Jump to content

Moto Zajednica

Garage Moto Shop

Recommended Posts

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo jedne nove i odlicne prodavnice moto opreme.

Uzeo sam Gearne sport cizme i prezadovoljan sam.

 

Vlasnik Mikelandjelo je odlican prodavac i prezadovoljan sam uslugom i ponudom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bograd
  • Motocikl: Honda

Mogu da se pridruzim pohvalama za ovu radnju posebno za coveka tamo stvarno mi je izasao u susret ljudski i posavetovao me za mnoge stvari ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Mikele je pravi brat i ima odličnu i kvalitetnu opremu u radnji, sve pohvale.

Ja sam ponovio i sebe i dragu, Caberg kacige i Five rukavice, prezadovoljan.20180310_175910.thumb.jpg.427d5a6e447b605f1bb2bc9d51fba69e.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA R6

Radnja je na Voždovcu-Dušanovcu i baš je sa dušom - prijateljska atmosfera blizu auto puta Jaše Ignjatovića 28 ima i web sajt www.garage.rs.Radi bukvalno sve od opreme do delova za motorcikle drži baš kvalitetne stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

posetio radnju sa namerom da pazarim caberg kacigu, medjutim nakon duzeg isprobavanja se ispostavilo da ne odgovara mom obliku glave... jako prijatna atmosfera, sve pohvale za gospodju koja se svojski potrudila da pomogne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Vidi se kad neko radi za sebe i u moto je prici, a to je Mikele. Iako se kupci smenjuju ko na traci kad bude guzva on svakom posveti paznju i iscima se maksimalno. 

Sto je u drugim prodavnicama ,,veceg kalibra'' to postalo retkost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 84 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Drag Star XVS250

I ja obozavam da smugnem kod njega kad god mogu bar samo da pogledam , uvek izadjem sa necim . Sad merkam duks jaknu a rukavice, kaciga , ulje sve je by Mikele 
Maksimalno me je ispostovao za vizir i bisage , covek mi je porucio i dabavio za cas 
Sve pohvale 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT 09

Odlična prodavnica, još bolji prodavac Mikelanđelo. Tu je da predloži, posavetuje i kaže svoje iskustvo. Veoma profesionalan, nije davež i ne nabacuje da kupiš ovo ili ono, veoma uslužan i jako prijatan prodavac. Čista desetka i preporuka za moto šop. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

I sa moje strane jako pozitivno iskustvo, uvak su spremni da pomognu i max izadju u susret sto je zaista danas retkost. Svaka preporuka za ove momke.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT 09
Pre 14 sati, Milanezi je napisao:

Hteo da svratim da pogledam opremu, pogledam radno vreme 12-18h...odustao odma'.

Imaš njegov web sajt vema dobro urađen i ažurira se svaki dan, ništa van sajta nema tako da sve šta te zanima imaš na sajtu. 

WWW.GARAGE.RS

Garage moto shop je prodavnica moto opreme sa više od 30 različitih brendova i proizvođača. Bilo da tražite zaštitnu opremu: kacige, jakne, pantalone, rukavice ili delove za...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Samo malo bolje da srede pretragu na sajtu, ovaj templejt i nije neko srecno resenje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 1 sat, Dandara je napisao:

Imaš njegov web sajt vema dobro urađen i ažurira se svaki dan, ništa van sajta nema tako da sve šta te zanima imaš na sajtu. 

WWW.GARAGE.RS

Garage moto shop je prodavnica moto opreme sa više od 30 različitih brendova i proizvođača. Bilo da tražite zaštitnu opremu: kacige, jakne, pantalone, rukavice ili delove za...

 

Ako me nešto zanima da kupim moram to i da probam. Sajt je više tu informaciono, da ne ulazimo sad u to da li te robe sa sajta ima na lageru u radnji ili ne, da li se ažurira redovno ili ne.

Verujem da je ekipa odlična, uslužna, vidim da ima zanimljive opreme, meni je problem njihovo radno vreme. 

Moje slobodno vreme se slabo uklapa sa njhovim radnim tako da teško mogu da svratim i pazarim nešto kod njih. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Kupio sam nedavno Five Sport City rukavice kod njih i upoznao Mikelea i mogu samo da kažem da je kupovina bila pravo zadovoljstvo. Čovek nije klasičan prodavac koji želi da vam proda nešto po svaku cenu (čast izuzecima naravno), već mu je cilj da iz radnje izađete zadovoljni sa onim po šta ste došli (jer ćete samo tako ponovo doći) i u idealnom svetu bi svi prodavci trebalo da budu takvi. 

 

Rukavice su inače za klasu bolje i takođe imaju viši nivo zaštite od oba para Ixonovih koje imam, a ista kategorija rukavica je u pitanju. Uz to, ovo su možda jedne od najlepših letnjih retro rukavica na tržištu.

 

IMG_20230803_203732.thumb.jpg.6cd35cd29caf0b9b034d05b60b2b8480.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Još jedna pohvala za Garage Moto Shop i za Mikelea. Pozovem danas da proverim da li imaju Motulov E.Z. Lube. Javlja se Mikele, kaže mi da ga ne drže jer je skup i pita me šta će mi. Ja mu odgovaram da mi treba za podmazivanje ručice kvačila i kočnice, i on me pita zašto ne koristim WD-40 koji košta 400 din. Ja mu odgovaram da mi razlika u ceni nije bitna (E.Z. Lube košta oko 900 din) i da svejedno moram da izađem da kupim negde WD-40, jer ga nemam i on mi na to kaže da slobodno dođem kod njega, i da će mi pozajmiti svoj WD-40 i pomoći sa podmazivanjem! Čovek je stvarno kralj! :))) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

... WD na žalost neće baš da ti podmaže to što si naštrcao, on čisti i izbacuje vlagu, kao što mu samo ime kaže. 

Bolje kupi neki sprej sa silikonom, taj lepo očisti a i podmaže. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Mikele je jedna ozbiljna njuska, odem da kupim sredstvo za ciscenje i podmazivanje lanca, izadjem  i sa novom jaknom :lol2: 

Promenio član Drinkero
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
On 18. 9. 2023. at 22:12, Arakis je napisao:

... WD na žalost neće baš da ti podmaže to što si naštrcao, on čisti i izbacuje vlagu, kao što mu samo ime kaže. 

Bolje kupi neki sprej sa silikonom, taj lepo očisti a i podmaže. 

Znam, zato sam i kupio sam E.Z. Lube :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja