Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem lap top

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Da nije raubovan i da je relativno mlad, treba mi za cerku. 15" monitor , da nije integrisana grafika, eto to otprilike, sve ostalo kako naleti

Da moze da se kucka i da se igra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Imam Lenovo X230, ako te zanima.
Baterija odlična, cena 200€0d5a4857c4fdb7d66bc0d54dca74bede.jpge2b285b2425d3847813826e1fa69397d.jpg09fb2a5e83cd7b34c2b613e91271aa4e.jpg

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Treba mi veci, meni i ovaj odlican ali nebiram ja .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Aj makar sliku pusti na PM i neku cenu, kakva je baterija ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Da nije raubovan i da je relativno mlad, treba mi za cerku. 15" monitor , da nije integrisana grafika, eto to otprilike, sve ostalo kako naleti

Da moze da se kucka i da se igra

Ako ce da igra igrice na fejsu ili one decje besplatne iz browsera moze i integrisana graficka na llaptopu. Ako su igre novijeg datuma onda samo laptop koji u nazivu ima gaming moze da radi kako treba. Takvi laptopovi idu od 1000 evra pa na gore. Ovi od 500-600 evra novi koji imaju eksternu graficku nisu za igre vec za prezentacije obradu slike i zvuka, tj poslovnu primenu. Na takvom laptopu poterati npr CS GO radice, al ce se grejati ko furuna sto mu ujedno i skracuje radni vek. Procesor kao i sama graficka (eksterna) su projektovane kao stedljivi potrosaci jer su namenjeni laptop tj biznis korisnicima, pa im gaming performanse nisu najbolje jer nisu prioritet. Najbolje bi bilo da znamo koje igre su u pitanju pa mozemo da ponudimo adekvatni laptop.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Imam i ovaj Acer ako te zanima, 17,3 inča, dve grafičke.
42a02484d37581f9b6c07cb610206613.jpge9f6ebc3e4315c340100fe1914d72162.jpga5a38b60bde7934113b6b900fc2217da.jpg9bea150d2d62a91a23b4ead3f7ee568b.jpg

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1096 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 16.6.2018. at 12:28, Grnca je napisao:

Da nije raubovan i da je relativno mlad, treba mi za cerku. 15" monitor , da nije integrisana grafika, eto to otprilike, sve ostalo kako naleti

Da moze da se kucka i da se igra

Imam nešto praktično novo, ne korišćeno, daj kontakt telefon da pošaljem slike i spec. ili se javi/piši na 064 364 88 11

Cena forumski prijateljska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Moze lock

 

Nasao sam VAIO i5 , daleko od onog sto sam trazio ali verovatno ce na duze staze biti isplativ

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja