Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 701 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

 

Dragi naši drugari i prijatelji,

Posle odličnog starta na TD1 i nesreće sa vremenskim prilikama za TD2, nastavljamo sa druženjem i brzom vožnjom.

 

Prijave za  TD3  i  TD4 su aktivne a možete se prijaviti na adresi:  http://trackday.rs/prijave-za-ucesce-na-track-day-dogadajima/  (čim se ulogujete)

 

Staza vam je poznata ;)

Navak TD3-4.jpg

 

Sve o uslovima prijavljivanja, otkazivanja, rezultatima i sličnim stvarima možete pronaći na www.trackday.rs

 

Vidimo se na stazi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Vlasnik sajta, 4962 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv

Spisak je osvežen.

 

Evo trenutnog spiska:

 Ime I prezime   Termin   Željena grupa 
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Kuzmanovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milos Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Dragoslav Perisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dejan marjanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vladimir Stanisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mario Zlobec Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Strbac Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Igor Mijatovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vojimir Alimpic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nebojsa Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rade Milanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Igor Rabrenovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Dzaric Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Vrinic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mladen Djordjevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • REWadventure.com, 6236 postova
  • Lokacija: lk=f(t)

VAŽNO:

 

Društvo, TD3 je već oko 2/3 popunjen. Ipak, nisu se javili svi koji su platili učešće na otkazanom TD2, u smislu da nam nisu javili da li prenose uplatu na TD3 (ili TD4), ili hoće novac nazad.

 

Ukoliko se još niste izjasnili, molimo vas da nam pošaljete mail na info@trackday.rs i javite šta ste odlučili što pre. Verujemo da će mesta na TD3 vrlo brzo biti popunjena, pa ako želite da vozite 20. maja požurite sa izjašnjavanjem!

 

Naravno, uvek može neiskorišćena uplata sa TD2 da bude preneta na TD4 ili neki kasniji track day, novac ostaje na vašem balansu do daljeg i možete ga koristiti (ili nakdnadno odlučiti da želite da vam vratimo isti na vaš račun).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cbr 600rr

zasto ne mogu da se ulogujem za prijavu kaze da je nepostojeca mail adresa a na forumu sam ulogovan u cemu je fora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Sta se desava sa spiskom. Uplatio sam pre dva dana za dvojicu i jos nisam dobio potvrdni mail.

Sent from my LEX626 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Vlasnik sajta, 4962 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv

Stiže update spiska.

 

Izvinjavam se što je malo potrajalo, bitno je bilo da ne pogrešimo prilikom procesiranja svih prijava i uplata zato što imamo obavezu da sačuvamo mesto za učesnike koji su se prijavili i uplatili za otkazani TD2, a potrajalo je dok smo stupili u kontakt sa svima.

 

Trenutno imamo popodnevni termin popunjen i samo 2 mesta u prepodnevnom terminu.

 

Sada imamo i listu čekanja, koja je formirana i raspoređena prema datumu i vremenu uplate (imamo tačan info kada je ko uplatio). Kontaktiraćemo sve ljude sa liste čekanja i ponuditi im zamenski termin i naravno opcije za refundaciju novca ili korišćenje kotizacije na nekom narednom TD-u.

 

Zvanični spisak

Kao i uvek, možete ga pronaći na trackday.rs sajtu:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-20-maj-2018/

 

Trenutni spisak

 Ime I prezime   Termin   Željena grupa 
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Kuzmanovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dusan Djordjevic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan Djordjevic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Miha Vesel Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Dejan marjanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Lukic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dragoslav Perisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
danilo mikic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Nenad Zivanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vladimir Stanisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mario Zlobec Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Stosic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Ivkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Vuckovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Joksic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ognjen Bozovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Gavrilovic Srdjan Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milos Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Pantic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vojimir Alimpic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mitar Gutic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Igor Mijatovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Luka Strbac Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Rade Milanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nebojsa Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Sasa Bogdanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Igor Rabrenovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Dzaric Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Branislav Popovic - Rossi Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mladen Djordjevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nemanja Brkic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Vrinic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)

 

Lista čekanja

 Redni br   Ime i prezime   Termin 
1 Mario Lipcajt Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
2 Danilo Mladenovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
3 Srdjan Nastasovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)
4 Vlada Ivanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
5 Lazar Maksimovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00)
6 SASA NESIC Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
7 Damir Barukcic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)
8 Marko Tasic Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
9 Boris Mitov Celodnevni termin (10:00 - 17:00)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Vlasnik sajta, 4962 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv

Update spiska.

 

Više nemamo slobodnih mesta na TD3. Svi koji su na listi čekanja imaju svoj red i ukoliko ne budu dobili mesto, biće im ponuđeno da iskoriste kotizaciju za neki naredni TD ili refundacija novca.

 

Zvanični spisak

Kao i uvek, možete ga pronaći na trackday.rs sajtu:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-20-maj-2018/

 

Trenutni spisak

 Ime i prezime   Termin   Željena grupa 
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Kuzmanovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dusan Djordjevic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Velimir Kovacevic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Oliver Jovanovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan Djordjevic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Miha Vesel Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Dejan marjanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Lukic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Milanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Zivanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dragoslav Perisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
danilo mikic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mario Zlobec Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Strbac Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Aleksandar Ivkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Danilo Mladenovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Vuckovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Joksic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ognjen Bozovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Gavrilovic Srdjan Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milos Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Pantic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Mario Lipcajt Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vojimir Alimpic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mitar Gutic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Igor Mijatovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Rade Milanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nebojsa Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Dzaric Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ivan Vrinic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nemanja Brkic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Sasa Bogdanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Branislav Popovic - Rossi Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mladen Djordjevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Igor Rabrenovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)

 

Lista čekanja

 Redni br   Ime i prezime   Termin 
1 Srdjan Nastasovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)
2 Vlada Ivanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
3 Lazar Maksimovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00)
4 SASA NESIC Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
5 Damir Barukcic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)
6 Marko Tasic Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
7 Boris Mitov Celodnevni termin (10:00 - 17:00)
8 Nemanja Vidakovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)
9 Sasa Novcic Popodnevni termin (14:00 - 17:00)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Vlasnik sajta, 4962 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv

Update spiska.

 

Bilo je nekih otkazivanja, tako da se lista čekanja smanjila. Svi koji su na listi čekanja imaju svoj red i ukoliko ne budu dobili mesto, biće im ponuđeno da iskoriste kotizaciju za neki naredni TD ili refundacija novca.

 

Zvanični spisak

Kao i uvek, možete ga pronaći na trackday.rs sajtu:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-20-maj-2018/

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Ne vidim nikoga prijavljenog za intro grupu, ima li intro grupe u nedelju? Ako ima, da li je moguce prijavljivanje i uplata na licu mesta?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Vlasnik sajta, 4962 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv
Pre 19 sati, Stevan90 je napisao:

Ne vidim nikoga prijavljenog za intro grupu, ima li intro grupe u nedelju? Ako ima, da li je moguce prijavljivanje i uplata na licu mesta?
 

Otvoren je intro termin, a da li će se voziti, zavisi od ljudi. Svakako je moguće prijavljivanje sa uplatom na licu mesta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • jedan od DDMZ, 701 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Po dogovoru javljam imena ljudi koje smo morali da prebacimo u neku drugu grupu od željene.

To su:

promene prepodne:        
Milan Dzaric               prelazi u zelenu grupu
Dusan Djordjevic       prelazi u crvenu grupu
Lazar Maksimovic      prelazi u crvenu grupu

        
promene ceo dan:        
Dejan Marjanovic      prelazi u plavu grupu
Nikola Vuckovic         prepodne crvena popodne zelena
Nenad Gavrilovic      prepodne crvena popodne zelena
Aleksandar Djukanovic     prelazi u zelenu grupu
        
promene popodne:        
Boris Kovjenic          prelazi u plavu grupu

Nikola Cvetinovic     prelazi u plavu grupu

 

Promene su urađene da bi svaka grupa ostala u dozvoljenih 20 vozača po grupi a parametar za izmene su vremena sa prošlih TD-ova da bi vozači u svakoj grupi bili što sličniji po vremenima.

Za dodatne informacije pišite mi na pp da ne zatrpavamo ovu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • REWadventure.com, 6236 postova
  • Lokacija: lk=f(t)
Pre 2 sati, sargeras je napisao:

Znaci za Intro samo se pojavimo sutra sa parama ako stizemo? Koliko je ufur uopste za tu grupu? :D

Cena "na dan" koja važi sutra za intro grupu je 2500 rsd. 

 

Pojaviš se i tražiš našu makikt, koja je zadužena za prodaju termina na dan TD. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites
  • Svrati ponekad, 488 postova
  • Lokacija: New Now

Sve je bilo vrhunski, hvala za motoGP prenos. 

 

P.S. Gde i kada možemo da očekujemo slike od danas i hoće li biti jasno podeljeno po grupama ili...? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

  • Aktivni korisnici   0 članova

    Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.



×

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja