Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Pozdrav drugari. Planiram da pravim turu po Srbiji, po jezerima. Jedno od mesta su mi i jezera na Uvcu. Treba mi pomoc, ako neko moze da me uputi. Trazim mesto gde mogu na dvilje da kampujem, da je blizu vode i da moze da se pridje motorom, naravno, ne totalni of, tesko da bi VFR izdrzao to. Uglavnom sto sam gledao plaze na tim jezerima, nema bas hladovine da zabodem sator. Treba mi i neka hladovina za veci deo dana. Jedino sam na Radoinjskom video da ima. U principu bih gadao Sjenicko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Pozdrav drugari. Planiram da pravim turu po Srbiji, po jezerima. Jedno od mesta su mi i jezera na Uvcu. Treba mi pomoc, ako neko moze da me uputi. Trazim mesto gde mogu na dvilje da kampujem, da je blizu vode i da moze da se pridje motorom, naravno, ne totalni of, tesko da bi VFR izdrzao to. Uglavnom sto sam gledao plaze na tim jezerima, nema bas hladovine da zabodem sator. Treba mi i neka hladovina za veci deo dana. Jedino sam na Radoinjskom video da ima. U principu bih gadao Sjenicko.
Nema divljeg kampovanja na Uvcu, odma te neko prijavi i rendzeri te pokupe, osim ako nisi trazio specijalnu dozvolu. U Novoj Varosi ili Sjenici po privatnim hotelima nocenje 10 evra, ima i etno kuca i restorana po okolini a verujem da i mestani rado izdaju sobu. Raspitaj se dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

To gde piše Ledena pećina je u stvari kamp; nešto što podseća na kamp :) . U svakom slučaju, mesto gde možeš da razapneš šator i kome može da se priđe VFR-om. Sama pećina je nizvodno na kontra obali. Pozdravi mi orlove ;).

 

Hladovine nema, ali nije isključeno da nađeš mesto pod nekom strehom da sakriješ đogata od direktnog sunca.

 

U-1WfFiYbIwtMo3qUqR_6CRO8EniC92dXR_I5YVdC25Pe863Q7fKy6HsQDpx5zWGBcVxm4puy-_RuCjMFTwtV3ah9DB0R83aEtXqjv1J-BeRBZCYRFSXnf_8V9LJy3N_zvTG7ju_LcyC_SicXauU-5uQ1aJ1z9pQ3OVV5GKE6gXj72Nvq8dmBMxzBmp5uze4QUExilEvKgsIPNglTmz7Rk535ibkNqVUkLp8gsb1D7YZgCClsMIaYUBtzruE2PBKUWEMBbONeWevy7K-FNGXu4UCIVmVahe4WKDCQBXLyY6-8CLOhvpuLGK6tgMbLSBVmqBuc-YUMdY-rrQ3ZUduYoef3DbDfWRohoFzSXFVtky3J4k8LNfObmZNUsvXs7rtiLcjqgQMmtEki5T4iBj4MQkXu_3Tt-P6DG2iX9pqPw3-LuWM27GlGgH3_UT5E54DMbx5KpuaJKG-hgyj1ztgHXn3cLEnLiuGIy66sYKyBVjRMf9WJ3EoSyyLSek7edK9OMOdS0Cb8_1XgGxKW0OZf9FM_7iZHbawnFWyphkb8bxcRirAMXeNr5A15fosdRmaX1DmSIu5vlEbJ0MAUwoNTgBtGXrhNno5=w1074-h977-no

 

8d2hGQ8ifFHw849vL5pKWXKMgPanbX7F0sYtS4teW_7tHGBSEN51Eoz1O9mqMc83o1xyXEExWBZ_8mXaYBQgYAMEPGJnHIDxgdtxNx2cbx4Dy3igc6MLvpQs1yno3_ebUSZq9EIlzvQ1Qp356toCeQltqg2LqDxfZre6M7HrKlemvwxmRd7IEKK12ZhbvF-2xksR-eMuavtANYO-EBmLxlfF46Q0GPlz4TOBMe9gdnkf0TOfxPgjkw1o7OBnIh8ZSWMYCNEB0RohEwcCD7PMpPiNog_Q2iVNhS_P8tDaJCZr8-thmRRAScsPW2AH1bQ0u8assTf1-waYOSLDKTbw4VrzhnsylMYbotPA1U0patZLqsyQVi9shZFXCS0q6Rh8cukFhzxB0NboScyc7mihDyVstWISrUnXYYezblCrcCNnnVGV82-ATfjvqfCagqhSkY0xMvzExFhhFML4bVd-RknKneOX2e9i4QvyBS-72rB9W21QgdcbhFrXCttlNeA2bqsiLwfHaKqbcIUB82D70D3NfNp7atsL56q87wO-tcLNJZunRdOipVOdGtAFLWaOGUMqKi_EWC4AAwc20T41TEWBdl4ewwgk=w1761-h977-no

 

Spavanje i/ili klopu možeš da pokušaš na par kilometara pre Sjenice (sa leve strane druma) iz pravca Aljinovića (Kokinog Broda), Gaudeamus.

 

"Gaudeamus klub" Uvac - Sjenica (1)

 

Informacije uzmi sa izvesnom rezervom. Nisam bio na Uvcu poslednje tri-četiri godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Ovo kao drvece/zbunje pored puta ka toj maloj uvali, moze li tu da se baci sator? Da ima hlada?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Aha, sad videh, da nema divljeg kampovanja... onda uvac otpada. Bar Sjenicko jezero. Na Radoinjckom sa video da ima sumarak tamo gde je izletiste.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Ima ima druze kampovanja al sa Sjenicke strane spavo ja u satoru. Jeo pio u kafani sami ljudi rekli pa otvori tu sator slobodno, posle je doslo bas dosta motora. Kada prodjes Sjenicko jezero sada kada gledas na mapsu odvaja ti se put pored samog Uvca i kamp ti je posle nekih 500m zemljanog puta. Kada gledas mapu pise Avlija Biberovic i poslje nje pise Ledena pecina e bas tu pogledaj.Videces i ove male camce e s tim camcem mozes da se vozis u obilazak Uvca ja se vozio msm da je oko 10e karta, ali u kafani ti je relativno jeftino...

1238wh2.jpg

 

29p6j2w.jpg

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja