Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X
pre 32 minuta, moustaki je napisao:

Put za Kladovo? Najverovatnije autoput do Požarevca, pa odatle magistralom uz Dunav...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

I ja cu verovatno u nedelju tu rutu, samo mislim da necu do Kladova (puno mi je 700km u jednom danu) nego do Donjeg Milanovca i u povratku Golubac i Srebrno Jezero pa kuci za Novi Sad. 

Mene interesuje uz taj put da li ici kroz Beograd autoputem ili na Ostruznicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Hornet
I ja cu verovatno u nedelju tu rutu, samo mislim da necu do Kladova (puno mi je 700km u jednom danu) nego do Donjeg Milanovca i u povratku Golubac i Srebrno Jezero pa kuci za Novi Sad. 
Mene interesuje uz taj put da li ici kroz Beograd autoputem ili na Ostruznicu?
Pazi... Ja koliko znam, obilaznica još nije gotova, tako da ti se isto 'vata svakako ćeš deo autoputem...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria
Put za Kladovo? Najverovatnije autoput do Požarevca, pa odatle magistralom uz Dunav...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk



Лепо се вози, чувај се каменчића и ризле. Прометно, има доста шлепера цепају јако


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
3 hours ago, Arso said:

Čujem da nije baš bezbedan budući da mnogi seku krivine i prelaze u suprotnu traku kao što se nedavno desilo kada je dtradao devetnaestogodišnji momak na motoru.

Iskreno, ne bih secenje krivina vezao za konkretnu deonicu nego je u mentalitetu Srba da budu mnogo ludi i brzi,a ne umeju pa onda seku krivine slepci.

 

Ja sam na tu pojavu nailazio svuda po centralnoj i zapadnoj Srbiji.

Sama deonica je divna. Toliko ti mogu reci.

A sad, da li ce neko iseci ili nece. To niko ne zna.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 1 minut, Astral je napisao:

Iskreno, ne bih secenje krivina vezao za konkretnu deonicu nego je u mentalitetu Srba da budu mnogo ludi i brzi,a ne umeju pa onda seku krivine slepci.

 

Ja sam na tu pojavu nailazio svuda po centralnoj i zapadnoj Srbiji.

Sama deonica je divna. Toliko ti mogu reci.

A sad, da li ce neko iseci ili nece. To niko ne zna.

Ja nemam iskustva na tom putu samo prenosim šta su kolege napisale u crnoj hronci pre nekoliko dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Bojim se da će posle rekonstrukcije puta Nova Varoš - Sjenica koji je već odneo dva života ovo postati nova crna tačka jer će sad po njemu početi nadimanje i sve što ga prati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Od Zaječara do Kladova, pored Negotina, radovi na putu, posebno u blizini Kladova, mnogo lošeg asfalta, pa red dobrog koji povuče na gas i onda, iznenada opet lošeg, zato oprez. Od Kladova do Donjeg Milanovca, pa i dalje prema Golupcu, ima na oko lepog asfalta, ali sa puno neravnina, koje izbijaju bubrege i znaju da "bace" u stranu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Hornet

Evo sad po povratku iz Kladova za BG, mogu slobodno da kažem da je najbolji kvalitet puta - autoput...

Oko tvrđave Golubac je sređen put, tu je ujedno i jedini tunel koji je potpuno osvetljen, dok ostatak njih, a ima ih 10ak, su bez ikakve rasvete i postoje samo mačije oči na zidovima samog tunela... Za njih nekolicinu to ne predstavlja problem jer su kratki, ali ima ih par koji su od par stotina metara pa umeju biti nezgodni ako se uđe sa neodgovarajućom brzinom...

Sam kvalitet puta je na momente neizdrživ, ponajviše na porodične dragulje Nekoliko situacija put fino nabaci telo na rezervoar pa posle komotno može da se peva kao frontmen Bee Geesa...

Sve u svemu, okruženje je prelepo i put zamara, ali generalno ne umanjuje sam osećaj grandioznosti koju klisure i sam Dunav nude... Kada bi bio bolji kvalitet, uživanje bi bilo neuporedivo veće

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V Strom 1000

Isao sam u nedelju krug BG - Kučevo - Majdanpek- Donji Milanovac i nazad uz Dunav. 

Taj deo puta Kučevo - Majdanpek (Blagojev kamen) je stvarno vrhunski, za svaku pohvalu i preporuku. Medjutim od Majdanpeka do Donjeg Milanovca - KRIMINAL, prelepa priroda i predeli, ali asfalt... uzas. 

Velika je guzva u svim mestima uz Dunav , prepuno je gostiju, mada magistrala i nije toliko opterecena. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1240 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Dobar je put...za razbijanje kamena u bubrezima. :D Stvarno, preko Rudne Glave do Klokočevca je dosta krpljen put. Fina je priroda, ima i krivina, ali realno nije neko veliko uživanje zbog kvaliteta asfalta. Nadalje do Negotina je okej asfalt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Upravo sam prošao relaciju Banstol-Iriški venac. Po meni, možda najbolja deonica na Fruškoj gori. Asfalt je odličan ali ima lišća na senovitim i vlažnim delovima i to baš u krivinama. Treba pripaziti. Takođe u nekoliko krivina ima i kamenčića na putu. Iriški venac-Irig po običaju gužva, a asfalt talasast, neprijatan.

Deonica Irig- Vrdnik je za izbegavanje. rupa do rupe, zakrpe preko zakrpa, naslage šodera na putu, jednom rečju užas.

Sada ručak u seoskom domaćinstvu "kod tašte" u Vrdniku pa nastavljamo dalje.

15967999931347250213585859395629.jpg

15968000307703522720377743398742.jpg

Promenio član saillor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1290 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
2 hours ago, saillor said:

Upravo sam prošao relaciju Banstol-Iriški venac. Po meni, možda najbolja deonica na Fruškoj gori. Asfalt je odličan ali ima lišća na senovitim i vlažnim delovima i to baš u krivinama. Treba pripaziti. Takođe u nekoliko krivina ima i kamenčića na putu. Iriški venac-Irig po običaju gužva, a asfalt talasast, neprijatan.

Deonica Irig- Vrdnik je za izbegavanje. rupa do rupe, zakrpe preko zakrpa, naslage šodera na putu, jednom rečju užas.

Sada ručak u seoskom domaćinstvu "kod tašte" u Vrdniku pa nastavljamo dalje.

15967999931347250213585859395629.jpg

15968000307703522720377743398742.jpg

Kod taste ni na rucak:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Taštu je najbolje posmatrati sa bezbedne udaljenosti kroz snajper!!!:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2809 postova

čujem od par lljudi da nov put od iriškog venca  prema zmajevcu ima poprečne talase da misliš da ti nešto nije uredu sa vešanjem ili da ti je guma dobila jaje na gaznoj površini.A na oko se ništa ne vidi i put star 10 dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

I deonica autoputa od BG prema NS kod Nove i Stare Pazove, a koju su ovih dana radili ima talase i prekide (pragove) kao na starom putu BG-NS. Mi smo majstori da napravimo novi "stari" put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja