Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Čačka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

Kao što sam se i nadao, od ovog leta ću voziti skuter od 50cc (možda u budućnosti i nešto jače, ko zna). Pre par dana pazario sam Gileru Runner SP 50, 2009. godište, karburator verzija. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

Došlo vreme da se kupi kaciga, dvoumim se između jet i full-face acige, mada više naginjem ka tome  da to bude full-face iako ću voziti moped. Problem je što je u Čačku izbor pa gotovo nikakav, postoji samo jedna radnja (ili možda ja znam samo za jednu), a u njoj samo tri full-face i dve jet kacige, prve pežoove, a druge Zeus, a veličine full-face kaciga od L do XXL, a meni treba najverovatnije S (obim glave 56cm). Prodavac mi reče da može da mi naruči veličinu koja mi treba. Cena im je nekih desetak hiljada. Ima li neko iskustva sa peugeot kacigama? Ili ipak da pazarim neku jet, mada mi se ne sviđaju ni izgledom, a ni ideja da mi je brada nezaštićena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Problem sa kacigama je oblik glave. Ja moram da probam bar 20 različitih modela dok ne nađem pravu. Možda da planiraš ekskurziju do BG-a gde ti je veći izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

Šta mislite o polovnim kacigama? Ima jedan lik u Čačku koji ih prodaje, možda bih mogao da pronađem neku koja mi odgovara, mada sam pomalo skeptičan prema polovnim kacigama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Nije problem ni polovna kaciga. Samo vidi da je citava i da unutrasnjost moze da se vadi, zbog pranja. Ipak je bolje da se to sve fino opere, nego da dobijes neku infekciju po licu...

Doduse, i novu kacigu kad kupis, nije lose s vremena na vrijeme izvaditi unutrasnjost i oprati (rucno, ne u masini), iz istog razloga. :) Ipak se dosta znojis u njoj, pa se nakupi svega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

S' obzirom da nemam mogućnost da pišem u opštim temama, pitao bih ovde. Da li ima neko iz Užica ko bi mogao da mi pogleda jedan auto za koji sam zainteresovan da kupim? Slab sam sa slobodnim vremenom pa da ne dolazim uzalud ako ne vredi gledati. Ako ima neko voljan, poslaću link oglasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ako ces za Bg svrati subotom do B. Potoka..... ima da biras raznih zabica koje mozes iskoristiti za tvoju promlematiku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Idi u Ljubić na pijac - ima tezgi i sa ventilima i slavinama, a šrafovskom robom, pa vidi kod njih za te čepove, trebalo bi da imaju . 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

Bio sam u Ljubiću, nisam pronašao ništa što bih mogao da iskoristim za ovo, moram smisliti nešto drugo. Elem, imam drugi problem, imam neki prekid na ručici zadnje kočnice, ne radi mi stop svetlo, a ne mogu ni da startujem skuter pomoću te ručice zadnje kočnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja