Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
On 14.11.2018. at 11:57, doktor je napisao:

Po meni je preko Kosova malo zaobilazno...ja bih na Ulcinj, Tirana, Elbasan, Ohrid

 

https://goo.gl/maps/h2DW8BiiYLA2

Ovo smo odvozali letos i nikad vise....deo kroz Tiranu i sve do Skadra je bila kolona bez prestanka, ali bukvalno.....avgust mesec....sunce upeklo...strasno....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
2 hours ago, PedjaBgd said:

Ovo smo odvozali letos i nikad vise....deo kroz Tiranu i sve do Skadra je bila kolona bez prestanka, ali bukvalno.....avgust mesec....sunce upeklo...strasno....

Istina da nije neka lepota od puta, prosao sam nekoliko puta, poslednji put u septembru...ali bi autom isao tuda...da je do vozikanja pa da se malo obilazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki bandit 650s k8

Постоји термин Бивша Југословенска Република македонија и термин Косово и Метохија као аутономна покрајна републике Србије тренутно под окупацијом.Бар је у УН тако. Чисто да не збуњујемо народ и добронамерне браћу бајкере којих је овде велика већина верујем. 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Isao sam od Draca u septembru, nisam kroz Tiranu. Tuda sam isao prosle god u septembu i isli smo kroz grad, ali tako smo hteli, pa ne znam za obilaznicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 20 sati, NebojsaZemun je napisao:

Постоји термин Бивша Југословенска Република македонија и термин Косово и Метохија као аутономна покрајна републике Србије тренутно под окупацијом.Бар је у УН тако. Чисто да не збуњујемо народ и добронамерне браћу бајкере којих је овде велика већина верујем. 

Nebojša, kako ti reći, a da se ne uvrediš.

Ovo tvoje izlaganje je pogodno za stranačke sastanke, a ne za ovaj forum.

Ako već hoćeš da se dokažeš postoji Memorijalna vožnja, Bajk rok misija i druge akcije, pa se vidimo tamo.

 

Mogli bi admini da obrišu ovaj i gornji post.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 97 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: R1200GSA LC
Nazovi CG malogranicni prelaz. Srbija je ukinula svoj punkt.
Trebalo bi da je put u funkciji, ali proveri zbog snega.
Ovo planiram za Maj dogodine. Hvala.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

I ja sam se raspitivao prosle god za taj put. Mislio da spustim iz Osecine na Ljuboviju, pa niz Drinu do Loznice, pa opet na Valjevo. Kazu da su predeli prelepi i priroda, ali asvalt ima dosta zakrpa. I onda smo se ipak spustili drugim putem, preko Cera i Mackovog kamena za Soko grad.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Da li postoji mapa puteva u Srbiji sa oznakama kategorije, mislim na asfaltne i makadamske puteva? Nekoliko puta me je navigacija odvela na makadam, a isključena je bila opcija makadam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Osecina - Pecka, uradjen novi put, prosle godine negde u junu pusten u promet. Ne ide se vise starim koji je pun zakrpa. od Pecke prema LJuboviji preko Proslopa put je dosta dobar i pred samu Ljuboviju mozda nekih 3 do 5 km nesto losiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Danas napravio krug: NS - Šabac - Valjevo - Osečina... Planirao sam da vozim do Loznice ali su mi bili sumnjivi oblaci koji su mi dolazili u susret pa sam skrenuo kod Zavlake nazad na Šabac i NS, preko Badanje i Tekeriša. Moram ponovo da pohvalim rutu Valjevo - Loznica: lepe krivine, kvalitetan asfalt, priroda... Od Zavlake do Tekeriša put je presvučen novim slojem asfalta dok je od Tekeriša do Šapca podnošljiv do loš. 

Evo jedna sličica u blizini Tekeriša: 

 

IMG_20190407_163339.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Drug Gugl mi kaže da postoji put od manastira Ravanica do Resavske pećine zna li neko u kakvom je stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Bio sam pre dve ili tri godine. Mi u kolima, drugovi na motoru, išli od Resavske pećine ka Davidovcu pa ka Rtnju i Sokobanji. 
Taj deo nam nije ostao u lošem sećanju, rekao bih prosečan ako se nešto drastično nije promenilo u međuvremenu. 

Tada najgora deonica je bila od Manasije ka Krupajskom vrelu i dalje ka vrelu Mlave. Ali moguće da je to sređeno u međuvremenu a i to nije predmet pitanja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 5 sati, nikvuksa je napisao:

Bio sam pre dve ili tri godine. Mi u kolima, drugovi na motoru, išli od Resavske pećine ka Davidovcu pa ka Rtnju i Sokobanji. 
Taj deo nam nije ostao u lošem sećanju, rekao bih prosečan ako se nešto drastično nije promenilo u međuvremenu. 

Tada najgora deonica je bila od Manasije ka Krupajskom vrelu i dalje ka vrelu Mlave. Ali moguće da je to sređeno u međuvremenu a i to nije predmet pitanja.

 

Чуо сам да су средили тај пут од Манасије до Крупајског врела. Моја камила није много захтевна када је квалитет пута у питању али да ипак провером пошто ће нас бити двоје на мотору плус кофери. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Meni se lepota tog dela Srbije baš dopala. Baš posle tog vikenda pre tri godine sam i odlučio da kupim motor. 

 

Ako smem da preporučim…ako niste bili a kad ste već u Resavskoj produžite do Lisinskog vodopada. Lepo sređena okolina, lep restoran pored, veoma pristojne cene i obilne porcije! :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 3 sati, Arso je napisao:

Чуо сам да су средили тај пут од Манасије до Крупајског врела. Моја камила није много захтевна када је квалитет пута у питању али да ипак провером пошто ће нас бити двоје на мотору плус кофери. 

Polovinom prošle godine provezao tim putem (maksimalno natovaren i sa suvozačem). Upravo tada bili radovi od Despotovca do manastira Manasija, a za dalje prema krupajskom vrelu tada ništa nije rađeno (a da li je kasnije rađeno nemam pojma).

Međutim (prema mojim kriterijumima) put ni tada nije bio nešto posebno loš (ima zakrpa), pa bih ja sa natovarenom Tenerom 'ladno krenuo tim putem.

A inače smatram da su ovi putevi oko Manasije, Resavice, Stenjevca, Krupaje,  Stenjevca, Strmostena, Senskog rudnika, ... napravljeni za vožnju motora i za uživanje (za adekvatne motore). Hvala Lalajku za putopis o Senskom rudniku, navukao me na vožnju tom deonicom i već sam nekoliko puta ponovo provezao tim putevima. Čim se uželim opuštanja i uživanja, ja sednem na motor i pičim prema senjskom rudniku.

A isto važi i za većinu planinskih puteva po istočnoj Srbiji

Promenio član zika56

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Мислим да се не разумемо. Мене интересује директан правац од Раванице до Ресавске пећине а не преко Деспотовца. На Гуглу постоји тај пут који иде преко, чини ми се, Сења.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja