Jump to content

Moto Zajednica

Motor u sudaru na silasku iz Omladinskih brigada na autoput ka Gazeli

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Oko 16:30 u povratku s posla vidim oboren motor na izdvajanju iz Omladinskih brigada na autoput u pravcu ka Gazeli... Tačnije nije bukvalno oboren, već je uspeo da sustigne automobil od pozadi i zaustavi se u istom. Automobilu odvaljen zadnji blatobran, motor na boku, prednji deo razlupan, crni Kawasaki naked (mislim ER6n), policija okolo, motoristu nisam uspeo da uočim. Ako neko zna nešto više neka napiše...

Promenio član icatenej
Pravopisna greška u naslovu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Tačnije nije bukvalno oboren, već je uspeo da sustigne automobil od pozadi i zaustavi se u istom. Automobilu odvaljen zadnji blatobran, motor na boku, prednji deo razlupan, crni Kawasaki naked (mislim ER6n), policija okolo, motoristu nisam uspeo da uočim. Ako neko zna nešto više neka napiše...

Sta je sa tim kawama , to je drugi za dva dana. Jedan pre neko vece u jerkovicu sad ovaj ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova
On 6/7/2018 at 11:14 PM, milomir22 said:

Mislim da ima veze sto taj motor uglavnom vozi klinjaza.

To je moguće... to su relativno jeftini "pravi" motori koje sebi mladi ljudi mogu priuštiti...

 

Baš sam skoro gledao svoje prijatelje i poznanike iz Srpske i FBiH... masa ih vozi kavasakije jer su jeftini i to i oni sami kažu... 

Kod nas valjda vrijedi to neko seljačko mišljenje da se kawe kvare pa im je zato cijena niska... 

 

Mislim ono, kao u fazonu nemoj japanca (auto)nema dijelova... to je isti kalibar ljudi kao i kawasaki se kvari... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Pošto ni nakon 48h niko ništa ne zna o događaju iz naslova teme, a znamo sve ostalo, dok se ne (po)javi neko sa detaljima nezgode, temi želim sretan put u arhivu.:offtopic:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja