Jump to content

Moto Zajednica

Naši video snimci vožnje NA STAZI

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Evo ga jedan spori krug. Spremite se za brzinu puza koji se popeo na kornjacu. Moj prvi izlazak na stazu. Zelja je bila tolika da sam jedva uspeo da zavrsim stint da nekoga ne pokupim ili se izlomim. U pitanju je 2015 i mala honda vfr 400rr iz 1988.

 

 

 

Sent from my LEX626 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa
13 hours ago, FreeBird said:

Evo ga jedan spori krug. Spremite se za brzinu puza koji se popeo na kornjacu. Moj prvi izlazak na stazu. Zelja je bila tolika da sam jedva uspeo da zavrsim stint da nekoga ne pokupim ili se izlomim. U pitanju je 2015 i mala honda vfr 400rr iz 1988.

 

https://www.youtube.com/watch?v=--bZO6dikP8&feature=youtu.be

 

14:30 zamalo da opalis @dvlns :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Stvarno si mogao da me odsrafis :) secam se te Hondice imala neke UK tablice cini mi se. Inace i meni je to bi mislim treci izlazak na stazu u zivotu i mislim prvi u "koznoj opremi". U tom delu kada si se borio da me ne poguras od nazad nas obojicu obilazi Nikola Gajic na 125 ccm koji je za moje pojmove zaista doktor voznje sad je opet vozio 1:34 na 125 ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Jeste. Mala vfr iz Engleske. Legendaran motor. Prvi motor sa big-bang radilicom, mono viljuskom, titanijumskim delovima masine...v4 16000obr To mi bila zelja iz detinjstva. Platio carinu porez i nije mogla da prodje AMSS pregled. Na navaku mi crkla druga brzina i ja puknem i poklonim je...

 

Sent from my LEX626 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pre 14 sati, FreeBird je napisao:

Evo ga jedan spori krug. Spremite se za brzinu puza koji se popeo na kornjacu. Moj prvi izlazak na stazu. Zelja je bila tolika da sam jedva uspeo da zavrsim stint da nekoga ne pokupim ili se izlomim. U pitanju je 2015 i mala honda vfr 400rr iz 1988.

 

https://www.youtube.com/watch?v=--bZO6dikP8&feature=youtu.be

 

 

Sent from my LEX626 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Samo treba da stavis *disclaimer*: "Sve sto ste videli u ovom klipu zaboravite odmah, kao da ga nikad niste videli, pogotovo ako ste pocetnik ili nikad niste vozili na stazi" ;).  Klip je odlican, zezam te.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
9 minutes ago, СајберГастарбајтер said:

Nemas cega da se stidis za onaj snimak iz 2015. Napredovao si samo tako. :takoje:

Na mene mislis? Ma otkud cu da se stidim pa ja sam do ovog pada bio prezadovoljan napretkom popravio voznju popravio vreme bas bas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja