, mozete slobodno doci da dete proba, moze i pouzecem... 

Cena 50eura ili neki mob telefon na kome dete moze igrati sitne igrice.

 

IMG_0145.JPG

IMG_0146.JPG

IMG_0148.JPG

IMG_0149.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Citam naslov...

Motorcic je na akumulator... Deca koja su na isti ne trebaju motorcic naravno :D

  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Uuu kako dobro izgleda.. Kolega bacio si me u duboko razmišljanje.. Jes da mi je klinac 9 meseci, ali mislim da je ovo kupovina na mestu, samo još tih 50e da vidim iz kog bih džepa izvadio..:) Interesuje li te zamena za Bandita 600? :) šalim se.. Aj da ga rezervišem do sutra eventualno prekosutra ako nije problem? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moj ga je klinac sa 2.5god vozio, ni tada baterija nije trajala nesto duze, kupih ga u podrumu hale "jezero" u Kg-u, nesto preko 30000din je bio... Imalo je i sa jednim el, motorom i jednom baterijom, gume plasticne za oko 12000din cini mi se. Ovaj ima kao i amortizaciju nazad par santima :)

 

P.S. da ne dodje do zabune, dve baterije i dva motora su ugradjena unutra, nemam taj par uz motor kao rez.deo! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Razumeo sam da je to sve ugradjeno :) i vidi se da je kvalitet, zato sam i rekao da je to dobra kupovina.. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Motor za sada rezervisan Valjevo, selo lukavac (dublje)... 

Nije BanditVA ali imam moralnu obavezu da sacekam prvog koji me je kontaktirao.

 

P.S. Prihvatio sam rezervaciju posto zbog nicka pomislih da sam sa njim (banditVA) razgovarao, u pitanju je Dule iz istog mesta, nesporazum... :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Motor za sada rezervisan Valjevo, selo lukavac (dublje)... 
Nije BanditVA ali imam moralnu obavezu da sacekam prvog koji me je kontaktirao.
 
P.S. Prihvatio sam rezervaciju posto zbog nicka pomislih da sam sa njim (banditVA) razgovarao, u pitanju je Dule iz istog mesta, nesporazum... :grr:

Ako odustane , tu sam ja. Jes da mi je sin tek 4 meseca ali moram polako da ga spremam na prave staze!!! Kud ne videh ranije


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Nema broja telefona ili ja ne vidim, a sto se tice prethodnih kupaca iz ove teme, ja bi ih zamolio da odustanu posto su im deca mala, moj stariji klinac je napunio 3 godine a mladji 1,5 godinu tako da bi bio red da momci pocnu na vreme da voze, dok njihovi  klinci narastu za motor moji ce ga izvozati!!! Salim se malo, rado bi pazario ako neko odustane, jbg tek sad sam video oglas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Poslato upravo za Valjevo, Lukavac selo... Hvala na interesovanju drugari! Valjda cemo umeti deci od malena da usadimo i lepotu ali i opasnost koju dva tocka nose..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Auuuuu upravo mi nas kolega posla link na PP, svakakvih nas ima, zamoljen sam da spustim jos cenu zarad decije srece sto sam i uradio, kupac je bio maksimalno kulturan... Kad ono...Preprodavac! Jbg, nije otislo u prave ruke... 

123.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Bi mi malo krivo što se javio pre mene, pa još krivlje kad reče da si poslao za "dublje" kod Valjeva, imam jednog prijatelja odatle (ološ neovejani) a izgleda da je cela selendra takva, i sad mi još krivlje. :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 4 minuta, BanditVA je napisao:

Bi mi malo krivo što se javio pre mene, pa još krivlje kad reče da si poslao za "dublje" kod Valjeva, imam jednog prijatelja odatle (ološ neovejani) a izgleda da je cela selendra takva, i sad mi još krivlje. :grr:

I meni druze... Bio sam ubedjen da si me ti kontakorao, jos ga pitah kako sluzi bandit...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nije sa foruma, kontaktirao me je sa KP oglasa mislim u trenutku kada oglas postavih! Nije nista lose uradio, dobar je trgovac, "ubio" mi cenu za 1500din... Neka zaradi kad ja ne umem :D, 

Bilo bi mi draze da je istina sto mi rece, da obraduje sestrino dete mislim... Opet, nije mi ukrao, posteno je platio sto trazih, da je slagao, jeste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Uh, i meni krivo. Video sam oglas ovde čim si ga postavio i odmah mi je bilo jasno da je cena simbolična. Deca su mi prerasla, ali sam očekivao da neko od naših bajkera obraduje sebe i dete.

Od nakupaca i preprodavaca, ma... Bar me raduje što nije lagao neko sa foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Od sad nauk:

Prvo postavis oglas na BJB, pa posle 2-3 dana ako nema odgovora teras dalje... 

I meni je bas zao sto se alavi preprodavac omastio a nije obradovano neko "nase" dete sa Foruma. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Jbg, trgovci su posebna sorta ljudi. Ima ih i na ovom forumu, naravno. Ne kažem da ovi "naši" lažu, ali trgovac je trgovac, svaki Cigo svoga konja hvali i sve to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50
Pre 5 sati, Arakis je napisao:

Od sad nauk:

Prvo postavis oglas na BJB, pa posle 2-3 dana ako nema odgovora teras dalje... 

I meni je bas zao sto se alavi preprodavac omastio a nije obradovano neko "nase" dete sa Foruma. 

Uvek,ali uvek prvo ponudim ovde pa tek posle par dana pustim na ostale oglase ako bas nema interesenata.

 

I meni zao,dobar motor,Sofie bi se obradovala.Za sad ima auto na baterije ali ne silazi sa nasih motora kad je u garazi.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja