Jump to content

Moto Zajednica

12.06.2018. put Irig-Ruma

Recommended Posts

• Drug član, 1131 postova
  • Motocikl: Suzuki SV650N

Juče je naš drugar sa foruma Johann imao udes na pravcu između Iriga i Rume. Po nekim nezvaničnim informacijama lik u kombiju je čineći prekršaj isekao kolegu i došlo je do sudara. Opet po nezvaničnim informacijama, sudar je bio prilično jak i ozbiljan ali na sreću ono što se zna je da je kolega preživeo.

Nezvanično, povrede su ozbiljne pa mu ovim putem želim brz oporavak i svu sreću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 623 postova
  • Motocikl: Piaggio X9

Треба ли му нека помоћ?

Лично крви немам за цеђење наредних 2 месеца, али сигурно би се нашли људи који нису скоро давали.

• Misbehave Responsibly, 1226 postova
  • Motocikl: FZ6S

Ima li preciznijih informacija ?

Johanne, dobre misli su uz tebe.

Delimično OFF topic;

Tražeči informaciju o ovom događaju, prekinuo sam apstinenciju od čitanja novina. Ograničavajući potragu na vesti u poslednja 24h, jeza me podilazi.

-  (12.06 Blic)  

Jedan motociklista (38) doživeo je nezgodu večeras oko 20 sati kada je na njega na Avalskom putu naleteo automobil, saznaje "Blic".

U pitanju je obaranje motocikliste, a muškarac je pretrpeo lakše povrede i prevezen je na VMA - potvrdili su iz Hitne pomoći.

- (12.06  NSUživo)

Oboren motociklista kod Limanske pijace
Večeras nešto posle 10 časova oboren je motociklista na uglu Puškinove i Bulevara cara Lazara.

Motociklista je prevezen kolima hitne pomoći, ali u ovom trenutku nemamo informacijeno stepenu povreda.

- Jugmedia.rs

U sudaru motocikla i automobila kod bulevarske pijace lakše je povređen motociklista star 55 godine, a u sudaru motocikla i automobila „tojote“ na raskrsnici Vizantijskog bulevara i Ulice Dimitrija Dragovića povređen je motociklista star 21 godinu.

.....

Ovde osvane tek delić informacija od onoga što se događa, a ni štampa ne objavi vest o svakom incidentu. Čupavo je u saobraćaju i bez ovih vrućina, a posebno kada upekne.

• Drug član, 1350 postova
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kolega, brz oporavak zelim, i sto lakse da prodjes kroz ovaj dogadjaj, u svakom pogledu.

• www.markone-pegaz.rs, 2319 postova
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Pozdrav drugari,

Ovako je to izgledalo kada sam dobio prvu informaciju o Johannovom udesu:

0-02-03-b96ea88511f53e4b32090a981d049bd9c3eb71e01d468ced8653fda142c73564_8be5e920.thumb.jpg.bdd69c5843de879f48fff7bbd98e9f48.jpg

Ne moram da vam govorim koliko sam se prestravio...

Ali, tvd je orah naš Jovica. Nije ga lako satrti. ;)

Šalim se malo, ali nije da nije ozbiljno...

Slomljena ključna kost, slomljen palac na levoj i nadlaktica na desnoj ruci. Nagnječenje noge.

Čeka se operacija ruke. Čekamo da bude moguće da ga posetimo.

Pa ipak, Jovica je pun duha i sve vas pozdravlja u svom fazonu...

0-02-03-3255ae00d70b6c60dafab920d6d6dfebe26165ef8bf8bab32a379bd827b93a1f_934e8ff3.thumb.jpg.4ca44766e424bf96eb99996de194d4c9.jpg

• Sviđa mi se 2
  • Hvala 4
  • Podržavam 2

• Malinar u pokusaju, 980 postova
  • Motocikl: スズキバンディット

Kolegi zelim brz oporavak i sto manje posledica od ovog udesa. Udar je bio stravican, gledajuci stanje motocikla.

Sta reci, ne ferma nas niko 2%, pre neki dan sam isao nekim sporednim puteljkom, dosta uzanim, kada je iz jedne krivine izletela mercedes 124-ka. Onako neodgovorno ponasanje jednog odraslog coveka (cim vozi, pretpostavljam da je odrastao) ne mogu da shvatim, isao je nenormalno brzo i izgurao me u rizlu. Sledeci put mu zelim da se susretne s nekim kamionom umesto sa mnom, mene je ovaj put Bog pogledao.

• Misbehave Responsibly, 1226 postova
  • Motocikl: FZ6S

Sudar izgleda jezivo. Sreća da je prijemno odeljenje kod sv. Petra bilo na pauzi pa će Joca moći i dalje da guli zemaljske dane.

Johanne, kompletan oporavak ti želim i samo drži raspoloženje na visini. Ako nizbogčeg drugog, ono iz inata  ;)

• Sviđa mi se 1
  • Haha 1

• Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

I dalje stojim iza toga da u ovom hobiju su 50% umece, 50% sreca. Mnogo je njih otislo koji su 5 puta vestiji vozaci od nas ali nisu imali srece :(

Super si prosao kolega, koliko god to glupo zvucalo, ovo bas gadno izgleda....

Brz oporavak

• Sviđa mi se 2

• Ne silazi, 5431 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, GSX 1400, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Taj put od Iriga do Rume je prav ko strela. Ima samo dve benziske pumpe i jedna kafana na tom delu. Meni ovo deluje kao klasično oduzimanje prvenstva ( kamionet mu izleteo sa strane ) . Jovice, brz oporavak želim. 

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 126 postova
  • Motocikl: ER- 5
Taj put od Iriga do Rume je prav ko strela. Ima samo dve benziske pumpe i jedna kafana na tom delu. Meni ovo deluje kao klasično oduzimanje prvenstva ( kamionet mu izleteo sa strane ) . Jovice, brz oporavak želim. 

Da tako izgleda,a i logika kaze,pogledaj natpis na vratima kamiona,to je ona firma sa desne strane iz pravca Rume ka Irigu,tacno je onde kamion uleteo na glavni drum. . .

elem, kad videh sliku sledih se,kolega da si ziv i zdrav i da sto pre preguras muke!

poslato pismonosom

• nekrunisani kralj moto cigana, 2818 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 Rat look

kakav udarac, strašno.

Jovica tvrd si ti orah, kako neko reče.

Brz oporavak sa što manje bolova ti želim.

• Sviđa mi se 1

• Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 2120 postova
  • Motocikl: BMW 1100GS (1997.)
Pre 14 sati, hard_rock je napisao:

I dalje stojim iza toga da u ovom hobiju su 50% umece, 50% sreca. Mnogo je njih otislo koji su 5 puta vestiji vozaci od nas ali nisu imali srece :(

Super si prosao kolega, koliko god to glupo zvucalo, ovo bas gadno izgleda....

Brz oporavak

Slažem se da sreća igra ogromnu ulogu u ovakvim situacijama, ali ne shvtam zašto korišćenje motora u saobraćaju nazivaš hobijem?

Motor je u saobraćaju prevozno sredstvo (kao i automobil) i tako se mora i tretirati u saobraćaju.

Kolega je prilično dobro prošao (kako je moglo da bude) i želim mu brz i potpun oporavak.

• Sviđa mi se 1

• Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
11 minutes ago, zika56 said:

Slažem se da sreća igra ogromnu ulogu u ovakvim situacijama, ali ne shvtam zašto korišćenje motora u saobraćaju nazivaš hobijem?

Motor je u saobraćaju prevozno sredstvo (kao i automobil) i tako se mora i tretirati u saobraćaju.

Kolega je prilično dobro prošao (kako je moglo da bude) i želim mu brz i potpun oporavak.

Imam obicaj da kazem hobi, zato sto mi je voznja motora nesto mnogo vise od voznje automobila. :) Nista lose nisam mislio sa tim.

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja