Jump to content

Moto Zajednica

Moto skupovi opsta diskusija, najave, kritike...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion
Pre 3 sati, draki je napisao:

:D Vidis da moze :D 

IMG-a82a8512016fdfb0c977c48d77f14fe3-V.jpg

Ovo se ne racuna osim u slucaju druge slike tebe i ove dve devojcice u krevetu.One gole a ti se slobodno obuci ili prekri cebetom.

Ovako i ja mogu da se slikam sa sisatom komsinicom i guzatom prodavacicom u obliznjem mini makretu.

Naravno verovatnoca akcije sa njih dve je ravna tome da zivimo u zlatnom vremenu prosperiteta.

Cekaj malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 9 sati, Nemus je napisao:

Ovo se ne racuna osim u slucaju druge slike tebe i ove dve devojcice u krevetu.One gole a ti se slobodno obuci ili prekri cebetom.

Ovako i ja mogu da se slikam sa sisatom komsinicom i guzatom prodavacicom u obliznjem mini makretu.

Naravno verovatnoca akcije sa njih dve je ravna tome da zivimo u zlatnom vremenu prosperiteta.

Cekaj malo...

Treba biti zadovoljan i sa malo :D Danas fotka sa njima a sutra ova druga sa nekom drugom :D Bitno je da se nesto desava :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint princ 125

Ljudi, jel bio ko u Inđiji prošli vikend? (MK Inđija 2003).

Iskreno mi se nije svidelo. 

Doček na ulazu - 0

Organizatore nismo ni upoznali, jako malo motora bilo, još manje civila..

Šta se desilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider
Pre 2 sati, draki je napisao:

Na godinu dodji u Prnjavor da vidis sta je skup :D

Tako svi kažu a kad odeš :confused0068:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Sledeće sedmice je po meni definicija dobrog susreta, tj. onaj susret koji zaokružiš na kalendaru i čuvaš vrijeme i novac za njega..a to je Tuzla..Počevši od kampa, domaćina, programa, i onoga meni najbitnijeg, broja motora..Naravno ima još tu par, ali su prošli a i da ne zaboravim neki :) 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 13 sati, SlobodanR1 je napisao:

Sledeće sedmice je po meni definicija dobrog susreta, tj. onaj susret koji zaokružiš na kalendaru i čuvaš vrijeme i novac za njega..a to je Tuzla..Počevši od kampa, domaćina, programa, i onoga meni najbitnijeg, broja motora..Naravno ima još tu par, ali su prošli a i da ne zaboravim neki :) 

Tuzla je grad koja je spremna da doceka ogroman broj motorista i to vec duzi niz godina radi vise nego dobro. Po meni trenutno BiH prednjaci sa skupovima (kada se posmatra BiH, Crna Gora i Srbija)... Slobo gledamo se u Tuzli :) (nismo se dugo vidjeli) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

 -Vozim se Ibarskom i na kolovozu  strelica MOTO SKUP , sveža boja...   skrenem. 

 Skup  na terenu lolalnog seoskog fudbalskog kluba Latković. 

  Na ulazu rakija dobrodošlice (preskočio) , kesica sa "poklonom"  i  ulaz 500 din.  onako simbolično , kao pomoć klubu i MASu garantu organizacije  ( za pešake je pisalo 100 din.). 

    Teren ograđen i obezbeđen PVC trakama ( dal"   EPS ili  PTT) ,  slučajno  otvoren sa zadnje strane da ovdašnji momci i komšije mogu slobodno da uđu i parkiraju automobile. Oni ne moraju da pomažu klub, oni ne voze motore a i muzika im verovatno nije po ukusu .  

  Cisterna sa tehničkom vodom parkirana je iza gola i odmah pored nje ,  brižljivo je postavljena  drvena paleta,  da gosti ne ukvavse noge a da voda  može da otiče . 

  Nedaleko od kornera je   objekat 1x1m od iverice,  verovatno električni WC. 

Šank ispod šatre Francuz sa par prijatnih devojaka , piće  korektnih 120 din.  rashlađeno . 

Bina, ozvučenje...   za sve pare , jeste mali klub i da je selo u pitanju al široko , bahato  . Mislim da krave 3 dana neće davati mleko.   

Negde na centru , štand Agencije za bezbednost u saobraćaju.  Deljen je  reklamni i edukativni materijal, bedževi  , privesci ...  sve sem obaveštenja kako je da registrujem motor sa rol barovima , vizirom, naslonom...  i šta da radim sa kukom na automobilu .   

Nisam probao ali za  pohvalu domaćinu , pasulj je služen do kasno,  već je i mrak počeo da pada.    

Predosećajući kišu a i zbog svog rasporeda , nisam preterano dugo ostao .  Negde oko 22h sam  se zahvalio domaćinu , MK Usamljeni vitez i nastavio dalje .   Kratko sam bio ali se nisam loše proveo.  A  i   nisam za bolje !   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 42 minuta, Nikola Simic je napisao:

Planira li neko u Istočno Sarajevo? To je pomereno za ovaj vikend, ako se ne varam? 

Planiram ja :) Subota u 8h pokret iz Bn pa se ide za IS, odlazak na cevape na Bas Carsiju, pa onda opet malo skup i onda gas za Tuzlu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Popićemo pivo tamo akobogda! :cirka2:  Približilo se, a niko ne piše ništa o ovom skupu, pa reko da pitam da nije iz nekog razloga otkazano. Očigledno nije :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Skup je pomjeren sa Juna na Septembar zbog pogibije prijatelja kluba Srdjana Srbije iz Surcina... odmah su objavili novi datum i sve ide po novom planu ;)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja