Jump to content

Moto Zajednica

Francuz u telu japanca Honda Deauville 700 NT

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
pre 10 minuta, N.F.S. je napisao:

Nadam se da cu uskoro biti savetom za pomoc sposoban ovima koji voze Suzuki gsf masinu :D, samo dok ga porasturam :D 

Pratim temu rado:takoje:.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ehhh moj Alekre, znam i ja to! Njega i nisanim... Ali! Moj motoraski zivot se sveo na malo voznje po gradu i rasturanje, poliranje, servisiranje... Cim to zavrsim ostaje mi, pihhh jbg, malo voznje po gradu... Tada mi bude dosadan.

Sutra sam zakazao gledanje Bandita 1250, gsx650f, i gsx1250fa... Tim redosledom.

Razum mi govori da je za moje potrebe i fin. situaciju pravi izbor "polutka" ali srce hoce obrtni moment! To sam vozio, to trazi... Kada gas dam da se uplasimo i ja i onaj koga preticem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Мени тај GSX 650 F не да мира, волео бих да чујем једну темељну рецензију о том моделу. Да ти не делим комплименте, али твоје знање и вештине су на завидном нивоу и увек ми је драго кад напишеш нешто ново. 

Са срећом направио пазар, па шта год било нема омашке. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 3 sati, N.F.S. je napisao:

Iz komsiluka masina, u obzir dolazi i njegova "polutka" od 650ccm...

66127063_506884370081189_2524809697618296832_n.jpg

Uuuu, al' ti leg'o:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Eeee kako sam osetio da će da ode Deauville:sampion:.

Da sam neki kupac motora u bližoj budućnosti, pratio bih šta ti kupuješ i šta sve sredjuješ, pa kad dodje vreme...eto mene.

Izgleda da si odustao od Honde CBF 1000?

Veliki Bandit je moćna sprava, razumem tvoju potrebu za momentom, ali razum govori da je za tvoje potrebe ipak "polovina". Ja sve manje vozim motor po gradu, a i kad vozim samo zavidim skuterima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
18 hours ago, N.F.S. said:

E za ralicu ce da se "opruzi" novi vlasnik!  :D 

Ispratih je u Vlasotince a ja odoh da gledam jednog lepog gsx1250fa!

Kad pre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Markone88 said:

@N.F.S. je vec uzeo drugi motor. Ja znam i koji :) ali, sacekacemo njega da podeli slike

Kako covek odma kupi kad zna sta zeli, a ne studiju 20 razlicitih misljenja kao sto vecina radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

E dobri ste! 

Zato i volim da u vasem drustvu budem :D , idem jednim postom u off, jbg, mora tako...

Porobao prvo gsf1250fa, 2010god, treba da se carini i uradi ams, ostavio me bez teksta! Zovem coveka iz Mladenovca 5x, prodaje cbf1000, ne javlja se!

Dobro, idemo dalje!

Sednem na "polutku" :D , svidela mi se prica vlasnika (Zove se Darko i u Jagodini ima firmu za zatamljivanje stakala).

Uvezao ga je kada je bio samo godinu dana star (motor) i na satu je imao 12000km, od te 2011 je kod njega! Servisi kaze na vreme, ocuvan je vidim... Ove nalepnice (koje su van laka) su neki njegov ukus, u to ne ulazim, odlepicu :D 

Voznja, hmmm... Nisam ocekivao ovo! Elastican mali agregatic samo tako... Uz predjasnju pricu pazarim ga odmah i iz Jagodine (njime) odem u Krusevac da kofer pazarim...

Stavio je auspuh od hiljadarke, bas lepo cuci, fabricki je ruzan i poslace mi ga postom...

Sutra da narucim par Mitasa, servis, rasturanje :D. Par dana supruga ostaje bez muza, dete se zazeli oca! Navikli su vec, u tom periodu samo vodu pijem i to kada kolabiram :)

Pozdrav drustvo!

 

20200716_182456.jpg

20200716_182503.jpg

20200716_182529.jpg

20200716_182546.jpg

  • Sviđa mi se 12
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Meni je mnooogo lepši fabrički auspuh.

Bar mi je ovaj na slikama nekako ispao kao da ne pripada ovde .

Inače motor je prelep !

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 minutes ago, jasminko VIR said:

Meni je mnooogo lepši fabrički auspuh.

Bar mi je ovaj na slikama nekako ispao kao da ne pripada ovde .

Inače motor je prelep !

Ne znam dal si video, ali njegov fabricki auspuh je najodvratnija debela cevka. Mislim da bi ovde legao neki Robertov top, sjajni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 39 minuta, N.F.S. je napisao:

E dobri ste! 

Zato i volim da u vasem drustvu budem :D , idem jednim postom u off, jbg, mora tako...

Porobao prvo gsf1250fa, 2010god, treba da se carini i uradi ams, ostavio me bez teksta! Zovem coveka iz Mladenovca 5x, prodaje cbf1000, ne javlja se!

Dobro, idemo dalje!

Sednem na "polutku" :D , svidela mi se prica vlasnika (Zove se Darko i u Jagodini ima firmu za zatamljivanje stakala).

Uvezao ga je kada je bio samo godinu dana star (motor) i na satu je imao 12000km, od te 2011 je kod njega! Servisi kaze na vreme, ocuvan je vidim... Ove nalepnice (koje su van laka) su neki njegov ukus, u to ne ulazim, odlepicu :D 

Voznja, hmmm... Nisam ocekivao ovo! Elastican mali agregatic samo tako... Uz predjasnju pricu pazarim ga odmah i iz Jagodine (njime) odem u Krusevac da kofer pazarim...

Stavio je auspuh od hiljadarke, bas lepo cuci, fabricki je ruzan i poslace mi ga postom...

Sutra da narucim par Mitasa, servis, rasturanje :D. Par dana supruga ostaje bez muza, dete se zazeli oca! Navikli su vec, u tom periodu samo vodu pijem i to kada kolabiram :)

Pozdrav drustvo!

 

20200716_182456.jpg

20200716_182503.jpg

20200716_182529.jpg

20200716_182546.jpg

Top priča. Kad sam kupovao fazera, birao sam izmedju jednog gsxf u Staroj Pazovi i mog sadasnjeg fazera. Iako je Suzana bila bas tacna, prvi vlasnik, svi servisi upisani, (niska) cifra od oko 3.500 nije bila za mene nedostižna.

Neka te služi u zdravlje i da se zadrži duže od ostalih. Ovu zverku moram svratiti da vidim.:takoje:

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 447 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Za moj ukus jedan od najlepsih motora, svaka cast. Cestitam na kupovini i jedva cekam detaljnu recenziju i tok sredjivanja do perfekcije!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Sve čestitke, mnogo si lep motor kupio, a i očigledno je razum pobedio. Sa srećom da se voziš i (pomalo) sredjuješ.

Nego, otvaraj novu temu, kad sam video da pišeš u ovoj već sam pomislio da si opet Deauvila kupio:tras2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Necu vise "trovati" ovu temu ali ne zelim ni otvarati novu.
Objasnicu ukratko i zasto, kontaktirali su me prosle godine iz urednistva ovog foruma, kazu, imali su na sastanku reci i o meni. (Haos)
Vecaju jesam li ili nisam preprodavac?
Cim motor kupim ja temu (kazu) otvorim o sredjivanju i tako teren pripremam za prodaju ?!?
Obecah sebi da ovde nikada motocikl vise oglasiti necu.
Moja je zelja pomoc i iskljucivo to! Kao sto im i rekoh.
Pa sve i da je istina (a nije!!!), zasto bi to smetalo?
Ja kolegama odavde prikazem motocikl mojim ocima, uz put ukazem na eventualne probleme i resenje.
Tako da.... Hvala svima na lepim zeljama, i ovog trenutka sam umazan, sedim, pravim pauzu
Guma prednja nova montirana, odradih i stapove (ulje) pa citam ove vase komentare, osmeh je na licu i nalet elana!
Ako nekome konkretno bude nesto trebalo/zanimalo a ja smatram da imam sta reci, kucnucu, rado!
Kao i do sada....
Pozdrav drustvo i....
....Don't stay at home!


Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ne razumem zašto ne otvoriš temu, ako već nema postojeća o tom gsx-u. Da li si preprodavac neka odluče nadležni, a ti bi u datoj temi izneo niz dobrih saveta i sugestija koje se tiču samog održavanja tog modela, i time sigurno pomogao mnogim sadašnjim i budućim vlasnicima. Čekao sam iskreno novu temu, nisam želeo da trolujem ovu, u svakom slučaju neka ti je sa srećom nova mašina. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja