Jump to content

Moto Zajednica

Naši video snimci vožnje NA STAZI

Recommended Posts

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
pre 32 minuta, scaffold je napisao:

Iskreno da ti kazem tacno vreme ne znam jer nisam imao lap timer,ali ono sto je merio ortak na stazi preko telefona negde oko 1:27-28 odprilike

Jesi snimio i taj krug ili?  :P

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .., 1740 postova

Када неће брег Мухамеду, Мухамед ће брегу.

 

Елем, видех да моји пријатељи из Бенелукса нису представили њихову стазу из комшилука раније, изгледа је ред на мени туристи у тим крајевима да то урадим.

 

Стаза Мете(т) у Белгији, адреналинска инјекција, скакаоница на шикани (висинска разлика 4 метра) и увек борба до последњег даха да се извезе празан круг без да те неко омета, илити народски речено, кад не знаш да претичеш.

 

Имао зајебанција прве две сесије јер сам оба пута после непуна два круга зарадио црну заставу јер сам прешао лимит буке, иако сам први пут променио ДБ килер да као поправим ситуацију. Нисам знао да се одмакнем довољно од зида где је сонометар и да убацим у вишу брзину.

 

Али ипак после две црне заставе ипак ми дадоше трећу шансу и успех некако да одвозим.

 

Екипа мала али уиграна, ја и две људине из тих Бенелукса @Savan и @Gajo Sevojno.

 

Вече пре тога као по обичају роштиљ и одлично белгијско пиво, а некима и то није довољно и нису навикли па морају по вину... навукли ме Французи и шта да радим не могу без тога.

 

На сесије после ове на снимку се испред мог носа десила ситуација као што је имао @ShoneGood на Панонији, али на несрећу овај пут су обојица возача завршили у шљунку. Срећа у несрећи па је спора кривина пред излазак на главни правац и последице нису као што би биле у Шонетовом случају. Ја сам баш наишао у том тренутку иза обојице и правио слалом да избегнем моторе што клизају по стази.

 

Камеру нисам стављао ту сесију, а и да сам имао не бих постављао снимак тога, јер ништа не значи, сем да показујем мој слалом између мотора.

 

Иначе имам и 360 снимак, али ме мрзело овај пут да га стављам, добар је и овај обичан.

 

 

Promenio član СајберГастарбајтер
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ducati ozbiljno povlači, ali iz nekog razloga ima izuzetno široke putanje kroz krivine. Kada se sve sabere i oduzme ispada da imate jako slična vremena po krugu (on sigurno ima veću Vmax)...i srećete se često na istom mestu, sa skoro identičnim ishodom. Ne bi ja imao živaca za to cinculiranje. Da je na pola kruga ispred ili iza, otprilike se ne bi ni sreli.

Inače interesantno mesto, naročito ta šikanirana krivina...skoro pa kao vadičep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Гледај за мене нова стаза и не улазим превише у ризик претицања на кочењу, да сам мало више и оштрије улазио сваки пут бих га претицао у оној кривини где је мене тип са БМВ-ом претекао, али нисам био још сигуран и не волим да се доводим у ситуације на ивици... није то тркање већ обичан трек деј.

 

Исто важи и за ону ону дугачку кривину на лево где сам га први пут претекао. Могао сам ту и пре тога да уђем агресивније, а и после тога.. али није то био циљ. 

 

Био сам му на репу у тим кривинама, а камера удаљује, тако да делује да је био даље него што јесте.

 

Што се тиче времена док сам га гањао кругови су ми били 1.15.5. Када сам га претекао урадио сам 1.14 и 1.13.3 (она два чиста круга).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Prvi put na Mettet i voziš 1.13'... Sta reći nego :sampion:... Nadam se da ću jednog dana i ja doći do tog vremena na Mettet :rolleyes:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Bez slanine od mangulice ne idem na stazu.  Mislim da moze da polira dobro :aha:

Promenio član Gajo Sevojno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 896 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Evo i ja da doprinesem neki snimak, radi o pretposlednjem putu NAVAK-a 2022 godine, prvi put u životu ušao na stazu, više uživao, vežbao i zezao se sa drugarićem koji vozi Ninju 250 iz klipa, nego što sam jurio neko vreme. Nije ništa posebno, ali je moje!

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
On 9/16/2022 at 1:02 PM, СајберГастарбајтер said:

 

 

 

Mislim da dosta rano saltas za 600-tku.

Nigde nisi u crvenom, a proizvodjaci plus fejkuju obrtaje.

 

Na pravcu isaltas skoro pa dve odjednom.

Moras da je zavrtis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Хвала. На правцу сам морао да шалтам две јер су ме два пута избацивали због пребацивања децибела кад прођем поред мерача буке.

Једва измолили за трећу срећу, зато и шалтање.. кога змија уједе на том правцу и гуштера се плаши.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Evo i od mene nesto, mozda nisam brz al bar zato ne znam da vozim.

Promenio član milosducati
  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja