Jump to content

Moto Zajednica

Garancija kacige, realnost ili magla?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
On 20.6.2018. at 17:48, doktor je napisao:

Upravo ovako su izgledala i moja iskustva iz Barela. Mane (vlasnik) i njegova zena (verovatno je to pomenuta radnica) su za svako postovanje u smislu prodavca koji posluje u Srbiji. Bez ikakvog nepotrebnog ubedjivanja. Svaka im cast!

Nemoj da mi verujes na rec ali kada ga je pozvala da dodje i pogleda ucinilo mi se da je uzviknula bas Mane ili nesto tome slicno. U kakvom su odnosu ne znam stvarno, ali oboje su mladji ljudi po slobodnoj proceni sa nekih 30-tak godina, on kraca crna kosa, ona takodje crnka. Cekamo odgovor SHARK-a ali jako prijatan i pozitivan prvi utisak su oboje ostavili.

@shoyyka Nisam, nije bilo ni vremena ni potrebe za tim.. Bukvalno u par recenica objasnio sta je problem, sta me muci, taj covek-vlasnik sta je vec, pogledao vizir, rece toj devojci da slika.. "Javicemo ti cim dobijemo odgovor, budi bez brige". Dovidjenja-dovidjenja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Sad pročitah ovu temu i mogu sa priličnom sigurnošću da uradim rekonstrukciju sta se desilo sa vizirom i pticijom kakom. Za garanciju i ostalo sve super i naravno da treba da uvaze.

Pticiji izmet, kao što znamo može da pojede i farbu na kolima odnosno da je izmeni ako je ptica kvalitetno jela. Tačno se vidi na jednoj slici da je nagrizena povrsina koju si brisao. Znaci usrana površina plus malo okolo što si dohvatio krpom. Čistom vodom ti si skinuo 99% izmeta ali je malo kiseline iz govna dospelo u krpu. Malo se razmazalo. Zato se tek posle nekog vremena javila ona promena i malo proširila. Jedino što si mogao drugačije je da sa nekim laganim sredstvom skineš 100% govana u nadi da samim čišćenjem ne naneses štetu. Ne znam ali ja mislim da bi neki običan sprej za čišćenje ili sapun za pranje auta odradio posao.

Inače, kupujem uskoro isti model kacige, probao pre 3 dana. Vizir mi deluje odlično!




Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Juce preuzeo kacigu. Dobili su pozitivan odgovor od proizvodjaca a ja novi unutrasnji vizir. Ide kapa dole SHARK-u a pre svega ljubaznim Ljudima (sa veliko Lj) u Yamaha Barelu u Nisu. Ovim putem im se zahvaljujem i toplo preporucujem kupovinu i saradnju sa njima. Od prvog dana, gledanja, probavanja, kupovine, pa sada do ostvarivanja garancije.. Vrlo profesionalni ali i retko fer ljudi za nase prostore :) :yamaha:

 

P.S Prelamanje svetlosti je uzrok ovih cudnih nijansi i tackica na viziru.

IMG_20180705_003304.thumb.jpg.9f47341824642393c964683c0bf1e055.jpgIMG_20180705_003350.thumb.jpg.96ac78a4d968b52b76293de2f147e394.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Čestitam kolega.
A sto se ljudi tiče, nadajmo se da će istrajati.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja