Jump to content

Moto Zajednica

ENGURO 5

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

E "vako,da zapljunemo i mi termin!

 

Termin odrzavanja Engura 5 je 13-14 juli 2018! Vozimo brda i doline planine Kozara, a smjestaj i baza ce biti u planinarskom domu Kotlovaca na planini Kozara. http://www.pdklekovaca.org/?page_id=24 (nema pusenja u objektu!)

Imate dvije benzinske pumpe u Kozarcu,prije skretanja za kamp,tu možete nasuti gorivo.

 

Kapacitet spavacih mjesta je oko 40 lezaja i prednost imaju gosti. Domaća ekipa neka se upisuje ispod broja 40! Postoji mogucnost i prosirenja kapaciteta do tada, ali o tom po tom. Vazno za napomenuti je da je svi koji dolaze nose sa sobom vrece za spavanje jer posteljina ne postoji u planinarskom domu. Svi ostali,kad se prebaci kapacitet mjesta imaju dvije opcije, ili nositi satore ili ako zele krevet,imaju mogucnost spavanja u drugom planinarskom domu koji je udaljen oko 7-8 kilometara. U svakom slucaju posjedovanje vrece za spavanje je obavezno!

 

Ono za sto cemo se mi pobrinuti je,pored dobre voznje,kvalitetetno druzenje,odlican bend (ne,nisu Divlje Jagode ,pecene kopnene zivotinje,corbe,solidan izbor alkoholnih derivata i slicno...

Napisite uz prijavu i velicine majica koje nosite.

Kotizacija za ovaj enduro bal ce biti 40-50 evra (spremite tacno,kusur ne vracamo! :evil

 

Trek ce biti dostupan nekoliko dana prije,a planirano je da budu opcija "turisticke" i one "malo druge" voznje.

Da vise ne palamudim,ponesite sa sobom dobro raspolozenje i gledamo se.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja