Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
pre 3 minuta, Libero je napisao:

Sad je jasnije... Vidim da voziš Tracer, nisam siguran da bi uživao u putu do Rožnja.

 

Da, da . Dakle od Mačkovog kamena idem putem 330, 137 (google maps) i onda u Gračanici skrenem levo (put bez broja) i do manastira, i sve je ovo asfalt?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Fantazija, to nam treba:jee:

Hvala kolega Libero.:takoje:

Juče smo se vozali po zapadnoj Srbiji (Brankovina, Pocerina,...) izlomismo se po lošem asfaltu (Bruno napisao putopis), a ja "krivac" kao kolovođa, pa reko daj sada da se informišem za u buduće

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ovih dana se malo vozim po zlatiborskom kraju, ljudi ovo je katastrofalno. Putevi talasasti, puni rupa, ludaka za volanom... Mislim da je samo u Srbiji i Crnoj gori običaj da se u krivini prelazi bela linija sa autom, čini mi se da se takmiče koji će više da predje u suprotnu traku.. Putevi masni, prljavi, ja ne smem da oborim motor uopšte, vozim kao po jajima. Definitivno da živim u Srbiji, ne bih nikada vozio po “ putevima”. Sado -mazo pravi.. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Nisam znao gde drugo da pitam, a da ne otvaram novu temu.

 

Interesuje me sledeće: 

1) Put Trebinje - Mostar? Kvalitet i kojom rutom je lepše ići, na Stolac ili okolo levo na Čapljina ili Ljubuški?

 

2) od Mostara ka Srbiji? Kvalitet i kojom rutom ići?

 

Ako me sećanje služi, jednom je @Mostarac napisao da je put preko Nevesinja jedan od lepših puteva...

Ići tuda pa na Gacko ili na Kalinovik npr? 

Ili ići pravo na Sarajevo? 

 

Taj dan bi mi po planu bio Trebinje-Mostar-Čačak, tako da ima vremena za između da se ubaci put koji preporučite.

 

I da, samo asfalt naravno, nikakav offroad, i po mogućnosti lepša magistrala, ne neki lošiji seoski putevi i slično.

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 97 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: R1200GSA LC

Pa kao sta si napisao iz Trebinja mozes na Stolac preko Ljubinja, to je ok. Vozi se malo brze s autima.

Moja preporuka je Trebinje za Bilecu pa za Stolac. Prometa malo a put odlican. Ima cca.100m makadama ustvari losijeg asvalta prije Berkovića. Nikakav problem. Iza Stolca imas 20tak om do Capljine pa odlicnom cestom put Mostara i za Nevesinje. Mozes pauzu u Buni kraj izvora. Odlicno. Iz Nevesinja za Gacko pa na Tjentiste. Pauza u Gostioni Tentium nakon izlaza iz parka prije Popovig mosta s desne strane. Hrana odlicna. Iza toga uzbrdo pa nizbrdo za Focu i dalje uz Drinu za Visegrad i Mokru Goru.

Pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam pre par godina odvozio ka Mostaru preko Nevesinja a povratak u Trebinje sam vozio preko Stolca.

Oba puta zanimljiva. Put preko Stolca vodi kroz manje naseljena mesta, asfalt je bio dosta dobar, malo vozila. Može da se vozi brzo.

Prolaziš pored mesta Mrkonjići koje je rodno mesto Vasilija Ostroškog.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Hvala obojici. A od Stolca do Mostara ići preko Čapljine jer je to glavni put, ili što je lepše zaobići malo, a ne ići direktno putem M17.3 preko Kozice i Hodbina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Verovatno većina vas koja je ove godine krenula put Zlatibora kolima ili motorom je prolazila kroz Čačak, gde ste naišli na ponovnu rekonstrukciju viadukta i semafor...

 

https://goo.gl/maps/sq6wjvucz7K2

 

https://goo.gl/maps/T3Yjs7RXhDL2

 

E od juče su prekinuti radovi i skroz zatvoren saobraćaj, jer se ispostavilo ono što pričaju još od kad je napravljen viadukt. Preveliko opterećenje je dovelo do oštećenja tri noseća stuba.

 

Dakle, ima nekoliko načina da se obiđe, ali svi vode kroz grad, tako da se na vreme isključite posle Hotela Kole ili Auto Čačka i polakom Bulevarom ka gradu preko mosta preko Morave, pored crkve i pošte i polako samo napred van grada.

 

Svi prolaze kroz centar, i automobili i teretnjaci i građani kojih inače ima previše (mislim automobila), tako da spremite strpljenje i krenite na vreme.

 

Pozdrav! 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kada dolazite iz pravca Ibarske magistrale najbolja varijanta je da od kružnog toka posle Hotela Kole idete Bulevarom Tanaska Rajića, na Google maps se još uvek vodi kao Đorđa Tomaševića. pa posle kružnog toka na kome je spomenik Tanasku, ulicom Milenka Nikšića preko mosta na Zapadnoj Moravi do semafora kod crkve. Tu skrenite desno, pa onda prva ulica levo pored Instituta za voćarstvo, pa onda opet desno pored Gradskog parka i zatim druga ulica levo kojom izlazite na ulicu Vojvode Stepe koja vodi ka izlazu iz grada u pravcu Užica. Na taj način će te da izbegnete svakodnevno zagušenje u gospodar Jovanovoj kod glavne pošte.

Untitled.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

@Golub Poslednji put prošao tuda 01.05. Ostala mi je u sećanju loša deonica, možda nekih 10-15km, možda više možda manje, na deonici od Valjeva. Ali posle to prelazi u dobar put, sa prelepom prirodom i usponom na Divčibare. 

Kada se dođe do skretanja levo na put 175 na mapi, kreće put nizbrdo, opet lepa priroda i sve tako do Kosjerića. Od Kosjerića opet prosečna srpska magistrala.

 

Dakle sem tih 10-15km otprilike koje će pokvariti utisak, sve ostalo je skroz ok. 

 

I kad si već tu, skreni levo na 175, nekih 5-6 km i sa desne strane je vidikovac Paljba. Ako je vedro, prelep pogled! 

 

Opet može i od Paljbe pravo pa desno putem 178 i spaja sa ovim prvo pomenutim putem. Ako se ide 178 tu su pogledi i priroda lepša nego pravo ka Kosjeriću.

 

Malo duži post, izvinjavam se! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Deonica za svaku preporuku. Odusevljen. 

 

Takodje predivna deonica. Asfalt uglavnom dobar,mada ima losih sektora,vecinski dobra. Kod Kokinog broda pa uzbrdo ima bas lepih krivina na kojima mozete trositi fuzastere. :)

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Jedna od boljih deonica koje sam vozio u zivotu. 

Ako ovde ne ostruzete fuzastere, kupite si CanAm.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
1 minute ago, Nole Bg said:

Astral ja ovo nista nemogu da otvorim.emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока
 

Pa ne znam, jesi probao iz drugog nekog browsera? Kod mene se vidi.:neznam:

Screenshot-20181018-194704.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
On 7.11.2018. at 20:49, AdrenalinSpeed je napisao:

Iz Herceg Novog do Ohrida ?

Autom i kuda je najbolje ?

 

Posto vozio bas to ..... najbolje je i najkrace preko Ulcinj, .... pa prema Kosovo i Skoplje ..... i dalje standardno preko Gostivar i Debar (ovo je moja deonica) do Ohrida.

U Kosovo, mozes na 3 nacina, i vozio sve tri. Ako volis da nakon 250km vozis po krivine, onda od Prizren pravo prema nacionalnom parku i Brezovica.

Drugi je Prizren, Suva reka, Shtimlje, Urosevac i Kachanik do Skoplje

Treci je od Prizren do Pristina i zatim nadole prema Skoplju. Skoro sve prav put, nema krivine.

Imas moj broj pa za detalje mozes me nazvati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja