Jump to content

Moto Zajednica

Smederevski put 20.05.2018. 09.00h

Recommended Posts

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

U krivičnom postupku i bilo kojem drugom postupku pred sudom pravnička struka jeste iznad svih ostalih i na koncu svega jedino se ona pita šta će biti, a sve ostalo je u funkciji pomoći da se donese ispravna odluka..Kao što u mehaničarskoj radnji, mehaničar je tata i nad pravnikom, doktorom, profesorom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 18 sati, SlobodanR1 je napisao:

U krivičnom postupku i bilo kojem drugom postupku pred sudom pravnička struka jeste iznad svih ostalih i na koncu svega jedino se ona pita šta će biti, a sve ostalo je u funkciji pomoći da se donese ispravna odluka..Kao što u mehaničarskoj radnji, mehaničar je tata i nad pravnikom, doktorom, profesorom...

U potpunosti se slažem sa tobom oko ovaoga što si napiso, ali ovo ovde nije sud niti iko od nas ima nameru da vodi krivični postupak, nego se radi o moto forumu gde svi mogu da iznesu svoja mišljena o bilo čemu (ma kako ona ponekad glupava bila) i tu ne bi rebalo da bude mesta sujeti.

Kada se radi o nekoj tehničkoj temi (recimo oko elektrike što mi je struka), isto tako svoje mišljenje i tvrdnje iznose i ljudi koji o tome očigledno pojma nemaju, ali nikom od onih kojima je to struka nije to bio razlog da takve ljude omalovažava niti je iko napisao u takvim temama kako elektrikom može da se bavi svaki pekar, lekar, apotekar, ......

I meni bi sigurno zasmetalo da mi neko dođe tu gde radim i kada radim i negira mi nešto u čemu je neuk, ali na ovakvom forumu je to sasvim normalno i ispravno, jer na taj način svi možemo i da naučimo nešto što nismo znali. 

Ali sve ovo samo pod uslovom da nema sujete i da sebe (ili svoje zanimanje)  ne stavljamo iznad ostalih i da bilo kakav komentar o tome proglašavamo za  bogohuljenje.

I da se razumemo: Ovo što sam napisao ne odnosi se isključivo na tebe niti na konkretan događaj, nego je uopšten komentar jer se u poslednje vreme sve više tema završavaju svađama i raspravama (i zaključavanjem tema) uprave zbog sujete nekih članova, kojima zasmeta bilo kakav komentar koji je suprotan njihovom mišljenju i to proglašavaju za uvredu!?

A tragedija je što pritom često i ne pročitaju pažljivo ono na šta reaguju.

Mislim da bi nam malo opuštanje donelo prilično bolje atmosfere prilikom prepiski na forumu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Krivični postupak je neminovan, znam iz ličnog iskustva, pre 16 godina udario sam pešaka autom.

Noć, van pešačkog, između vozila, on pijan, ja ne, brzina u ograničenju, itd, itd... Sve u moju korist, nikakav prekršaj nisam napravio, nikakva kazna za mene, ali... Nanošenje teških telesnih povreda, krivično delo, osam meseci zatvora, zamenjeno sa dve godine uslovne.

 

Ah... Da... Umalo da zaboravim da dodam... Seo sam u kola i obišao ga u urgentnom, a posle sam opet seo u kola i otišao svojim putem... Nisam otišao u manastir da se zamonašim, nisam se samokažnjavao bičevanjem po leđima, nisam plakao za njegovom sudbinom... Nastavio sam svoj život, uz neprekidno razmišljanje sledeće dve godine (nakon presude) da li će opet neka budaletina da mi izleti pod točkove i da ovaj put stvarno završim u ćorci... i da izgubim posao... i da svi koji zavise od mene pate, emotivno i materijalno... 

 

Čuvajte svoje bližnje, pa sebe, ili sebe pa svoje bližnje, zavisi do koga vam je više stalo. A onda čuvajte i druge...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020
On 21.5.2018. at 20:39, vasa.93 je napisao:

Koliko se sećam, glavni argument odbacivanja ličnih snimaka na suđenjima bio je taj što lica koja su snimljena navodno nisu bila obaveštena o tome da će biti snimljena, niti su dala svoju saglasnost za to. Iz tog razloga je na objektima koji imaju video nadzor neophodno da stoji obaveštenje o istom, pa se valjda zbog toga takvi snimci mogu smatrati validnim.

 

Znam, deluje nebulozno. I meni je tako delovalo, a i dalje mi deluje. Ali nije to ništa čudno, rekao bih, za zemlju u kojoj se zakoni donose na zvonce.

 

Čini mi se da se i ovde vodila neka diskusija na tu temu, pa bi eventualno moglo tamo da se nastavi ili da se otvori nova tema...

Po mom mišljenju nisi u pravu, ali se dobro sećaš da se već vodila diskusija o tome.

Ja sam tada "okačio" nekoliko odsečaka iz zakona koji definišu javno mesto i da snimanje na javnom mestu nije zabanjeno, te nije potrebno nikoga obaveštavati o tome. Ne mogu sad da tražim, niti kačim ponovo, ali možeš da potražiš...

Živeo!

P.S. Evo našao sam lako: snimanje na javnom mestu

Promenio član donmarkoni®
dodat link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020
pre 1 minut, ivica744 je napisao:

U cemu je onda razlika pesacki ili ne. ☺

U otežavajućim, odnosno olakšavajućim okolnostima. Da li ćeš da upoznaš unutrašnjos zatvora, ili nećeš. Da li ćeš da daš puno para na advokate, ili neće ništa da te košta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 3 minuta, donmarkoni® je napisao:

U otežavajućim, odnosno olakšavajućim okolnostima. Da li ćeš da upoznaš unutrašnjos zatvora, ili nećeš. Da li ćeš da daš puno para na advokate, ili neće ništa da te košta.

Jebem ti sistem☺

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 17 sati, donmarkoni® je napisao:

Krivični postupak je neminovan, znam iz ličnog iskustva, pre 16 godina udario sam pešaka autom.

Noć, van pešačkog, između vozila, on pijan, ja ne, brzina u ograničenju, itd, itd... Sve u moju korist, nikakav prekršaj nisam napravio, nikakva kazna za mene, ali... Nanošenje teških telesnih povreda, krivično delo, osam meseci zatvora, zamenjeno sa dve godine uslovne.

 

Ah... Da... Umalo da zaboravim da dodam... Seo sam u kola i obišao ga u urgentnom, a posle sam opet seo u kola i otišao svojim putem... Nisam otišao u manastir da se zamonašim, nisam se samokažnjavao bičevanjem po leđima, nisam plakao za njegovom sudbinom... Nastavio sam svoj život, uz neprekidno razmišljanje sledeće dve godine (nakon presude) da li će opet neka budaletina da mi izleti pod točkove i da ovaj put stvarno završim u ćorci... i da izgubim posao... i da svi koji zavise od mene pate, emotivno i materijalno... 

 

Čuvajte svoje bližnje, pa sebe, ili sebe pa svoje bližnje, zavisi do koga vam je više stalo. A onda čuvajte i druge...

Slično je prošao i moj ćale. Vozio kamion u propisanim ograničenjima, sa sporednog puta mu izleće čiča na biciklu, u vidno alkoholisanom stanju. Ćale u kamionu beži u stranu da ga ne udari, ali ne uspeva potpuno. Zadnjim blatobranom kamiona ćušne čiču, ovaj pada u šanac pored puta i doživljava infarkt. Došla hitna, odvezli čiču, na putu za bolnicu čiča umre. U krvi mu je izmereno 2 i nešto promila alkohola. Moj ćale na sud, silna veštačenja, ovo - ono...epilog: Vozač kamiona je kriv, zatvor u trajanju od 2 godine (pušten posle 9 meseci usled amnestije). Ćerke od čiče su ga naknadno gonile za neku silnu odštetu, spominjali se milioni i milioni dinara... Moj ćale uzeo nekog brutalnog advokata, platio ga bogaoca i ovaj ga oslobodi novčane odštete. Tako da ljudi, pazite se na drumovima. Naš zakon može da bude vrlo zajeban, iako je, na prvi pogled, sve na našoj strani...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
[mention=6564]ser[/mention]
70% njih koji zive tu su smradovi koji smatraju da si oni visa klasa sa posebnim potrebama!
 
@klitoris
"Baba od udarca završila tamo gde je i trebala da bude, na pešačkom, ali, i dalje joj je crveno. Ne samo na semaforu, već i na glavi, i na rukama, i na otvorenom prelomu noge. Ej! Kakva smo mi krhka bića"
 
Da li bi i dalje tako mislili da je umesto babe bilo dete? Da li bi i ono bilo smrad, stoka i da li bi i dalje nakon toga nastavili put?
 
 

Mare moj kraj a i serov , veruj “stoka bez repa”. Vecina nema osnovnu kulturu, videli semafor prvi put one 1999 kad su prodali parce srbije i dosli u beograd a svu nekulturu nikad nisu promenili. I nazlost i posle 20godina nisu naucili namenu semafora...Necivilizovano, to skace pred auto, na haubu, to ne zna da se pomeri, maloumno, zatucano...
Za decu, najveci krivci su roditelji, ako roditelj ne nauci dete i postavi na pravi put kako moze dete da zna sta je pravo a sta krivo
Kolega koji je pokosio ovu neman od 9 zivota, mislim da bi i RC trebao da ima neku spoljnu kameru a i lokali okolo. Mozda nebi bilo lose dok jos nije kasno da se proveri...



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Verujem vam da je tako. Ako tu zivite onda znate sve, i ljude i  njihov mentalitet.

Mene je pogodilo ono bezosecajno pisanje i socni opisi. Mozda covek i nije hteo da tako zvuci, al jbg tako napisao.

Ja kad bih udario nekog kolima ili motorom i da taj neko ima povrede (bio kriv ili ne) preseo bi mi ceo put a ne bih imao mira dok se ne bi uverio da je sve u redu sa nastradalim. Najvise zbog toga sto sam i ja nekoliko puta ucestvovao u saobracajnim udesima i bio udaren i oboren sa motora...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Verujem vam da je tako. Ako tu zivite onda znate sve, i ljude i  njihov mentalitet.
Mene je pogodilo ono bezosecajno pisanje i socni opisi. Mozda covek i nije hteo da tako zvuci, al jbg tako napisao.
Ja kad bih udario nekog kolima ili motorom i da taj neko ima povrede (bio kriv ili ne) preseo bi mi ceo put a ne bih imao mira dok se ne bi uverio da je sve u redu sa nastradalim. Najvise zbog toga sto sam i ja nekoliko puta ucestvovao u saobracajnim udesima i bio udaren i oboren sa motora...
 

Kad odes ti za ukrainu i rusiju izgubices sve emocije , samo ces imati emocije za zensko dok je odvees iza coska )))
Salim se malo )


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1910 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Pa krajnje bezosecajno ,bez osecaja ljudskosti i samilosti.U sustini udes koji moze svakom da se dogodi,sa ovim ili onim posledicama kao licne povrede tudje ,smrtni ishod ,sudjenje.Ali ,stav i rezon posle nesrece iritira i baca senku na sve ostalo.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Pa krajnje bezosecajno ,bez osecaja ljudskosti i samilosti.U sustini udes koji moze svakom da se dogodi,sa ovim ili onim posledicama kao licne povrede tudje ,smrtni ishod ,sudjenje.Ali ,stav i rezon posle nesrece iritira i baca senku na sve ostalo.

Zasto mislis da je bezosecajno ?
Jel mislis da ja trebam da gledam za njih i a razmisljam zato sto njima Bog nije dao mozak , zato sto nema osnovnu kulturu, ili zato sto stoka ne zna sta znaci sta je crveno a sta zeleno ne semaforu ???
Meni licno je pun k tih debila koji su na ulici kao kad kokoski odseces glavu a u srcu jos ima krvi pa mlati levo desno ne znajuci gde je...ili ona stoka sto ne zna da spusti telefon na pesackom , nego ide preko ulice i vuku se ko prebijeni... ako zakon vazi za mene i ja moram da ga postujem ne vidim
Razlog zasto i taj neko ne moze isto. Ja na moje roditelje stalno pucam
I opominjem, seo si na biciklo, obuci floroscent prsluk , ides na ulicu- gledaj oko sebe, prelazis ulicu gledaj po dva putalevo i desno. Hoce neko da mi kaze kako on ima frku, obaveze i probleme? Pa druze imam
Ih i ja da vise ne znam sam pa kad sednem za volan mozak mi je prvenstveno u voznji jer necu da neko ima posledice zato sto je meni mozak u k... prosto i jednostavno


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1910 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Zato sto ovo nije divlji zapad ovo je uredjena napredna drzava/bar politicki/i nemoze niko da nekog udari povredi ili ubije.Izuzev nekih povlascenih pojedinaca punih love.Neki bi ovde da overe babu ili turiraju motor na nozi ,dok masa slucajnih prolaznika nazvana pogrdnim imenom.Naravno baba je slabija ,a sta da neko njen tuzi za otvoren prelom noge?Inismo mi njega napali, umesto da u toj situaciji svi budemo na njegovoj strani jer realno baba je istrcala,momak je stavom i ponasanjem podelio forum.

Sta da je baba bila iz porodice roma koji kad nanjuse da mogu da naplate svoj gubitak postanu zajebani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..

..sve se svodi na kojekude nezahvaljujući tehnologiji da svakom komentatoru iz senke omogući (kao i ja što sad tu kao tipkam nešto) lično mišljenje u rešavanju slučaja i kuda to vodi posle pročitanog, a ?!? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Zato sto ovo nije divlji zapad ovo je uredjena napredna drzava/bar politicki/i nemoze niko da nekog udari povredi ili ubije.Izuzev nekih povlascenih pojedinaca punih love.Neki bi ovde da overe babu ili turiraju motor na nozi ,dok masa slucajnih prolaznika nazvana pogrdnim imenom.Naravno baba je slabija ,a sta da neko njen tuzi za otvoren prelom noge?Inismo mi njega napali, umesto da u toj situaciji svi budemo na njegovoj strani jer realno baba je istrcala,momak je stavom i ponasanjem podelio forum.
Sta da je baba bila iz porodice roma koji kad nanjuse da mogu da naplate svoj gubitak postanu zajebani

Druze zivis u pancevu , a ja zivim upravo tu tj odatle tacno 3km. To sto je doslo 99 , nije ni cudo sto je proterano odozdo , takvo ponasanje, takva nekultura, bezobrazluk i sve ostalo... pa nedaj Boze da smo mi morali da dodjemo kod njih, oni bi nas svi pobili.....
ja mogu sa svakim jer kao prvo vidim coveka kao zivo bice a ne odakle je, ko je i sta je ali ovi su ga prekardasili.
To kad ide ulicom ne zna da koristi trotoar i kolonu vec se rasiri da ne mozes kolima da ih obidjes ( ne jebe te bre 2% ), to je bre zivelo u selendri, civilizaciju i semafor nije videlo dok nije doslo u beograd. Dosli su upravo u taj kraj i pokupovali kuce od po 3-4 sprata i kvadratura 300+ m2 , ziveli su po barakama, jeli na narodnu kuhinju i gradili zamkove , a hranu za radnike vukli upravo sa te kuhinje, pokupovali lokale, stanove koje rentaju, sire se ko pauni, zauzeli mesta po opstini, policiji, komunalnim sluzbama i treba da ga zalim i takav ce jos da dodje da mi odredjuje sudbinu i da se ponasa kao da mu je ovo dedovina. E takav film nece da gleda. Moze da se vraca tamo odakle je dosao.
Ti ne znas, upravo ta gamad kad je dosla 1999 godine u taj kraj, svake noci su pravili sranja, pucali, lomili kafane, tukli sa ljudima koji tu zive od svog rodjenja dok su deca i moji vrsnjaci ginuli po tom kosovu koje su upravo oni prodali, koliko je mojih skolskih izgubilo zivote, zdravlje, ostali invalidi, razbolelo se jer su spavali u vodi, zavrsilo sa gelerima u telu za zivota i da ne nabrajamo ostala sranja
I jeste ja sam na stranu kolege jer je mogao a pogine zbog budale koja ne zna da saceka semafor nego juri za autobusom jebo je autobus, nije joj to zaklopaca pa da ide bus na 45 minuta ili sat nego tu prolazi 7 autobusa od 302 do 311 i a je otisao taj naisao bi sledeci za maksimum 5-7minuta.
Ako ona nije naucila sa svojih 50-70godina zivota osnovne stvari onda sta vise a pricamo. Da mi je rodjena majka imao bih takav stav. Ima jedno osnovno pravilo zivota i ono je isto na bilo kom delu ove zemaljske kugle. Nek baba ode u crkvu i zahvali se Bogu sto je tako prosla
Ja tebe kapiram sto ti kazes ako ima nekog pa da tuzi coveka, a zasta bre da tuzi, sto baba nema mozak. Uostalom i da tuzi ima svedoka pa ce ljudi reci istinu i sta onda....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /

Svaka rec ti je na mestu...

Ono onde u onih 500m oko ambulante su sve kauboji iz Peci i Gnjilana bez trunke opste kulture, koji su svoje ponasanje preneli na svoju decu i unuke!

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Svaka rec ti je na mestu...
Ono onde u onih 500m oko ambulante su sve kauboji iz Peci i Gnjilana bez trunke opste kulture, koji su svoje ponasanje preneli na svoju decu i unuke!
 

Od ambulante do skole u lestanima. Dzungla


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
9 hours ago, SHeLLe said:


To sto je doslo 99 , nije ni cudo sto je proterano odozdo , takvo ponasanje, takva nekultura, bezobrazluk i sve ostalo... pa nedaj Boze da smo mi morali da dodjemo kod njih, oni bi nas svi pobili.....
ja mogu sa svakim jer kao prvo vidim coveka kao zivo bice a ne odakle je, ko je i sta je ali ovi su ga prekardasili.
To kad ide ulicom ne zna da koristi trotoar i kolonu vec se rasiri da ne mozes kolima da ih obidjes ( ne jebe te bre 2% ), to je bre zivelo u selendri, civilizaciju i semafor nije videlo dok nije doslo u beograd. Dosli su upravo u taj kraj i pokupovali kuce od po 3-4 sprata i kvadratura 300+ m2 , ziveli su po barakama, jeli na narodnu kuhinju i gradili zamkove , a hranu za radnike vukli upravo sa te kuhinje, pokupovali lokale, stanove koje rentaju, sire se ko pauni, zauzeli mesta po opstini, policiji, komunalnim sluzbama i treba da ga zalim i takav ce jos da dodje da mi odredjuje sudbinu i da se ponasa kao da mu je ovo dedovina. E takav film nece da gleda. Moze da se vraca tamo odakle je dosao.
Ti ne znas, upravo ta gamad kad je dosla 1999 godine u taj kraj, svake noci su pravili sranja, pucali, lomili kafane, tukli sa ljudima koji tu zive od svog rodjenja dok su deca i moji vrsnjaci ginuli po tom kosovu koje su upravo oni prodali, koliko je mojih skolskih izgubilo zivote, zdravlje, ostali invalidi, razbolelo se jer su spavali u vodi, zavrsilo sa gelerima u telu za zivota i da ne nabrajamo ostala sranja

Odlično rečeno, sve potpisujem, počelo je da se priča najzaaaaad! Povratne karte za braću iz daleka, svi nazad u svoje neprežaljene zavičaje! Najsvetije  zemlje, rodne grude, dedovine itd branite na licu mesta a ne iz Beograda, pišite kad' stignete (ali i ne morate, nećete nam nedostajati) ;)

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ksenofobija (xenophobia) - Strah od pridošlica i od stranaca.

 

Neee, učaurite se u svoje dvorište, izolujte se od svih oko vas zato što ste mestom rođenja Bogom dani, lepši, viši, pametniji od svih...Tralala, živeo krug dvojke, crknite svi iz mile pi*ke materine  samo ja da ostanem mlad, lep, pametan...

 

A da vas bude malo sramota, a?

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Milose, odakle su ti roditelji, ako su Beogradjani, odakle ti je deda, ako je i on roDZeni, odakle ti je pradeda?

 

Odluka nekulturnih je generalizovanje i mrznja prema nekom zbog njegovog mesta rodjenja i trazenja boljeg standarda u vecem gradu. Nekulturu treba osuditi, ali ima mnogo rodzenih koji su gora stoka od nekog ko se rodio u nekom brdu, to vise zavisi od kucnog vaspitanja, nego od mesta rodjenja.

 

Dobronameran savet: opusti se i uzivaj u zivotu, covek ispunjen mrznjom prema drugima, najvise skodi sam sebi.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja