Jump to content

Moto Zajednica

PROBLEM SA STRUJOM

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pomagajte,

SUZUKI GSXR 750 k7, ugasio se u vožnji. Kazaljka stoji na 2000 obrtaja. U akumulatoru i osiguračima ima struje ali u volanu tj. displeju nema. Glavni osigurač se stopio. 

Dajte nekog majstora u Nišu radi popravke. Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Imaš u Nišu servis kod ekonomske škole, neposredno pre skretanja za parking kod Interexa/Home centra. Korektan je lik, radi pedantno koliko sam primetio i dosta je 'brz'. Gleda da uvek odradi motor što pre, pa i istog dana ako nema gužve. Meni je radio zamenu zadnjeg amortizera na Freewind-u, naleteo sam kada nije bilo gužve i motor je bio gotov za par sati. Doduše, zviznuo mi je neku strašnu cenu za to (npr. ima servis i na trošarini, sa desne strane posle škole, i za isti posao tražio mi je upola manje), ali nisam imao strpljenja da čekam i da se majem više oko toga, pa sam pristao na tu višu cenu. Planiram tamo da odvezem motor i na neke druge 'preglede'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: HONDA CBR 500

Nesto je prespoilo gadno kad je glavni izgoreo , pre zamene osiguraca obavezno unimerom preispitati instalaciju gde prespaja na masu. Inace ce ponovo da izgori osigurac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav,imam Suzuki GSXR 600 K4,imam problem sa motoricem sto stela leptirce,kad upalim kontakt na displeyu naizmenicno se mijenja temparatura i FI, sam ispito koja je greska c28 i c29,taj motor sam kupio pre 2 mjeseca sa tom greskom nisam znao da je to vlasnik mi je rekao da je bio imao blokadu na 25 kw,i kaoispod sjedista je neke uticnice mijenjao kad zamjeni ide normalno sa 120konja kad zamjeni onda je opet zatvoren,to nisam bas vjerovao,kod kuce sam pregledao motor i dosao sma do toga da je greska na tom motoricu,trenutno sam po mm premakne leptire ako neko ima kakvu ideju da mi pomogne bio bih vrlo zahvalan.veliki pozdrav....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja