Jump to content

Moto Zajednica

Naked motocikl do 1800 evra

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CM125

Pozdrav drustvo,

 

U biti sam nov u svetu motora (nisam bas duduk), tako da mi je potrebna pomoc pri odabiru istog. Trenutno sam u fazi polaganja za A kategoriju, te nakon zavrsetka istog planiram kupovinu motocikla. 

Pre 4, 5 godina od cala sam dobio Hondu CM125, tako da je to motor koji trenutno posedujem, i s vremena na vreme provozam po selu, zbog lenjosti, a i kojekakvih obaveza nisam bio u prilici da do sad polazem. Da skratim, trenutno sam u potrazi "Naked" motocikla, dobro bi mi dosla bilo kakva preporuka i savet za odabir nekog od naked motora. Budzet sa kojim raspolazem je 1800e, dakle motor bi trebalo da ispunjava uslov da bude do 1800 evra. Motor bih uglavnom koristio za voznju po gradu i s vremena na vreme za neke malo duze relacije tipa od grada do grada.

 

Svaka preporuka je dobro dosla,

Hvala unapred,

I srdacan pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CM125
6 minutes ago, zlig0r said:

vijaj Suzuki Bandit GSF 600!

Bandit je svakako jedan od prvih izbora, generalno nailazim na njega kao kvalitetan motor. Hvala na predlogu i odgovoru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Sem navedenog koji je već legendaran, da spomenem CB600, CB750 i SV650, kao i nezaobilazne simbole pouzdanosti Yamahe XJ600 i XJ900 raznih godišta...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CM125

Hvala svima na odgovoru, svi navedeni motori su uglavnom motori na koje sam nailazio kao predloge do sad istrazivajuci po internetu, i uglavnom motori oko kojih bitku bijem koji izabrati, da li bi neko ako ga ne mrzi mogao da mi napise prednosti i mane navedenih motora, zasto bi neki od njih trebalo pazariti, i zasto ne, cisto kako bi mi malo suzio izbor istih, i kako bi mi olaksao izbor, jer bas sam u nedoumici. 

 

Hvala unapred! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

Po meni ti je to isto kao i kada biras devojku,neces pitati svakog valjal' ona? Moras sam da odlucis,a i svaka devojka je lepa na neki svoj nacin ili neko ti kaze ona ti je dobra ti sav srecan a ono kada se nasmeje zubi kao da je samo kiselinu pila. Ja sam u slicnoj situaciji i vise od godinu dana razmisljam sta i kako. Lepo sam seo zapisao sta mi se svidja,onda sam nasao neke cene odrzavanja,potrosnja itd. Za sta mi motor treba,koliko bi ga vozio itd. Na taj nacin sam eliminisao motore koji trose ko auto,kojima je skupa rega...i koji bi me kostali dosta da ih vozim. ne treba mi motor koji ce da mi trosi ko rus i kosta ko lepa brena. Sve u skladu sa svojim mogucnostima.
Sednes i citaj po internetu sta ti se svidja pa odes da vidis koji motor.. polako samo. Srecno.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
On 6/5/2018 at 1:14 PM, Dexterr said:

Sem navedenog koji je već legendaran, da spomenem CB600, CB750 i SV650, kao i nezaobilazne simbole pouzdanosti Yamahe XJ600 i XJ900 raznih godišta...

mene zanimaju XJ600 i XJ900 bas raznih godista ,konkretno 1986 ili tu negde..ali se pitam da li ima ko u BGD ko bi mi to odrzavao...znam da ce neki reci stari su i ne isplati se,,ali mi se svidjaju i to je to..Ako mozete neki savet u vezi ovoga bio bih vam zahvalan.

 

Pozdrav

Aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
On 6/5/2018 at 5:17 PM, Grille said:

Po meni ti je to isto kao i kada biras devojku,neces pitati svakog valjal' ona? Moras sam da odlucis,a i svaka devojka je lepa na neki svoj nacin ili neko ti kaze ona ti je dobra ti sav srecan a ono kada se nasmeje zubi kao da je samo kiselinu pila. Ja sam u slicnoj situaciji i vise od godinu dana razmisljam sta i kako. Lepo sam seo zapisao sta mi se svidja,onda sam nasao neke cene odrzavanja,potrosnja itd. Za sta mi motor treba,koliko bi ga vozio itd. Na taj nacin sam eliminisao motore koji trose ko auto,kojima je skupa rega...i koji bi me kostali dosta da ih vozim. ne treba mi motor koji ce da mi trosi ko rus i kosta ko lepa brena. Sve u skladu sa svojim mogucnostima.
Sednes i citaj po internetu sta ti se svidja pa odes da vidis koji motor.. polako samo. Srecno.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 

najgori je slucaj kad ti se sve devojke istovremeno svidjaju i ostanes onako neodlucan i na kraju ni jednu(moj slucaj je spisak motora koji se samo povecava, azurira(jer su neki u medjuvremenu prodati)...i tako vec 2 meseca..:))..svaki vikend obilasci probe...vodim evidenciju o kandidatkinjama kao za izbor miss universe:))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
23 hours ago, aleksandar k said:

mene zanimaju XJ600 i XJ900 bas raznih godista ,konkretno 1986 ili tu negde..ali se pitam da li ima ko u BGD ko bi mi to odrzavao...znam da ce neki reci stari su i ne isplati se,,ali mi se svidjaju i to je to..Ako mozete neki savet u vezi ovoga bio bih vam zahvalan.

 

Pozdrav

Aleksandar

Ima dosta majstora koji mogu to da održavaju, to su izuzetno jednostavni i izdržljivi motori, vrlo retko i nerado se kvare. Veći je problem naći komad vredan pažnje nego majstora za XJ

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Manatwork, 86 postova
On 7/20/2018 at 10:42 PM, Dexterr said:

Ima dosta majstora koji mogu to da održavaju, to su izuzetno jednostavni i izdržljivi motori, vrlo retko i nerado se kvare. Veći je problem naći komad vredan pažnje nego majstora za XJ

pa ko bi to mogao biti u Beogradu...imam i neku ideju s SR500 (1981) potpuno druga prica ali mi se isto zbog neceg dopada..ako mozete da mi posaljete kontakte tih majstora, da ne ostanem sam s motorom bez igde ikogaaa:)

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja