Jump to content

Moto Zajednica

KABLOVI ZA SVECICE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Izgleda da mi je crko kabel izmedju bobine i kape svecice pa sam hteo da stavim od auta.Medjutim drug kaze nemoj ni slucajno to nije isto pa me interesuje da li mogu da stavim od auta posto sam malo skeptican oko toga a na forumu svakako ima ljudi koji znaju mnooogo vise o tome. Unapred  zahvalan na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 8 sati, bocca_bastard je napisao:

Izmeri otpor. Mora da bude u istim granicama. Ako nije, nista od ideje. 

Mislim da samo kapa ima bitan određeni otpor. Za kablove nisam nigde našao podatak da moraju imati neki specifičan otpor.

Ja sam na prethodnom TDM-u stavio kablove kupljene na metar u prodavnici auto delova. Otišao u prodavnicu, tražio kablove za svećice, izmerio tačnu dužinu i stavio. Nikakvih problema nisam imao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Što bi rekli Nišlije: "Nemo' si puštate filmovi" :) :) nema posebnih VN kablova za motocikle a posebnih za automobile. Nađite neki kvalitetan VN kabl, nebitno od kojih kola i slobodno ga "inplementujte" na svoj motocikl.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2804 postova

Ja radim,montirram ns desetine kilometara, desetine godina vn kablove.Može da se montira bilo koji na auto ili motor ili oni za svetlece reklame.najlaksi za rad su silikonski obični žičani naročito zimi ali tebi to nije bitno.Najmanje probijaju po nauci pvc ali mogu da se zapale što ti takodje nije bitno.Jedino šro imaš debljine od 4 mm do 10.uglavnom su osam.ako nadješ tanji na mestu gde treba da dihtuje i da se ne klima namotaš kvalitwtnu izolirku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja