Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki XF 650 Freewind

Recommended Posts

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Prodajem Suzuki XF 650 Freewind. Motor je kupljen od kolege Vukasina (Muljaz) pre 5 godina i sve vreme je odrzavan je servisu Moto Laboratorija. Ono sto je bitno je da je motor parkiran pre tri godine ispred zgrade i od tada nije paljen.

 

Ne mogu da komentarisem stanje motor s obizrom da nije paljen poslednje tri godine. Ono sto je sigurno je da gume, lanac i lancanici moraju da se menjaju. Takodje, akumulator je kupljen mesec dana pre nego sto je motor parkiran na druze vreme, tako da verovatno i njega treba zameniti. Pokusacu da ga upalim kako bih proverio kilometrazu, ali kada sam ga kupio od Vukasina, kilometraza je bila 57750 km. 

 

Zapremina motora: 644 ccm
Broj cilindara: 1
hp/kW: 34/25
Tezina (kg): 180

Godiste: 1998

 

Ako zelite da pogledate motor, moram da vas zamolim da mi javite dan ranije kako bismo se dogovorili. Takodje, ja sam napisao uglavnom sve sto znam o stanju motora, ali nemam nista protiv da vi ili vas majstor proverite sve sto zelite. Dakle, motor je parkiran ispravan, ali ne znam kako je tri godine na ulici uticalo na stanje motora 

 

S obzirom na stanje motora, cena iznosi 700€ (nije podlozna izmeni!). Za zamene generalno nisam zainteresovan, ali u slucaju da imate Aprilia Atlantic ili Piaggio x9 (nesto slicno tome) u dobrom stanju, uz maksimalnu doplatu od 100 evra, mozda mozemo da se dogovorimo. 

 

Kontakt: 0640429966

 

IMG-8362.JPG

IMG-8363.JPG

IMG-8364.JPG

IMG-8365.JPG

IMG-8366.JPG

IMG-8367.JPG

IMG-8368.JPG

IMG-8369.JPG

IMG-8370.JPG

IMG-8371.JPG

IMG-8372.JPG

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja