Jump to content

Moto Zajednica

Mogućnost izlaska iz zemlje sa potvrdom o produženju važnosti saobraćajne dozvole

Recommended Posts

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Sto god bi napisao sad bio bi opet banovan, tako da cu samo pitati oce li nas siptari pustiti da predjemo sa ovim papirom,jel bio skoro neko na prelazu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Имам једно питање надам се да се колега неће љутити. 

Идем прекосутра до Скопља и интересује ме да ли је потребан зелени картон за Македонију? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1
Pre sat vremena, Petre je napisao:

Koliko ja znam, treba. Ali ne pomisljaj da kupis na granici kod nas. 50 eura. Pljacka. 

Хвала на информацији

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6
Ja krecem ujutro sa potvrdom preko Makedonije (severne) u Grcku pa javljam ako me vrate

Sent from my BV8000Pro using Tapatalk


niko nije pitao za saobracajnu a zeleni karton odmah dam sa pasosem Makedoncima

Sent from my BV8000Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Za Makedoniju (za auto) traze zeleni karton (2000 din je u osiguranju gde si registrivao) i traze potvrdu o produzenju ako je isteklo 7 god. Mozda bi me pustio i bez ali ja sam mu sve zajedno dao kad mi potrazio saobrajacnu i odmah okrenuo saobracajnu da vidi datum. Kaze imas potvrdu, rekoh imam sve, pripremio sam se za put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pitanje za upucene: Registrovao motor, sve platio, izvadio zeleni karton, dobio nalepnicu. Saobracajna trebala biti juce ali nije stigla ni danas. U nedelju ujutro treba da idem za Banja Luku. Da li je moguce uci u Bosnu sa potvrdom o registraciji? Ne bih da me vrate sa granice, to mi je 150 km x 2...

 

Da li neko ima da je presao u Bosnu sa povrdom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Macka u dzaku po meni, nekada ne traze saobracajnu uopste a ako potraze ne znam kako gledaju na potvrdu. Nadji broj tel regionalnog centra prema Bosni i zamoli da ti kazu a oni znaju kako rade i komsije pa neka ti i to kazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dobio sam info da je velika verovatnoca da me vrate tako da otpada ta mogucnost. Odoh kolima jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 32 minuta, alexanto je napisao:

Pitanje za upucene: Registrovao motor, sve platio, izvadio zeleni karton, dobio nalepnicu. Saobracajna trebala biti juce ali nije stigla ni danas. U nedelju ujutro treba da idem za Banja Luku. Da li je moguce uci u Bosnu sa potvrdom o registraciji? Ne bih da me vrate sa granice, to mi je 150 km x 2...

 

Da li neko ima da je presao u Bosnu sa povrdom?

Sa potvrdom je nemoguce preci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Ja sam jednom presao sa potvrdom,bas sma za Bosnu isao,drndali su me,ali na tuznu pricu i posle smaranja od 20 minuta su ipak odlucili da me puste.

Tako da sve zavisi od pandura na ulasku u BiH,ali svakako ako ne moras,izbegni potencijalno maltretiranje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Mom zetu, koji je u Maju produžio registraciju niko nije rekao da mu ističe tog dana i saobraćajna dozvola...

Tako da je posle toga išao u CG (u odlasku preko BIH) i da mu niko to nije primetio.

Onda je pre 15 dana krenuo u Grčku i na ulazu u Makedoniju policajac mu je tražio SD i zeleni karton... I onda hladan tuš: Istekla vam je ova plastika!!!

Ne može da veruje, policajac mu vraća SD da se i sam uveri i objašnjava mu kako će morati da ga vrati u Srbiju, do prve pocijijske stanice da mu izdaju potvrdu o produžetku važenja iste.

Policajac proviruje kroz prozorče verovatno razmišljajući kako da ga vrati a da se mnogo ne izmaltretira (da ne izlazi iz klimatizovane kućice)... Gleda u pun auto dece i pristaje da ga pusti pod uslovom da počasti decu sladoledom na prvoj sledećoj pumpi. :care::jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pozdrav svima, HITNO mi treba odgovor.

 

Danas sam video da mi je saobracajna istekla 2019, auto mi je uredno registrovan. 

 

Da li neko zna da li mogu u Bosnu i dalje u Hrvatsku da udjem sa tom famoznom potvrdom o produzenju vazenja saobracajne.

 

I ako ne moze da li neko zna za koliko se dobija nova saobracajna, negde sam procitao da se dobija sledeceg dana.

 

Molim bilo koga ako zna da mi odgovori sto pre jer za nekoliko dana treba da idem na put.

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Meni je istekla saobraćajna i prošle godine sam vozio sa tom potvrdom o produženju važenja na dve godine. Više puta sam prešao granicu i niko mi je nikad nije trazio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Mislim da vise ne vazi taj zakon i da zato ne traze. Mene umalo da vrate 2019, zaboravio da izvadim tu potvrdu, jedva namolio polivajca. Ove godine mi niko nije ni trazio, a ja uredno otisao i izvadio

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Upravo sam se vratio iz Mup-a, kazu da oni vise ne izdaju potvrde i da moram vadim novu saobracajnu.

 

1900 dinara me kostalo to zadovoljstvo.

 

Nova se ceka 3-4 dana, tako da cu i put odloziti za par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Svasta, meni je izasao rok za tablice ali sam mislio da se to uzima jedno sa drugim. Prosto ne mogu da vjerujem da nisu to ukinuli, a za table jesu.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja