Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR 800 FI

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 14 minuta, bocca_bastard je napisao:

Boja je vrhunska. Samo se otarasi tih govnjivih heblova i banja :)

Da znaš da mi je to palo na pamet... Imam i odakle da nabavim komplet korman sa nosačima... ;)

Samo u svoj toj priči ima jedna mala začkoljica... Ja pravim svakakve planove za ovaj motor, a žena kući čeka sa oklagijom. :lol: 

Nema trika da je nabedim da (opet) sedne na VFR. Pa upravo iz tog razloga sam i prodao obe one RC36-ice (za onom crvenom mi i dalje kane po koja suza kad se setim kakva je)... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 2 minuta, Motorcyclist je napisao:

Sto bi ovako brzo menjao motor uopste? Nije ti legao, potrosnja, sta?

Koji? CB?

Pa CB mi je pretežak. Dok ga uteram i isteram iz dvorišta, svaki dan po min 2 puta, jer idem na posao sa njim, a i na poslu držim motor u dvorištu sa malim prilazom, pa se živ otelim. Plus ta 4 redna cilindra...njah... Nije to za mene. Kod mene može 4 samo u V formaciju da idu. Najzadovoljniji sam bio sa TDM-om. Hebo me pas kud ga prodade...:grr: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Čekao sam ja da ova VFR-ka ode nekome za keš, pa drugar lepo od mene pazari CB-a, a ja od Nenada (ili Bocce Bastard) TDM-a i svi sretni i zadovoljni, ali avaj... niko neće VFR (ili hoće ali za smešne novce)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Znao sam ja šta me čeka po pitanju rada 4 redna cilindra. To sam hteo nekako i da prevaziđem, u smislu da se naviknem. Pao sam na njen dizajn, kompletan izgled jednostavno pleni. Ja sam poprilično slab na old skul naked motore, a među njima, najviše upravo na Big One. Ogromni agregat pod nogama, ma ceo motor je ogroman i baš baš moćno deluje. Udoban jeste, ali džaba, kad ja imam 75 kila (jedva), a on 270. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Baš si deb'o...k'o ja :D...sećam se dok sam vozio čopera zove me neki stariji čovek da se menja...šta voziš:kaže Suzu vx800,brate jedva je isteram iz garaže,ako se ne daj Bože nagne,gotovo,zatrpa me...aj što će pasti nego što neću moći izaći ako nema nikoga da mi pomogne...nije za nas mršavce nešto teško...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Motor je danas zvanicno prešao u moje vlasništvo...

Biće on svakako opet na prodaju (ja se vraćam na TDM), ali prvo moram da ga upicanim.

Kada ga komplet sredim (šta sam zamislio), objaviću novu temu. 

Ova ide pod katanac... ;)

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja