Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner 50 PureJet

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Skuter OK, cena za 50 ccm je nesto jaca. Ali, ako bas njega nisanis, i ako ga mozes sebi priustiti... zasto da ne. Ja sam kupio polovnog Runnera 2005. godine i jos uvek je kod mene, i niti jednog trenutka se nisam pokajao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

Malo me brine što je PureJet, čitam da mogu biti komlikovani ako se nešto pokvari oko ubrizgavanja. A kod sadašnjeg vlasnika je više stajao nego što ga je vozio, pa me i brine kako ga je i da li ga je uopšte održavao. Vlasnik je stariji čovek i baš ga retko vozi (bar po njegovoj priči).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

https://www.polovniautomobili.com/motori/12528912/peugeot-spidfight-2

Išao bih da pogledam ovaj skuter, ali čovek kaže da nema onu potvrdu da ne prelazi 45 km/h. Bez nje ne bih mogao da ga egistrujem ako bih ga preveo na mene, zar ne? Ako može neko da mi pojasni to ko je registrovao i prevodio skuter u skorije vreme. I cena je fiksna, ako je stanje kao iz opisa, ja mislim da je korektna.

A motor se ne vodi na njega, već navodno na drugara iz Obrenovca kod kog je kupio skuter na placu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja