Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-5 GM

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Lici mi na kawu koju je prodavao član Stiglar sa foruma pre dve godine i ja bio da ga pogledam. Ako je taj, nema greske onda.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Nadji ga tu na forumu. Nisam siguran da je taj ali bas lici. Ja nisam uzeo jer sam isti dan gledao dva motora i uzeo taj drugi, bez posebnog razloga. Taj drugi je bio CBF600 pa mi se ucinio bolja (iako je bila dosta skuplja) kupovina.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

stariji oglas je u pitanju, ali mozda motor jos nije prodat, znam da je u oglasu bilo price da niko nije zvao za motor. proveri, nista te ne kosta :)

kawasaki er5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

evo sad videh temu, da to je motor koji je bio kod mene, prodat 2016 sa  gumama, nov aku, lanac lancanici, menjan lanac bregaste, 2014 sve pred odlazak u Brno. Race ada izduv. Kod mene je bio 4 sezone, osim zezanja sa slavinom koji sam resio sa on/off slavinom i novim iglicama karburatora, i zicama reglera, koje su zamenjene, a regler je bio ok nisam imao nekih vecih problema. Kad sam vec menjao zice reglera stavio sam duze i stavio regler ispod desne plastike jer mu je fabricko mesto na viljusci ispred zadnjeg tocka sva voda kroz koju prodjes ga kvasi. Od mene je motor otiso u Arandjelovac odatle u Cupriju i sad vidim da je u GM. Dok je bio kod mene ja se slatko navozah. Kupac je od mene odvezo motor u Arandjelovac. Sta je bilo kod njega i vlasnika posle ne bih znao. Cras barove, Race auspuh, merac temperature ulja, puig vizir, HEL pancirno crevo, farbanje i plastifikaciju felni sa trakicama sam ja radio dok je motor bio kod mene, sa HAGON amortizerima sam ga ja kupio od prethodnog vlasnika. Ove crvene rucke nisam ja stavio :)

Ako si se zagrejo za motor ipak povedi nekog majstora da pogleda masinu i oslusne rad motora.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Hvala stilgar na odgovoru. Video sam da su ĆU tablice, pa mi malo bilo čudno. Zbog crvenih ručki bi cena trebala dole :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Hvala stilgar na odgovoru. Video sam da su ĆU tablice, pa mi malo bilo čudno. Zbog crvenih ručki bi cena trebala dole
Samo ti povedi nekog strucnog sa sobom i nema problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja