Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP, Catalunya, Španija 2018

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Lorenco ce sutra posteno da se olupa ili ce da zavrsi 7 8 .... Imao sreca sa S gumama i Zabarskim asfaltom na prosloj trci , sutra kad potrosi gume do pola trke na tamnom Spanskom....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 2 sati, Nikola Honda 954 je napisao:

Lorenco ce sutra posteno da se olupa ili ce da zavrsi 7 8 .... Imao sreca sa S gumama i Zabarskim asfaltom na prosloj trci , sutra kad potrosi gume do pola trke na tamnom Spanskom....

Dobro decko, MM ce da pobedi, osvoji jos 2 titule ove sezone (moze mu se, dere slajdere sa svih strana na FP4, pada po 12 puta u FP1,2,3) i pojebe sve cure sa paddocka! Ja bih jako voleo da odeno do pape da ga zamolimo da se katolici od sad zaklinju Markezu, i do ovog pravoslanog glavnog da se i pravoslavci zaklinju gorepomenutom!

No sad, da preskocim ovu crnu decu...

JLO se opasno nalozio da zapusi usta Djidjiju. Dovi iz senke, ali generalno, Dukac poceo ozbiljno da radi. Drago mi je!

MM (samo da 954 ovo ne procita, ima da se primi) i dalje vozi toliko dobro i nadobudno, da to nije realno. Ako ne tresne ili ne dobije kaznu jer je nekog pokosio, ogromne su sanse da pobedi. Klanjam mu se do poda! 

Nego mi ona smrljava faca JLOa deluje kao da je sve na mestu. Kad god jebranije bilo tako... osvajao je titule ili bio bas blizu toga!

Jel vam se cini da su trenutno najspremnija ekipa komplet ili ja tripujem? (DOV/JLO & DUCATI) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
Pre 1 sat, srbac je napisao:

Nece potrositi gume, promenio je stil voznje. Bice sigurno na podijumu !

Ma jok,  sigurica stavlja SS gume i cao ....Proslu trku imao srece da je 93 pao  , ovi svadbari za njim klaj klaj, lagano ,sigurno i dosao do pobede.  Samo da mu neko udje u rep par krugova i gotov je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Uf kako bih ja voleo da moze moj pogan scenario da se ostvari do kraja sezone al nece da moze.

 

Ovo je scenario: Lorenco i Markez u Valensiju stizu i Lorenco ima recimo 24 boda prednosti Dukati i Gigi vec narucili sampanjac i Lorenco u Poslednjem krugu zakoci parkira motor i pusti Markeza da pobedi i uzme titulu. Gigi-u otpadaju obrve od besa Dezmo Dovi trci da ga tesi a Lorenco kaze izaslo mi Mapping 8 nisam znao sta da radim pa sam stao :)

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
pusti Markeza da pobedi i uzme titulu. Gigi-u otpadaju obrve od besa Dezmo Dovi trci da ga tesi a Lorenco kaze izaslo mi Mapping 8 nisam znao sta da radim pa sam stao


hahahahahhaahh



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Zašto stalno spominjete Điđija, on ga je doveo u tim? Ok, možda mu nije "100%" verovao u nekom trenutku, ali zar nije glavni krivac Domenicali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Nemam pojma ali ako kao sef tima dovedes karakter kakav je Lorenco koji nije hteo da se povinuje Rosiju u piku karijere i od njega trazis da pomogne Doviciozu onda ne znam sta da kazem 

 

Ako i ovi u Hondi misle da ce Lorenco pomagati Markezu i krenu da mu salju Mapping 8 i njih ce na k...cu da nosa.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, MOTOM said:

Zašto stalno spominjete Điđija, on ga je doveo u tim? Ok, možda mu nije "100%" verovao u nekom trenutku, ali zar nije glavni krivac Domenicali?

Pa samo su za Điđija čuli, Domenicali spada u tajna znanja. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

U pravu si ali sam cuo za Gianfranco Lancija koji je u Ducati i Ferari ulupao gomilu love i sta sad. Ovo spominjem zbog te Italijanske potrebe da bude sve Italijanska pobeda :P

 

Koliko kapiram korporativne logike Djidji je zaduzen za vozacki kadar i rezultate a ne CEO. Ukoliko stvari normalno funkcionisu Djidji je trazio pare za svoj projekat i obecao rezultate. Projekat je Lorenco. Rezultati nisu dosli jer je premalo vremena bilo (sad vec ocigledno) i jer nije udovoljeno Lorencovim zahtevima (glasine). Djidji se oprao i dozvolio da Domenciali "komunicira" sa Lorencom o rezulatima za koje je Djidji odgovoran = Djidji sisa (po meni) i to je razlog zasto zelim da mu otpadnu obrve.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Borba za poziciju u "zavetrini" obično kumuje žetvi...i vrlo često se govori u množini. Jednostavno su previše blizu. Martin se baš lepo zaleteo...a Boga mi dobra mu je bila i držačica...kišobrana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja