Jump to content

Moto Zajednica

Cizme tcx SMECE KAKVOG NEMA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Fazer 8

Pored velikih protektovanih alpinki nosam i TCX Rush cipele, ugodnije su ljeti a opet sigurnije od običnih tena, i zadovoljan sam s njima, bile su i natopljene i pržene i drže se odlično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3960 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Pre par meseci u Itali kupio Alpinesrars Toucan. Na petoj voznji kisa, leva prokisla. Da sam bar tamo da probam da reklamiram, ovako nista. 

Debelo kvalitetne i toliko kostale. Jbg...

TCX Infinity bukvalno kidao godinama, nikad propisale, samo se razgazile. 

Nema pravila.

 

 

Na tvom mistu bi posla mail sa priloženim računom i slikama....

 

 

Ka šta neko reče, Daytona i adio...

Još nikad mi noge nisu pokisle, ozeble ili se znojile od kad nosim Daytona čizme.

A kad u njima hodam isto ka da san u udobnim tenisicama...

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Носим TCX Cube дубоке мото патике већ (мислим) 4 године и никакве замерке немам.
Иако нису баш чизме, носе ознаку "waterproof" што сам одлучио да тестирам уласком у ладни Дунав за мото деда мраз акцију и нису пропустиле ни кап. Пар пута киснуо такође ни кап нису пропустиле.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1236 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Dakle, da zaključimo - generalizacije kao ova iz početnog posta ove teme nikako se ne mogu smatrati validnim zaključcima. :) Razumem revolt, i sve je to normalno, ali jedini pravi način jeste...ovo što je već više puta pomenuto - reklamacija.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1111 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

Ja imam svoje wet track ixs 11 godina , evo kupio sam ih kod Jasminka sa forma on je prodavao tada ixs kod fontane NBG prao kvasio vzi off road gazio reku sa njima pune vode blata unutra pa prao i ves masini dan danas nosim ne pustaju vodu i rade posao a ove nisu uspele duze od 6 mj . bukvallo neznam 7 puta obuvene. doduse ixs sam platio 250 e ove 80 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Tcx goretex više pari (bar 4-5, mislim infinity da je model), najbolji odnos cena-kvalitet za turing što sam ikada probao. Boga oca prošli zajedno.  

 

Daytonu nosim trenutno, bolja jeste za turing, ali nedovoljno bolja koliko je skuplja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ne mogu ni da kudim ni da hvalim TCX, nisam ih nikada imao. Samo mi se javlja, da si ranije kupio Daytonu ne bi morao čizme da menjaš 4 ili 5 puta :).

Mada, lepo je kupiti novu obuću, pa makar i znao da kraće traje  :D

A najlepše je kada se s'vremena na vreme počastiš novom Daytonom, Sidi-jem, ...  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Nosim TCX već 4 sezone i ok su...nigde se nisu odlepile ili slično....Naravno nisu vodonepropusne ali su dobile par puta kišu i sve je ok i dalje sa njima...

 

Ne kažem da je sad neki vrhunski kvalitet patike ali za 100eur koliko su me koštale mislim da definitivno opravdavaju uloženo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

@rodic_ru Probao sam ih prosle nedelje u Louis-u u Emdenu. Ne mogu nista da kazem i da ih uporedim ni sa jednim drugim modelom, jer sam i ja trenutno u potrazi za svojim prvim cizmama. Ali sa sigurnoscu mogu da kazem da im je udobnost OK, imam TCX patike 45, cizme 45 savrseno odgovaraju. Model je, cini mi se, od pre 6-7 godina, tako da postoji upgrade-ovana verzija TXC X five EVO gtx, koje su malo skuplje. Deluju mi kao da moze u njima i da se pesaci bez nekih vecih problema, nisu mnogo krute. Pored njih, probao sam i Alpinestars SMX 6 V2 WP i 45 su mi bile uze oko prstiju nego TCX, tako da su mi udobnije 46. Ozbiljno se razmisljam da pazarim ove, na Revzili kazu da su premijum model, ali da im je krutost 8/10 i nisu bas za neko pesacenje:
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/TCX-X-Tour-Evo-Gore-Tex-Touring-Boots/SubProducts/TCX-X-Tour-Evo-Gore-Tex-Touring-Boots-0001

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 950 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ja TCX uzeo prošle godine,pokisao barem tri puta,i nikad pustile,nikad ništa...,za sada sam baš zadovoljan!!

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 950 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
On 20.10.2018. at 16:32, rodic_ru je napisao:

Ima li neko iskustva sa ovim cizmama ili moze nesto vise da napise o njima? Vec duze vreme su na popustu u Louis-u.

Tcx-x-five-plus-gtx-touring

 

Te sam ja uzeo prošle godine,odradio sezonu,nisu pustile niti jednu kišu,naliježu lijepo na nogu...,čičak odličan,kao i rajfešlus..i kao i na svakim čizmama treba se malo pripaziti da rajfešlus ne ujude onu unutrašnju membranu...,za sada ok!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja