Jump to content

Moto Zajednica

Francuz u telu japanca Honda Deauville 700 NT

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Sta je ovo, svi koji voze Deavilku su iz Valjeva. @Štef da se preselis u Valjevo i msm da ces je lako posedovati, ocigledno ima tamo nesto sto odgovara tom motoru

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka


Imaju Nolence, krivine do Loznice

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Rekoh ja da je bila jedna bordo u decembru... samo je kretko bila na Polovnim automobilima. Zna li neko nešto o ovoj Hondici? Pantelej je kod Niša inače, pa zato sam potencirao da je prodavac iz Niš aaa0de139460d5f261c3874389570d15.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovo je bas kao moja bivsa, poslednji model, razlikuje se po viziru koji se steluje u 5 pozicija bez alata.
Nasi drugari iz ove teme voze one koji imaju stelovanje u 3 visine i potreban je alat.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Tako je @N.F.S., kod nas je stelovanje sa alatom.

@Štefmnogo dobro izgleda ova crvena.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Da da, gel sedište, čuda mu*a sarme.... Ima sve od opreme, boja bolesna, ne bih imao ništa protiv da je posedujem...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

@Štefsad sam video na face-u da je 3t racing bike izbacio oglas za dovilku. Crvena 2007god..Baci pogled

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
@Štefsad sam video na face-u da je 3t racing bike izbacio oglas za dovilku. Crvena 2007god..Baci pogled
Ajaooo

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Jes, ponovio se neko u Vranju. Indijanci nisu sacuvali motor dok dodjemo. Dzaba smo isli trosili i vreme i novac, nisu se udostojili da bar jave da je motor prodat. Ja sam u neverici da moze neko tako da radi.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 519 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Kolega ja sam za tu Devilku zvao dva dana niko se ne javlja i pokusavao preko bajkera u KG i opet nista. Konacno ih dobijem sve sturo i povrsno mi kazu.

Na kraju juce popodne zapucam u Balosavu i tamo uzmem da gledam motor kad posle 2min pojavi se neki decko. Gazda kaze on  je dosao 15min pree tebe on ima prednost. Ode provoza je krug i kupi mi je ispred nosa.

Jebes motor nego najzalije mi je sto sam se iscimao, izasao sa posla, izgubio i vremena i kostalo me para put i nista nisam uradio.

Toliko su neozbiljni da ja nemam reci

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Velika neozbiljnost i neprofesionalnost, švercerska posla, gledaju i da ućare bez pregovora o ceni i slično. Odlična reklama ali još nešto me interesuje. Zašto je dovilka preko skuplja nego kod nas, pretpostavljam da je to razlog zašto se samo 1-2 nalaze po oglasima, a u drugu ruku odličan stroj. Pravim kalkulacije pa ako ih napravim moja će biti na prodaju ako bude zainteresovanih oglasiću je prvo ovde sa cenom pristupačnijom od ostalih na pa jer ističe rega dok ulaganja nema, svi servisi odradjeni, spremna je za sezonu.

20210401_134300.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Kolega ja sam za tu Devilku zvao dva dana niko se ne javlja i pokusavao preko bajkera u KG i opet nista. Konacno ih dobijem sve sturo i povrsno mi kazu.
Na kraju juce popodne zapucam u Balosavu i tamo uzmem da gledam motor kad posle 2min pojavi se neki decko. Gazda kaze on  je dosao 15min pree tebe on ima prednost. Ode provoza je krug i kupi mi je ispred nosa.
Jebes motor nego najzalije mi je sto sam se iscimao, izasao sa posla, izgubio i vremena i kostalo me para put i nista nisam uradio.
Toliko su neozbiljni da ja nemam reci
Znači ti zamalo da se pobiješ oko nje sa Vranjancem...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Kolega ja sam za tu Devilku zvao dva dana niko se ne javlja i pokusavao preko bajkera u KG i opet nista. Konacno ih dobijem sve sturo i povrsno mi kazu.
Na kraju juce popodne zapucam u Balosavu i tamo uzmem da gledam motor kad posle 2min pojavi se neki decko. Gazda kaze on  je dosao 15min pree tebe on ima prednost. Ode provoza je krug i kupi mi je ispred nosa.
Jebes motor nego najzalije mi je sto sam se iscimao, izasao sa posla, izgubio i vremena i kostalo me para put i nista nisam uradio.
Toliko su neozbiljni da ja nemam reci
Inače, slažem se da su nerpofesionalni. Zvao u subotu kada mi javio kolega ovde u temi da ima na oglasu, još pitam lepo da uplatim neke pare kako bi je sačuvali za danas. Ništa od toga, neka ćurka se javila. Zovem juče, opet se ona javila, kaže dođite sve ok. I jutros se niko ne javlja a videh da je skinuta sa oglasa. I ne javlja i ne javlja i sabismo mnogo kilometara da bi nam rekli kako je otišla juče u Vranje...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Velika neozbiljnost i neprofesionalnost, švercerska posla, gledaju i da ućare bez pregovora o ceni i slično. Odlična reklama ali još nešto me interesuje. Zašto je dovilka preko skuplja nego kod nas, pretpostavljam da je to razlog zašto se samo 1-2 nalaze po oglasima, a u drugu ruku odličan stroj. Pravim kalkulacije pa ako ih napravim moja će biti na prodaju ako bude zainteresovanih oglasiću je prvo ovde sa cenom pristupačnijom od ostalih na pa jer ističe rega dok ulaganja nema, svi servisi odradjeni, spremna je za sezonu.
20210401_134300.thumb.jpg.c5dc3191579bf09a0d1276c69ed09f6c.jpg
Imas jednog ozbiljno zainteresovanog samo moras da pozuris, jer e jako nestrpljiv. Motor ti je ki bombona i ne sumnjam da ce biti dobra kupovina

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Ja nisam u toku... Ali slutim ko se ponovio... 

Cekamo utiske.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda NT700 Deauville

Pozdrav svim članovima foruma i ove teme!

Nov sam u ovoj priči, pa bi mi svaki savet od Vas-iskusnijih, dobro došao. Poslednji put sam vozio motor još krajem 90-ih, pa sad kad su već deca odrasla, odlučio sam da to nastavim.

Posle dugog premišljanja, dali da kupim V Stroma ili Deauville-a, sam se  ipak odlučio za Hondu.

Moje pitanje bi bilo: dali je bolje uvesti iz inostranstva neku dovilku, ili kupiti u Srbiji?

Mada, koliko sam pratio u zadnje vreme, nema neke velike ponude kod nas.

I ja sam gledao onu u Belosavi,  ( a čitao sam i komentar jednog člana sa ovog foruma kako je prošao sa njim).

Svaka pohvala za motor koji je Niko imao. Takav bi i meni trebao.

Hvala unapred, svako dobro svima!

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

@RobertZr prvi pik mi je bio vstrom, hvala Bogu te sam se ipak odlucio za Honda deauville.

Bez uvrede za v stroma jeste da motori nisu u istoj kategoriji ali je Honda u mnogo cemu ozbiljniji motor. 

Nadji dobar primerak i ne razmišljaj! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja