Jump to content

Moto Zajednica

Karbon auspuh sa granom 6000din

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Aj ponovo, auspuh "Laser" preradjen u protocni, nije karbon, plast je od nekog reljefnog metala, u stanju sa slika, snimak zvuka je iznad... Nije tih ali nije ni bucan, po mom sluhu taman lepo "reze" a ne smeta pri voznji... Za motore od 500 na vise kubika... Ulaz fi50, kroz top 2/3 perforirana cev fi50 pa pri izlazu redukovana na 45mm... Ima povratnog pritiska i ne puca prilikom oduzmanja gasa... 

Prodajem ga  posto ne bih da vise bacam novac u njega, 200eura me do sada izadje, kada se vozimo u dvoje (skoro uvek) zbog velikog precnika viljuska zadnjeg tocka udara u selnu izduva i gura ga u polje...

60 eura cena ili 70 u zameni (tako je popularno) :D

Moze za neki mob telefon koji vam ne treba, kanticu ne otvaranog, kvalitetnog ulja (10w40, 10w50 ili 15w50, 4L)...

 

444.JPG

555.JPG

667.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moze i za neke rukavice, S ili M velicina... Ne koriscene zenske cizme 36/37br, kaciga neka (nova) S ili M takodje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

da vas cuju kad' nailazite, da lakse sebi devojku pribavite


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Auuuu pa ja sam po ovoj ceni kupovao i kada mi ne treba :), ako cenu jos malo spustim otkupicu ga od sebe! 

Moze zamena zaaa.... Nesto :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ubedjen sam takodje, fabricki prodavani u bescenje... Za cbf600, nov fabricki izduv, bez grana 1100eura...

P.S. Info od kolege koji delove iz Grcke donosi. Hondina radnja...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

E u k... kad kasno videh temu a bas ovako nesto trazim...:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Maler je to, ja kada po oglasima trazim nema ispod 100e pa sve da je sa nekog olupanog krsa. Jedva prodadoh za 40 eura ovaj sa slike a stanje kao novo...  Kod Roberta sam pravio 4 ili 5 komada, prodavao sam ih po 50/60eura, onaj iz Maglica, Darko cini mi se, za karbonski mi naplati 180, montirao na hondu, nije mi se svidelo jeeeeeeeeeedva za 80 "ode"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bas lep auspuh, ja najvise volim ovakve klasicne okrugle, to je zakon, jednostavan vanvremenski dizajn.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja volim ovalni i veliki izduv, naj bolje mi se cuo karbonski Robertov na Hondi, evo i na F4, veliki i maleni galamdzija :D

Nemam slike sa izduvom koji je na banditu dosao kod mene, leo vince, katastrofa neartikulisan zvuk! Menjah ga za fabricki odma" :D

20180201_131048.jpg

BESX9454.jpg

HPIM6459.JPG

IMG_20121125_223625.jpg

Untitled-1 (2).jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Uh, dopada mi se ovaj mali crni na 600f u...ako ti iskrsne nesto takvo, javljaj odmah.

Ja cu ovaj svoj da rasturam, samo da prikupim sve sto mi treba...

unutrasnja cev je samo malo zarezana brusilicom, nije perforirana, dere se ko sherpa...

Nisam znao da Robert ima i karbonske, uzeo sam od njega dva komada ali su oba bili bruseni alu i odusevili su me kako se cuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Javljam! Pogresih za cenu, taj kratki karbon je pravljen u Maglicu, prodao sam ga za 60eura decku iz Kg koji cbr900 vozi, cesto je na Navaku... Evo zvuka, meni preglasno, vozih ga mozda 5 dana.

A evo i zvuka 1000F sa karbonom iz Ade, trazio sam dupli zid od Roberta da izradi.. Ispadaju plombe kada se gas doda, nema pistanja samo bassssssss! :D

P.S. Izvinjavam se zbog kvaliteta snimka, tada su takve kamere na telefonima bile....

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .
Javljam! Pogresih za cenu, taj kratki karbon je pravljen u Maglicu, prodao sam ga za 60eura decku iz Kg koji cbr900 vozi, cesto je na Navaku... Evo zvuka, meni preglasno, vozih ga mozda 5 dana.
A evo i zvuka 1000F sa karbonom iz Ade, trazio sam dupli zid od Roberta da izradi.. Ispadaju plombe kada se gas doda, nema pistanja samo bassssssss!
P.S. Izvinjavam se zbog kvaliteta snimka, tada su takve kamere na telefonima bile....
 
[/url]  
 
Mnogo mi se dopada ovaj manji karbonski auspuh.Da li znate gde moze da se kupi takav i da li moze uopste?
I da li znate mozda kolko je problem za tehnicki pregled kada auspuh nije fabricki?
:D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Taj manji je pravio Darko iz Maglica, cena bez grane (samo izduv) je 120eura mislim bila, kontaktirajte ga, pokazite mu sliku mog motocikla, cisto da zna o cemu se radi.

Sto se tex.pregleda tice ne bih znao, F4 sam registrovao sa originalnim izduvom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja