Jump to content

Moto Zajednica

Podgorica - Dubrovnik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx

Kao sto sam naslov kaze planiram da iz Podgorice vozim do Dubrovnika. Obzirom da sam se doselio u Podgoricu pre nedelju dana , ne poznajem mnogo ljudi  a kako je uvek lepse voziti u drustvu mozda ima neko iz okoline kome bi bila zanimljiva dnevna voznja do Dubrovnika ili nesto dalja. Vikend je svakako slobodan tako da se mogu uklopiti subota,nedelja..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nadji DJevojku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Kao sto sam naslov kaze planiram da iz Podgorice vozim do Dubrovnika. Obzirom da sam se doselio u Podgoricu pre nedelju dana , ne poznajem mnogo ljudi  a kako je uvek lepse voziti u drustvu mozda ima neko iz okoline kome bi bila zanimljiva dnevna voznja do Dubrovnika ili nesto dalja. Vikend je svakako slobodan tako da se mogu uklopiti subota,nedelja..


Kolega, srećno sa životom u PG. Sa porodicom sam se vratio nedavno iz CG u Beograd nakon tri godine života tamo. Tu relaciju koju si naveo vozićeš iz zajebancije već posle par meseci, a izazove za vožnju naćićeš po severu CG, Durmitoru, Prokletijama ili Albaniji. Posebno kad upekne zvezda u PG, gde su leti temperature redovno preko 40, bežaćeš u planine.
U PG imaš nekoliko naših kolega sa foruma i svi su, više-manje, aktivni u vožnjama.
Pusti mi Viber poruku na +38267391387 da te ubacim u CG BJB grupu da se povežeš sa nekima od njih. Pozz


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Joooj i meni dodje da se preselim bilo gde u CG samo da pobegnem od ove dosadne ravne Vojvodine, Crna Gora je ko izmisljena za voznju motora, ima dobre puteve, lepe planine, more... ma milina :takoje: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx
1 hour ago, Biker-Boy said:

Joooj i meni dodje da se preselim bilo gde u CG samo da pobegnem od ove dosadne ravne Vojvodine, Crna Gora je ko izmisljena za voznju motora, ima dobre puteve, lepe planine, more... ma milina :takoje: :moto3:

Jeste slazem , ali treba malo vremena da upoznas ovde nekog jer ja nisam od onih sto mogu sami da se voze xx kilometra a da ima sta da se vidi ovde ima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Mozda mozete jowici da pomognete da nadje lanac?

 

Ostavio sam mu kontakte. Kolega [mention=13688]marinero MNE[/mention] (Ratko) je veza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

E super,ja sam procitao u delu "kupujem" pa reko da stavim ovde pomoci ce mu neko dole u Cg.

Hvala ti u kolegino ime.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja