Jump to content

Moto Zajednica

5. Moto GP, Le man, Francuska 2018

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Želim da zaboravim tu trku...

sem letača. Nisam verovao šta sam video dok nisu ponovili snimak iz istog ugla iz kog je bilo uživo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Blokovi

Pa evo i ja da kazem nesto :)

Moto 3 - Najbolja trka iz vise razloga. Malo su razocarali u prve cetiri trke ali su sad sve nadoknadili. Didjanantoniju ukradena pobeda. Zao mi je bilo decka jer je informaciju dobio tek posle slavljenickog kruga i nije mogao da zaustavi suze. Taman proslavio prvu pobedu kad ono dragicka. Kornfil ce uvek imati karijeru moto- kros vozaca :) Sejv decenije. Ne znam kako je vozio do kraja sa aktiviranim vazdusnim jastukom. Za Martina cemo vec u naredne dve trke videti da li je sampionski potencijal jer definitivno nije onaj vozac sa pocetka sezone.

Moto 2 - Banjaja pravi cuda i jedva cekam da ga vidim na Dukatiju sledece sezone. Ako ovako nastavi moze cak i da vozi sa Dovijem kao tandem za '19. Naravno ako Lorenco ne produzi ugovor.  Tu su i Miler i Petruci. Teska odluka za Dukati ali ce se sve znati posle Barselone. Banjaja je pobedio na Mahindri u Moto 3 sto je skoro pa neverovatno. Voleo bih, ali nisam siguran da se jos neko pojavi ali niko sem mozda Alexa Markeza nema kontinuitet i ne skuplja dovoljno bodova. Voleo bih da to bude Pazini ali tesko.

MotoGP - Markez najbrzi. Dukati pa Jamaha.  Razocaran sam koliko Jamaha zaostaje za ostalima jer bi sampionat vise licio na prethodne tri sezone. Lin Dzarvis je potpuno pogubio konce i sve se vise prica da je Rosi tu gazda. Ako je to tacno onda je to lose i za Jamahu i za Rosija. Mogu da potpisem da bi Jamaha '16 bila konkurentna sa Markezom i Pedrosom. Vinjales potpuna enigma, verovatno ni njemu nije jasno kako je drugi u generalnom. Problemi sa nezagrejanim gumama se nastavljaju, nema ga nigde u prvih desetak krugova. Rosi brzi ali nedovoljno za pobede( sem mozda u Mudjelu ) Ovako mislim da ce MM da im zapali vec tu negde oko Barselone. Ono sto je lepo videti da tokom treninga niko ne "bezi" puno i da vozac sa osam desetinki zaostatka nije siguran za Q2. 

Pozz i svako dobro.
Aleksandar Dzankic

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

To mu je Rosi podvalio...pod okriljem noći su mu podmetnuli stare dotove...a Rosi je poznat po tome da pod okriljem noći petlja sa gumama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 12 sati, Geto Bastard je napisao:


 Lin Dzarvis je potpuno pogubio konce i sve se vise prica da je Rosi tu gazda. Ako je to tacno onda je to lose i za Jamahu i za Rosija.

I ti poverujes u tako nesto?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
12 hours ago, Fredi said:

I ti poveruješ u tako nešto? 

Očigledno je. Pokušavaju da iskrive realnost da bi pasovala Rossi-u. 

Sad ne mogu ni inženjera iz M. Marellia da dobiju jer su ih odjebali prošle godine u nadi da će sa svojim software inženjerima da nađu mala vrata za custom kontrolu ECU-a. 

Da je uspelo bilo bi busanje u grudi, Rossi i Uccio "razvili" Yamahu a ovako Yamaha mora više da se potrudi... 

Samo čekam kad će da otpusti Galbuseru. 

Eto im ga nek se jebu s njim još tri godine. Nadam se da će i Jarvisa da sjebe. Ogavan lik. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Sta je ocigledno? Pored Dzarvisa Rosi da se pita? Nemoguce, Za ovih 35 godina kako pratim auto-moto sport mislim da je samo Sumaher imao rec u Ferariju, ostali su tu da voze i slusaju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Rosi je mnogo veliki deo tog show-a, ko god ode na neku trku shvati to za 5min. Poslednjih godina ume to i da koristi (oko 50% svih prcaboca koje se tamo prodaju, prodaje njegova i ćaletova mu firma. Pristanak na to je Dorni, koliko iznuđen, toliko i dobar poslovni potez).

 

Da li to znači da je Jarvis devojčica kojom upravlja debeli Učio? Pa, sumnjam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja