Jump to content

Moto Zajednica

Vila/viljuska za apn 4

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 6 minuta, Utjerivac je napisao:

Tomos 90 elektronik. ;)

Ali ne mozes samo da ih stavis,mora prepravka. Na APN ramu glava upravljaca je kraca pa je treba produziti. Ili skratiti deo na vilama,sto je po meni pogresno... Naravno,odgovarajuci tocak.

PS Ova prerada na ramu sledi bilo koje vece vile da stavljas u 99% slucajeva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 5 minuta, Petar0044 je napisao:

Trebaju mi cross vile,lepe 

 

Onda odmah napises sta hoces da uradis sa APN4 da dobijes prave odgovore na svoja pitanja. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Upravo sada, Petar0044 je napisao:

Moze li pocket bike?

Moze.:grr:

Neke teme stvarno treba preskociti. Kukuuu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Za "ovo" na slici ti treba puno alata, znanja...i para. Pride deluje da nije početnički poduhvat, tipa stavi ovo od ovoga i ono od onoga...i za jedno poslepodne....gotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Ova apenkara je ozbiljna masina, ovako nesto ces tesko bez pravog majstora.
Uzmes lepo ctx i teras po brdima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 11 sati, Petar0044 je napisao:

Pozz,koje vile bi odgovarale na apn 4  radim projekat pa mi trebaju

 

Pre 10 sati, Petar0044 je napisao:

Vi majstori sto nemate strpljenja za nas pocetnike I ne znalce,zaobidjite,video sam da je lik stavio I bas dobro ide

received_958856007609375.png

  Kad tražiš od nekog pomoć - onda treba da budeš i konkretan pa da napišeš šta otprilike hoćeš da praviš. Niko od nas nema kristalnu kuglu pa da u njoj gleda na šta ti misliš. 

  Ovaj APN na slici lepo izgleda, samo mislim da je u njega mnogo uloženo ( zadnji amortizeri vrede više od celog APN -a ).  Ja bih ti predložio neke jeftinije prepravke ( vile od Tomosa T 14 , T 15, il od Elektronika ), Jer što god da staviš - skupo il jeftino, brzo ćeš to izgustirati i tražiti nešto veće. 

  Ja kad sam počinjao sa motorima , gledao sam kataloge motora, skidao ideje i gledao kako da nešto napravim da moj motor liči na nešto novije i modernije. Prvi poluoklop sam napravio od onog jajastog pleksigasa što stoji na uličnoj banderi na lampi. Bio neki udes, bandera srušena, ja naiđem kad su radnici menjali banderu ( doneli novu sa novom lampom, pitao radnike dal im treba taj pleksigas ( bio je oštećen ) - dali mi, ja ga kući isekao i prilagodio mom motoru i ispalo super. Top na auspuhu sam obložio prohromskim limom koji sam isekao od bubnja iz veš mašine .  Ima puno stvari koje se mogu iskoristiti na motoru da bi on lepše izgledao .   Upotrebi maštu, i napravi nešto lepo i unikatno i bićeš zadovoljan . 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova

To I pokusavam,unikat,zelim da napravim crosa,stavicu gume cros amorte promeniti I sitnice neke,ma kako god da ispadne bitno da je moj I jedini,pogledacu te vile,samo da.nisu krute (tvrde) ocu da napravim cross pa bi da budu mekane,kakav zadnji amort da stavim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja