Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedan "sektas"

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Zdravo zivo svima, novopeceni sam clan ove vase "sekte". Iz Nis' sam, inace bajker tek koju godinu, a od skoro teram magare Honda Transalp 650. Pozdrav!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Bolje te nasao komso! Nego imam pitanje, s obzirom da sam nov na forum, ako znas ti ili bilo ko drugi, kakava je procedura da da dobijem mogucnost da komentarisem sve teme? Vidim da su mi neke teme "zakljucane", dok kod drugih modu da odgovorim. Konkretno je clan Malonj u rubrici Pomoc prijatelja postavio pitanje za fazera, a posto sam skoro bio i ja u potrazi za motorom, bio sam da gledam bas taj primerak pa bih mu iz prve ruke preneo utiske, ili ako je suprotno pravilima, mozda bih trebao da mu odgovori privatnom porukom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Za učestvovanje u nekim delovima foruma neophodno je imati napisano 100 'korisnih poruka'. Forum se tako štiti od nekih stvari, pa zaista malo smara to ograničenje kasa su namere nekog novog korisnika iskrene i ispravne, ali šta je tu je, to su pravila kuće. :)

 

Verujem da ne bi bio problem da ga kontaktiraš putem privatne poruke, mada bi bilo korisno da makar on iznese javno to što mu ti saopštiš, čisto da bude vidljivo svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Ok videcu oko kontakta privatnom porukom. Sto se tice magereta (Transalp), to sam i jurio i to 650 (posle 2000 godista), s tim sto ih u iole normalnom stanju nema ni za lek, a i generalno su retki po oglasima, pa i kad se pojave vrlo brzo odu. Ja zbog posla i obaveza nisam mogao brzo da delam i da se jurnem da gledam sve te transalpove, pa sam i digao ruke vise od trazenja, a s obzirom da fazera na oglasima ima vise nekako mi je on bio za sumu koju sam hteo da izdvojim, povoznost, eventualno polozaj sedenja (mada vise volim uspravan), od viska konja glava ne boli (vise volim relaks voznju gde i stignes nesto da vidis) resio da potrazim bas neko godiste 2002-2003. I taman nakon neko pregledanih fazera ispadne transalp u Nisu, ja pozvao, video i to je to (kad neko ima vise srece nego....). Na kraju uzeh ono sto sam i hteo, magare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 12 sati, JohnyBravo je napisao:

Zdravo zivo svima, novopeceni sam clan ove vase "sekte". Iz Nis' sam, inace bajker tek koju godinu, a od skoro teram magare Honda Transalp 650. Pozdrav!!! ;)

 

Ako zelis da budes "sektas" na pogresnom si mjestu, ovdje su clanovi ovog Foruma, a ne sektasi. Mozes samo biti u nekoj od  vise Moto sekti na Forumu u zavisnosti od motocikl koji posjedujes. :jee:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja