Jump to content

Moto Zajednica

Moto endurance cup 2018

Recommended Posts

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Bilo je super. Ovaj put smo konacno zavrsili celu trku. 14. mesto, zlatna sredina, prezadovoljni smo. 

Organizacija je ovaj put cini mi se bila na veoma visokom nivou. Safety car, dve hitne pomoci, redari koji znaju sta rade, ucinili su ovu priredbu veoma prijatnom svim ucesnicima i gledaocima. 

Bila je i jedna ekipa iz Slovenije.

Prisustvo sponzora poput Red Bula, Ipona i drugih, znaci nadam se, da ce ovako biti i u buduce.

IMG-c3b7d74f798212781b7b42aaa7cc4489-V.jpg

IMG_20180512_171032.jpg

IMG_20180512_202157.jpg

IMG-577054cd797017cd8e7ab660206e769b-V.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Radio sam i prosle sezone na Moped Endurance Cup-u, te sa tim iskustvom mogu reci da je ove godine za dve klase bolja organizacija, bolji su ucesnici (i kao takmicari i  kao ljudi), celokupni utisak je da je sve bilo vrlo dobro. Tu ocenu dajem samo zato sto smatram da uvek moze bolje. 

Svaki detalj je bio samo zbog bezbednost svih ucesnika trke. Na kraju, lepo druzenje svih takmicara, lepa trka i jedan lep pocetak nove sezone. Ko moze da dodje na neku od sledecih trka, obavezno to da uradi, propustio je vrhunsku zabavu. Svim ucesnicima zelim puno srece u daljem takmicenju a organizatorima samo da nastave sa dobrim poslom!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Urekosmo ga izgleda<_< 

Ima li kakvih proverenih informacija u vezi trke u Kraljevu. Mi nismo isli jer smo vec ranije imali taj vikend bukiran za nesto drugo. Koliko cujem trka je prekinuta zbog loseg osvetljenja i padova zbog toga. Nigde nema zvanicnih informacija pa bi dobro bilo da neko ko je prisustvovao/ucestvovao prenese utiske. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja