Jump to content

Moto Zajednica

F650GS: Nece da upali

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova

Cao, nece da mi upali f650gs dakar 2005. posle velikih radova.

cuje se klik ali nece da pokrene motor.

 

skinuo i proverio startni motor dole, direktno povezan  na struju vrti se zupcanik znaci ok.

mislio blokirao flywhell ali mogu da okrenem kroz magnet stranu sa imbusom kad je u leru i svecice odsrafljene

 

ima neko da pozajmi iili proda do probe, kalem samo da probam da li je on? akumulator nov jeste da je sad malo ispraznjen od probanja, ali probao i sa akum od kola pa isto sr...

 

pozdrav, hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

hmm, fala, kako da se dodatno proveri da ne valja dekompresor?  ima neka caka? ili..?

 

radilo je sve kako treba pre tih radova, nisam skidao rotor , samo stator da skinem dekli da ga ofarbam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

ma ne mislim da ne valja stator, nego sam farbao dekli a on je iznutra zasrafljen za dekl

svecice su izvadjene ali nece ni da krece da okrene, nocas punim akumulator , cistim sve kontakte, minus direktno sa akumulatora na cilindar, plus sto je na alnaseru, tj motoru za start, na prekidacu za paljenje, pa da probamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

 spasio me amer na f650.com, koji je isto zaj..o sajbnu br 14 sa donjeg linka i kad je metnes na pogresnu osovinicu pritisne je dekli i neda maleckom zupcaniku da okrene veci i tako dalje...

http://www.realoem.com/bmw/enUS/show...diagId=12_1069 

dakle radilo se o sajbni od 1mm, da ovaj covek nije imao istu muku i resio je naso bi ga za jedno 6 dana. a on naleteo na moj post jureci resenje za svoje muke sa strujom. jbg dok jednom ne smrkne drugom ne svane. oduzujem mu se u svakom smislu.

 

pozdrav i puno sunca, a malkice kise ove sezone da nam svima bude,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja