Jump to content

Moto Zajednica

ENGURO 5

Recommended Posts

• Zainteresovan, 648 postova
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

E "vako,da zapljunemo i mi termin!

Termin odrzavanja Engura 5 je 13-14 juli 2018! Vozimo brda i doline planine Kozara, a smjestaj i baza ce biti u planinarskom domu Kotlovaca na planini Kozara. http://www.pdklekovaca.org/?page_id=24 (nema pusenja u objektu!)

Imate dvije benzinske pumpe u Kozarcu,prije skretanja za kamp,tu možete nasuti gorivo.

Kapacitet spavacih mjesta je oko 40 lezaja i prednost imaju gosti. Domaća ekipa neka se upisuje ispod broja 40! Postoji mogucnost i prosirenja kapaciteta do tada, ali o tom po tom. Vazno za napomenuti je da je svi koji dolaze nose sa sobom vrece za spavanje jer posteljina ne postoji u planinarskom domu. Svi ostali,kad se prebaci kapacitet mjesta imaju dvije opcije, ili nositi satore ili ako zele krevet,imaju mogucnost spavanja u drugom planinarskom domu koji je udaljen oko 7-8 kilometara. U svakom slucaju posjedovanje vrece za spavanje je obavezno!

Ono za sto cemo se mi pobrinuti je,pored dobre voznje,kvalitetetno druzenje,odlican bend (ne,nisu Divlje Jagode ,pecene kopnene zivotinje,corbe,solidan izbor alkoholnih derivata i slicno...

Napisite uz prijavu i velicine majica koje nosite.

Kotizacija za ovaj enduro bal ce biti 40-50 evra (spremite tacno,kusur ne vracamo! :evil

Trek ce biti dostupan nekoliko dana prije,a planirano je da budu opcija "turisticke" i one "malo druge" voznje.

Da vise ne palamudim,ponesite sa sobom dobro raspolozenje i gledamo se.

• Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja