Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB 750 SevenFifty

Recommended Posts

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Kolega, izvini sto je ovakva situacija i vidis da niko nije ostao ravnodusan, i retko ko moze da se suzdrzi komentara, ali nadam se da nas ne shvatas pogresno jer i sam znas kakav motor imas. Pridruzujem se ostalim kolegama i mogu slobodno da kazem da je ovo pravi NAKED sa velikim slovima, nema dalje. :care:

Zelim ti uspesnu prodaju i kupovinu, a buducem vlasniku samo mogu da pozavidim na ovakvom motoru. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm
Pre 3 sati, nikvuksa je napisao:

Svojevremeno mi ponudio @Mind Resettingu nekoj zameni... ali ja hteo TDMa. Ne zalim zbog TDMa ni najmanje, ali mora se priznati da je SevenFifty klasika... :)

Da da za neki veliki skuter je bilo, meni je bilo zao da je vozim (Hondu ovu) svaki dan po gradu, u tolko je dobrom stanju. Mozda zvuci glupo, al mi stvarno bilo zao da je palim gasim 3 puta za 6km tamo ovamo a za van grada nema vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 33 minuta, N.F.S. je napisao:

Aaaaaa ne! Ima dalje... CB1000 BigOne, CB1300...

 

CB 1300 je kraljica motora. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 6 minuta, Utjerivac je napisao:

 

CB 1300 je kraljica motora. :takoje:

Ima je moj prijatelj, Pedja vatra iz Kg, i to u meni naj lepsoj belo/crvenoj kombinaciji, mmmmmm.... Od nje jedino vise volim vfr1200f!

Izvinjavam se na off-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 2 sati, Zlatko LA je napisao:

Kolega, izvini sto je ovakva situacija i vidis da niko nije ostao ravnodusan, i retko ko moze da se suzdrzi komentara, ali nadam se da nas ne shvatas pogresno jer i sam znas kakav motor imas. Pridruzujem se ostalim kolegama i mogu slobodno da kazem da je ovo pravi NAKED sa velikim slovima, nema dalje. :care:

Zelim ti uspesnu prodaju i kupovinu, a buducem vlasniku samo mogu da pozavidim na ovakvom motoru. :)

Hvala, kolega... Nemam ja ništa protiv komentarisanja... ;)

Otvoren sam, kako za pozitivne, tako i za negativne kritike, ukoliko neko i takve želi da ispolji, mada mislim da ovaj primerak ne može čoveku da se ne svidi... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
On 17.5.2018. at 21:23, aca-pn je napisao:

Eh kad god nisam u zemlji pojavi se motor koji bi kupio, tako je bilo i kad je Srbenda prodavao njegov seven fifty, mada je on trazio neke nenormalne pare, ovo je pristojna cena.

;) ja se nocima prevrtao po krevetu....od muke  sto prodajem meni licno tezak motor.....i povucem ga sa oglasa,,,,zvala su me cak 4 coveka ....iako je bio skinut  pa predpostavljam  da su memorisali negde ili oglas ili telefon...a koji me nisu ni zvali dok je oglas bio aktuelan...dosao covek sa svojim mehanicarom i prosto je sam ponudio 3,000 a da nista ne skidam sa njega...i tad sam bio u dilemi dali uopste prodam ...srecom kupih neki maksi skuter...:grr: NEPOSTOJI dobar motor u  ful opremi  sa malom kilometrazom i ne mnogo promenjenih vlasnika za za male pare ......tvoj primerak bar po slikama mi deluje lepo  mada sa  fabrickim loncima meni deluje bas mladalacki Retro ...opet stvar ukusa..OD SRCA ti  zelim lepu prodaju ....a buducem vlasniku da ga nastavi cuvati jer je sam model legenda sam po sebi..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Остаће у Ниш за стално

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
tvoja xjr?
 
Сузуки чоро ....стави наочаре...

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Знао сам

Ahaha gledam na telefonu bez dzozli...


Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 16 sati, sashac je napisao:

tvoja xjr?

 

A i nije xjr već Suzuki GSX 1400 . 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja