Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP, Catalunya, Španija 2018

Recommended Posts

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998
Pre 1 sat, Robin Hood je napisao:

Opleo ih Horhe sve zajedno.

Ne znam šta bih rekao za Dukati, osim da kompletan menadžment može opušteno da se baci sa mosta.

Depresivno! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ništa depresivno, može samo da donese promenu na bolje. Toliki budžet i toliko truda, a titule nek forwarduju skrnavom Repsolu. Pa stvarno neko mora da ''plati''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Dovi je jedan megauniverzumski UPUV!

 

Polu smesna polu tuzna situacija u Dukatiju... Ovo je početak jednog vrlo vrlo bednog perioda za Dukati koji će, bojim se, potrajati par godina u najboljem slučaju

 

https://www.motorsport.com/motogp/news/ducati-always-knew-lorenzo-would-start-winning-1046534/?s=1 Ili lazu i seru ovde sta pricaju (menadzeri dukatija) ili treba svi, na čelu sa Domenicali-jem da popiju jedan kolektivni otkaz! Sta, znali ste da ce da krene da pobedjuje ali to nije ono sto vam treba u ekipi?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
Pre sat vremena, rastkojokic je napisao:

Dovi je jedan megauniverzumski UPUV!

 

Polu smesna polu tuzna situacija u Dukatiju... Ovo je početak jednog vrlo vrlo bednog perioda za Dukati koji će, bojim se, potrajati par godina u najboljem slučaju

 

https://www.motorsport.com/motogp/news/ducati-always-knew-lorenzo-would-start-winning-1046534/?s=1 Ili lazu i seru ovde sta pricaju (menadzeri dukatija) ili treba svi, na čelu sa Domenicali-jem da popiju jedan kolektivni otkaz! Sta, znali ste da ce da krene da pobedjuje ali to nije ono sto vam treba u ekipi?

 

 

Nečim si iznenađen u vezi Dovicioza?

 

Što se tiče ove priče mislim da je to preseravanje. Ne mogu da nađem članak koji sam danas pročitao gde Lorenco nedvosmisleno tvrdi da je njegova želja bila da nastavi saradnju sa Dukatijem ali da je postalo i više nego očigledno da mu Dukati neće produžiti ugovor i da je onda on sam kontaktirao Hondu i napravio dogovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Gledam post -race konferenciju, pitanje je bilo da li bi Rossi mogao da pobedjuje sa sadasnjim Ducati motorom. Lorenzo je rekao da "Ducati koji je Rossi vozio, bio potpuno drugaciji i skroz tezak motor za voznju. Danasnji Ducati je potpuno druga prica, tako  da bi bilo interesantno."

 

Rossi je rekao "Pa sad... Necemo nikad saznati :)"

 

Takodje se pricalo o tome kako Lorenzo i Rossi deluju kao da su drugari, sto je Lorenzo odmah demantovao sa "Drugari ne, ali veliki rivali koji se uzajamno postuju da". Rossi se slozio

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
50 minutes ago, Robin Hood said:

Nečim si iznenađen u vezi Dovicioza?

Uspeo sam sebe pred kraj prosle sezone da ubedim da je postao dobar vozac... Ocigledno sam jezivo pogresio. I nekako mi je sve to jos vece razocarenje jer mu je jedna fabricka ekipa ukazala svo poverenje ovoga sveta a on se bavi glupostima (komentari o Lorencu, komentari o tome ko je najbolji italijanski vozac, itd.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa i jeste on dobar vozač, ali ništa više od toga. Puno je tamo dobrih vozača.

Meni je upravo fascinantan bio dolazak JLo u Dukati jer je to napokon bio potez Dukatija da dovede šampiona, nasuprot prosečnim vozačima koji su vozili za njih. Sad izgleda da se vraćaju na stare staze. Samo ne znam ko će da im osvoji titulu. A nije da nemaju motor za titulu, realno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 559 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke
Ne znam nisu pustili snimak. Mozda je i 100% Corsi kriv ali u svakom slucaju ne usporava se tako
 
P.S. ustvari nikako ne moze Corsi biti 100% kriv 




Evo sa tribina snimak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ma kreten...ovo je ozbiljno daleko od linije cilja. Tu ispred, malo levo je kraj trake za izlaz iz boxa. Vidi seda drugi vozači već mašu...ko zna gde je zverao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998
pre 38 minuta, Robin Hood je napisao:

Pa i jeste on dobar vozač, ali ništa više od toga. Puno je tamo dobrih vozača.

Meni je upravo fascinantan bio dolazak JLo u Dukati jer je to napokon bio potez Dukatija da dovede šampiona, nasuprot prosečnim vozačima koji su vozili za njih. Sad izgleda da se vraćaju na stare staze. Samo ne znam ko će da im osvoji titulu. A nije da nemaju motor za titulu, realno.

Majmuni bre. Pored Dovicioza koje je realno vozač za podijum (uz dosta padanja) oni dovedu Petrućija koje je realno ništa posebno. Lik ima manje više fabrički motor i 2 podijuma do sada. Ne kapiram logiku. Ako nećeš da plaćaš ovako sumanuto onda lepo dovedi klinca (Mir, Miler...) i strpi se par godina dok se ne uvoza i imaš potencijalno šampiona. Sa ova 2 potpisana mogu da uzmu titulu samo u vanrednim okolnostima. 

 

U ostalom, dunuo si toliko para u jednog vozača i na kraju ne radiš po njemu i ne slušaš šta priča... Genijalno. Ne verujem da je stvar samo u obliku rezervoara ali očigledno nije mnogo daleko od toga bilo. Majmuni. Tolko su me iznervirali da ne mogu da se opasuljim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
1 minute ago, Djusi_998 said:

Majmuni bre. Pored Dovicioza koje je realno vozač za podijum (uz dosta padanja) oni dovedu Petrućija koje je realno ništa posebno. Lik ima manje više fabrički motor i 2 podijuma do sada. Ne kapiram logiku. Ako nećeš da plaćaš ovako sumanuto onda lepo dovedi klinca (Mir, Miler...) i strpi se par godina dok se ne uvoza i imaš potencijalno šampiona. Sa ova 2 potpisana mogu da uzmu titulu samo u vanrednim okolnostima. 

Cela zajebancija ide na dusu menadzmentu Dukatija. Smem da garantujem da je proslogodisnji "uspeh" dezmo Italijana zajedno sa njim i ostalim Italijanima na celu kumovao da kazu ma kakav Lorenco. Ako je istina a izgleda da jeste da nije imao toliki problem sa trosenjem guma koliko je imao problem sa polozajem sedenja onda ni ne zasluzuju titulu jos 100 godina. 

 

Prosle sezone je dezmo menjao oklope te hocete nece novedok je Lorenco kao skolarac uzimao pakete koje su razvijali i da mu ne dozvole modifikaciju jbnog rezervoara je stvarno kretenski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma sve je već rečeno što se tiče Dukatija. Mene jedino mnogo nervira što su bukvalno sjebali motogp istoriju jer bi ista bila mnogo mnogo interesantnija da je Lorenco ostao još dve godine.

Verujem da će se u Hondi zaista potruditi da mu maksimalno izađu u susret ali nije realno da će od prve sezone voziti na najvišem nivou.

 

Naravučenije, Dukati je direkno odigrao u Markezovu korist, a protiv sebe i Lorenca koji je, kao što smo mogli da vidimo, jedini koji može da se potuče sa Markezom.

Pritom, nemam ništa protiv Markeza (osim što je mali smrad koji ne poštuje druge vozače) ali je super kada postoji konkurencija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Korsi kao da je namjerno skrenuo na Oliveiru, meni tako izgleda na ovom snimku, ili što pronto reče ko zna  gdje je zjevao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 22 sati, Nikola Honda 954 je napisao:

Ma jok,  sigurica stavlja SS gume i cao ....Proslu trku imao srece da je 93 pao  , ovi svadbari za njim klaj klaj, lagano ,sigurno i dosao do pobede.  Samo da mu neko udje u rep par krugova i gotov je.

Nemaš pojma

  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 16 sati, Robin Hood je napisao:

Što se tiče ove priče mislim da je to preseravanje. Ne mogu da nađem članak koji sam danas pročitao gde Lorenco nedvosmisleno tvrdi da je njegova želja bila da nastavi saradnju sa Dukatijem ali da je postalo i više nego očigledno da mu Dukati neće produžiti ugovor i da je onda on sam kontaktirao Hondu i napravio dogovor.

To je direktno izjavio na konferenciji za štampu. Kada čovek gleda i video (i Lorencovu intonaciju i izraz lica dok to priča), utisak je da je iskren 100%, a utisak br2, da je Dukati odigrao glupo, je još izraženiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

E nek je i ĐejLoj postao najiskreniji, najšarmantniji, najotvoreniji za saradnju i najpošteniji od svih. Puu majku im....ko ga diro? Ko ga diiiiroooo, da ga bije Maler!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja