Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz paviljona rodjaci :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp

Veliki pozdrav svim bajkerima, a i ovim ostalima. :)

 

Ja sam Aca, sveži motordžija (ako se to tako može reći), živim kao što naslov kaže...na Novom Beogradu. :) Inace, forum posećujem dosta dugo i na njemu sam pronašao stvarno dosta korisnih informacija a siguran sam da će tako biti i ubuduće.
Dva točka sam oduvek volio, a motori su me kupili kada sam prvi put seo na kumov Piaggio Free, nakon čega sam i ja kupio jedan, ima tome nekih 5 godina. Kako nisam imao A kategoriju trebalo mi je vremena da se nakanim da naučim i položim testove (nema se vremena, žena, deca, posao...), ali konačno završih i to prošle godine i ove godine postadoh ponosni vlasnik Honde Transalp, koju sam inače čeznjivo gledao od kad sam počeo da vozim Free-a. :)
Nisam ljubitelj brzine, i ako nekada vidite nekoga da vozi kao baba to sam verovatno ja. :) Šalu na stranu, za mene je motor sredstvo za uživanje a ne za iživljavanje. Inače, ovo jako teško uspevam da objasnim ženi i matorcima, čim im kažeš 'kupio sam motor' oni čuju '200 na sat'.
Volim prirodu i vožnja po planinama je ono što mene najviše privlači. San mi je da jednoga dana odem na Transsibirsku turu, a s obzirom da sam tvrdoglav i uporan, kontam da ću i da ostvarim taj svoj san jednoga dana, a možda mi se neko od vas i pridruži. ;) 

 

Eto, to je nešto osnovno o meni... :) 

 

Veliki pozdrav jos jednom!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja