Jump to content

Moto Zajednica

Zlatni lanac 42 grama na prodaju

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Moj najbolji drugar prodaje zlatni lanac tezine 42 grama, finoce 14 karata (585). Apsolutno je legalan, kupljen kod nas iz hira, pa ga je malo i nosio - zato i izgleda kao nov. Sad je shvatio da ga vise zanimaju druge stvari pa lanac ide u prodaju nekome ko ce ga vise nositi. Trazi 1250 eu.

Njegov telefon je 064 410 4543, zove se Vesa, radi po smenama pa ako se ne javi posaljite mu SMS i ako napisete da ste sa BJB-a javice vam se kad vidi poruku.

Posto ne bi da se nalazite po ulici, moci cete da se vidite kod mene u lokalu kad se dogovorite sa njim za termin. Evo par slika cisto da se vidi o cemu se radi. Za sva ostala objasnjenja i dodatne slike zovite njega.

 

IMAG2730.jpg

IMAG2731.jpg

IMAG2732.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

To zna i moj drugar ciji je lanac, ali mu je zao da ga da zlataru - preprodavcu jer kaze da ga je starno izuzetno malo nosio. A ni razlika od par storina eu mu nije beznacajna, jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 55 minuta, štampar je napisao:

Тешко...(бајкерски форум,за те новце мош'купити мотоцикл:neznam:)

 

Не схвати ме погрешно али мислим да једино може да га прода ''на кило'' као ломљени накит,у том случају ће за грам да добије 2-2100 динара илити за цео ланац 700 до максимално 750 евра...тренутно је таква цена....за грам чистог злата(фајн-999) једва да се ишчупа 32 евра (на берзи 34,5)...

 

Ajde, svaka roba ima svoju musteriju, pa ce se naci i za lanac. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Ako Kristijan Golubović ili neko od preživelih batica Voždovčana/Zemunaca navrne na forum, šanse drugaru da proda lanac rapidno rastu, to je njihov fah jedan kroz jedan... :aha:

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja