Jump to content

Moto Zajednica

Težak udes u Prvomajskoj ulici u Zemunu 28.5.2017.

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Sinoć, oko 1 sat je moj dobar prijatelj koji nije član foruma - Miloš J. rođen 1989. godine iz Zemuna imao težak udes kada mu je automobil koji se kretao iz pravca grada ne poštujući pravo prvenstva skrenuo iz Prvomajske ulice u Železničku ulicu. Miloš se po prvim informacijama kretao brzinom od oko 60km/h svojim Suzukijem GSXR K4 u smeru ka gradu Prvomajskom ulicom, udario je u zadnji desni deo automobila i pao odmah potom. Zadobio je otvoreni prelom ruke, još nepoznate povrede noge i rasekotinu na stomaku od rezervoara koji je pukao. Trenutno je u na intenzivnoj negi - šok soba u urgentnom centru i još ne znamo tačnu situaciju, ali bi trebalo da se izvuče - dečko je grdosija od 1m 90cm pun mišića. Nosio je kacigu koja ga je spasila mnogo goreg ishoda. Motor je totalno uništen.

 

...A krenuo je par stotina metara niz ulicu - po večeru. NOSITE ZAŠTITNU OPREMU, MAKAR I NA PARKINGU.

20180527_200302.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .

Nadajmo se da ce biti dobro!Kad si mlad i sportista mnogo znaci u takvim sitavijamam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Došao sam na mesto udesa dok ga još nisu odvezla abmulantna kola. Prizor je bio jeziv, motor totalno razvaljen. Momci koji su bili na ulici su mi rekli da je vozač automobila bio pod dejstvom alkohola. 

To je drugi udes koji sam juče video, prvi je bio oko 17h na avalskom putu, isto Suzuki GSXR. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
pre 28 minuta, Nemanja_zem je napisao:

Momci koji su bili na ulici su mi rekli da je vozač automobila bio pod dejstvom alkohola. 

Taj mora da je dobro bio "pod alkoholom" u te sitne sate!? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre sat vremena, Mitlar je napisao:

Au jeza. 

Motori su previše krhki, ljudi nastradaju zbog tuđe greške.

Neverovatno, sad voziš i uživaš a sledeće sekunde ležiš...

Sve teže sedam na motor.

Takodje mi se javlja ideja, sve cesce i cesce da raskinem sa ovom, mojom velikom ljubavlju, posebno nakon mog nedavnog udesa...

Voleo bih da ne nailazim na ovakve teme, i da sve redje, ili uopste ne pisem u njima, ali na zalost...

Decko je mlad, verujem da ce se brzo oporaviti, kada se vec mi matori nekako uspemo pokrpiti posle nezgoda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F
Pre 6 sati, DonToni je napisao:

Taj mora da je dobro bio "pod alkoholom" u te sitne sate!? 

Nije bilo oko 1h kao što je Filip napisao nego oko 23.30. Ne znam koliko je i da li je vozač automobila naduvao, ali je svakako bilo baš jezivo na licu mesta. Nadam se da će se Miloš brzo oporaviti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Naš Miloš se oporavlja, komunikativan je i uspeli smo da dobijemo neke osnovne informacije - biće dobro, ali je dobro "izlomljen" i svi jedva čekamo da bar dođe na odeljenje gde su dozvoljene posete. Što se tiče vozača - obojica su "naduvala" 0.00 tako da niko nije bio pod dejstvom alkohola, iako je po većini prisutnih vozač automobila bio naizgled alkoholisan. Razne lude informacije su odjednom počele da kruže - drugi čovek da je bio na motoru, druge marke, boja motora, a čak u jednim novinama se ne pominje automobil već da je jednostavno motociklista izgubio kontrolu. Držimo se svi i idemo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Tvom drugaru zelim brz oporavak.

O opremi je suvisno pricati, ko je ne nosi kocka se sa zdravljem.

 

Malopre sam se vratio iz Beograda. Prosao sam kroz centar vise puta, bio na NBG-u i u Zemunu. Automobilom. Ja ne znam sta se ono desava u saobracaju kod vas u BG-u ali nikako nije dobro. Vozio sam i po velikim gradovima u Evropi ali bg definitivno odnosi snjur po zlu. Vozaci su svi agresivni i ne prastaju greske onome ko ne poznaje dovoljno ulice. Sva sreca pa me nije ukucala "nadrkana zenska u skupom dzipu™", a posle nje na vrlo cudnoj raskrsnici u zemunu i minibus, a imao sam prvenstvo. Raskrsnice su tamo izgleda projektovane za sve osim vozaca.

+ gomila motociklista u kratkim pantalonama i laganoj obuci koji jure kroz kolone u svim situacijama, rzumem bilo 30 stepeni danas :ups: Ja ne bih mogao tako...

 

U finalu svi cemo na kros pa u sume, saobracaj vise nije sto je bio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Drago mi je da je kolega Miloš dobro.

Želim mu brz oporavak. 

 

Elem, nama treba kontrola kao u  Americi(ne favorizujem). 

Ne radi stop svetlo? Po dzepu

Kad bi mere bile represivne i kada bi ljudi išli u zatvor i jedva se čupali jer su nosem auta prešli razdelnu liniju na pešačkom,ili prošli na znak STOP da ne stanu, e tad će se nešto promeniti. 

Čvrsta ruka, jer svesti nemamo, jak sistem, kao nekad u komunizmu(ne favorizujem) kada nisi smeo da kažeš da Tita ima velike podočnjake,te mere nam trebaju u saobraćaju. 

Mnogo se bahatimo, svi....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Poodavno je neko mudar izjavio da demokratija nije za ovaj narod...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 3 sati, Mare70a je napisao:

Drago mi je da je kolega Miloš dobro.

Želim mu brz oporavak. 

 

Elem, nama treba kontrola kao u  Americi(ne favorizujem). 

Ne radi stop svetlo? Po dzepu

Kad bi mere bile represivne i kada bi ljudi išli u zatvor i jedva se čupali jer su nosem auta prešli razdelnu liniju na pešačkom,ili prošli na znak STOP da ne stanu, e tad će se nešto promeniti. 

Čvrsta ruka, jer svesti nemamo, jak sistem, kao nekad u komunizmu(ne favorizujem) kada nisi smeo da kažeš da Tita ima velike podočnjake,te mere nam trebaju u saobraćaju. 

Mnogo se bahatimo, svi....

Po ko zna koji put riba smrdi od repa.kad male sitne jajare koje treba da rade te kontrole budu radile svoj posao bice kao sto kazes☺

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Čitam i razmišljam, da li sam u vremeplovu. Ma neee; biće da je Filip pogrešio godinu; dešava se :)

 

Tvom drugaru neka su lake rane i oporavak brz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
On 5/29/2018 at 12:37 PM, ivica744 said:

Po ko zna koji put riba smrdi od repa.kad male sitne jajare koje treba da rade te kontrole budu radile svoj posao bice kao sto kazes☺

Potpuno netačno!!! Kada se desi ''volja odozgo'', sve te manje i sitnije jajare će da ućute i radiće baš onako kako im se kaže. E sad, druga je priča kada će i da li će se to uopšte desiti...:dexterr:

 

Brz oporavak, a lako ćemo za kobasice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Brz oporavak momku i kolegi...

Naježim se na ovakve textove i prosto ne mogu da verujem tj nisam svestan da pad pri 60 kmh može tako da povredi čoveka....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja