Jump to content

Moto Zajednica

Max snaga KLE 500

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Zdravo svima, evo i ja da se predstavim, ponosan vlasnik Kawe KLE 500. Moram pohvaliti forum jer sam do sada nalazio dosta poucnih stvari, samo tako i dalje!!!

Posto sam poslom u Crnoj Gori vec dugo vremena trazim neki kasvetan motor na tom podnevlju naravno za male pare, ali toga nemaaaa! I kada se najmanje nadao ispade mi dugo cekani KLE.

Slike za sada nemam ali potrudicu se da ih ubacim, generalno sam zadovoljan motorom ali me muci jedna mala sitnica, pa bih bio zahvalan dobrim ljudima na odgovoru. U saobracajnoj je upisan na 19 kw, ima solidno snage, danas rastavljao karbove da vidim u kakvom su stanju pa su me zbunili leptiri tj siberi. Na vecini foruma se za dobijanje snage zatvara na desnom karbu jedna rupica, a kod mene u gornjoj zoni leptira membrane imaju po dve i to u oba karba. NAzalost nemam slika ali da li se neko susterao sa ovakvim leptirima membrana (siberima) i da li cu dobiti nesto snage jos ako sve rupe zalijem tecnim metalom izuzem one u donjem delu?

Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Piaggio x9,Bandit 600

Dobrodosao na forum druze. Ovde ces tesko dobiti odgovor,probaj ga naci u nekom delu podoruma. Valjalo bi da si dodao i kako se zoves i cime se bavis. Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Obično se kod kawinog twina snaga reducira ubacivanjem šajbni sa manjim otvorom u flanše. Skini karburatore sa flanši i proveri. Ako ih ima, izbaci ih i to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja