Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Supershadow 250 korisni savijeti i pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: Supershadow 250

Pomagajte dobri ljudi  !!!

Čim se zagije, ugasi se, kad se ohladi napravi par km i opet isto. supershadow 250 , mehaničar nemoze naci kvar  !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

eeee ekipa..ja od prevelike srece sta mi motor radi zaboravio napisat sta je bilo..znaci nije karb nego je bila struja i to naravno cdi..neko ga je otvarao i lemio unutra svasta..ali nista to nebi znao da nisam konacno nasao majstora koji je voljan pozabaviti se njime..on je cackao po struji,pa je zvao elektricara i elektricar je shvatio..nije uopce radio jedan cilindar,zato je cukao i izludivao me..stavio drugi neki isto kineski za 500 od kuna i sve je proradilo..evo danas sam se vratio sa duzeg puta i na zadnjoj stanci motor opet bez struje..ali upalio na gurkanje i sve normalno..mislim da je opet otisao cdi..tak mi izgleda..ima lampicu ler i kad ga kresnem cuje se tik i nestane stuje na motoru,i svugdje...ali barem sam se vozio 1000cinjak km..narucit cu opet preko aliexspresa novi za 20evra pa cu ih mijenjat svakih 1000km..:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
11 hours ago, Zmitanov said:

Pomagajte dobri ljudi  !!!

Čim se zagije, ugasi se, kad se ohladi napravi par km i opet isto. supershadow 250 , mehaničar nemoze naci kvar  !!!

a jel normalno pali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway supershadow 250

Pozdrav drugari

Potrebna mi je malá pomoc. Třeba mi felna zádnja za keeway supershadow 250ccm . Dá li znáte gde mogu dá nadjem. Ili od koga motora drugog odgovara? 

Hvala puno unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja