Jump to content

Moto Zajednica

Moto skupovi opsta diskusija, najave, kritike...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Neka gine ako je došao na skup sa namerom da se napije i vozi kući pijan! Neka oni budu fer i neka ga vrate u kamp, a ne da kao što su mom drugaru prošle godine pisali kaznu što je naduvao 0.4.. Prvo što prave gužvu na izlazu i što si pre toga par minuta obukao svu oprmu, pa sad aj skidaj, a samo što prvu pomoć ne traže!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Kakav ti je to stav? Neka gine?

Pa on je nekom muz, tata, brat... Pored toga moze da ubije jos nekog.

 

Sta, kad obuces svu opremu mozes da vozis pijan, jer jebiga, ne mozes da je skidas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Što se tiče oblačenja opreme i dr*anja od strane organa vlasti na ulazu da skidaš istu i vadiš dokumenta pričam za ljude koji nisu pili ništa.. (Da se razumemo) A stav mi je takav jer takve (koji se napiju kao da su na svadbi) pa sednu na motor ne mogu da shvatim nikako.. A druga stvar, opet kažem da ako oni brinu o takvim pojedincima, što ih ne vrate u kamp nego čak i koje uhvate da imaju alkohola u krvi napišu kaznu i puste ih da voze kući 100, 200, 300 km (sve koji nemaju preko 1.3) što nije za trežnjenje!?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
19 hours ago, hard_rock said:

Nisi ti cuo kao neko 2 sata neprekidno vice " Veljooooooooooooooooooo" 

#2008+ #goodtimes #jebotevelja

Veljin solistički koncert je bio još 2003. na Petrovaradinu, da ste živi i zdravi omladino...:P

I nije ''samo 2 sata'' nego do 05h30min ujutro, živeli:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Fora je da se uzmu pare i ojade ljudi koji ce doci i popiti 2-3 piva i biti u stanju bez problema da se dovezu kuci.

 

Ako se vec brine o narodu, vratis ga u kapm i gotovo, ovako ih je mecka sacekala na rupi.

 

Kad pijem ne vozim, da se razumemo, ali sam siguran da 1 ili 2 piva meni nece bitno smanjiti sposobnost u voznji. Zbog lesinara, vise ni to 1 pivo ne popijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
Pre 8 sati, BanditVA je napisao:

Opet neprijatno iskustvo iz Lazarevca, na izlasku iz kampa, levak i ako duneš, neće da te vrate u kamp nego pišu kazne.. Niko ne izlazi bez provere, kao ni prošle godine, čak i ako nisi pio, čekaš da se izredjaju svi ispred tebe i skidaj rukavice, kacigu, vadi dokumenta..

Ne razumem ovo, kako da znaju bez provere ko "nije pio" pa da ih puštaju preko reda???

 

Razmisljam da to sve maltretiranje oko skidanja kacige (da bi identifikovali lice na osnovu dokumenata) i skidanja rukavica, raskopčavanja da bi iste te dokumente dao "organima", rade iz razloga da ne bi neko ko nije pio izvozio motore onima koji su "popili" i onda ih van kampa predali vlasnicima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 34 minuta, milomir22 je napisao:

 

 

Kad pijem ne vozim, da se razumemo, ali sam siguran da 1 ili 2 piva meni nece bitno smanjiti sposobnost u voznji.

Pa ko popije 20 piva nece moci ni da se popne na motor. A sto se tice voznje sa dva piva mogu ti reci da je tada vecina vozaca samo jaca,lepsa i jos bolje vozi. I to druze moj vodi samo u mrtvacnicu. Jedno je kad se pise kazna za 51km/h. To je bas kurtonski,ali svesno sesti pijan na motor... nemam sta dalje da komentarisem...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 8 sati, BanditVA je napisao:

Opet neprijatno iskustvo iz Lazarevca, na izlasku iz kampa, levak i ako duneš, neće da te vrate u kamp nego pišu kazne.. Niko ne izlazi bez provere, kao ni prošle godine, čak i ako nisi pio, čekaš da se izredjaju svi ispred tebe i skidaj rukavice, kacigu, vadi dokumenta..

Kad je to bilo?Ja poš'o oko 22-22:30,bilo vazda pandura na ulici,čak zaustavili saobraćaj da predjemo ulicu,hvala službi...verovatno čekali sitnije sate...

Što se tiče alkohola,0% mora biti,neću crći bez tog piva...

 

IMG_20180602_193229.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, Dexterr said:

Veljin solistički koncert je bio još 2003. na Petrovaradinu, da ste živi i zdravi omladino...:P

I nije ''samo 2 sata'' nego do 05h30min ujutro, živeli:sampion:

Hvala na lekciji :D . Jel ista ona punija plavusa ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 2 sati, shoyyka je napisao:

Kad je to bilo?Ja poš'o oko 22-22:30,bilo vazda pandura na ulici,čak zaustavili saobraćaj da predjemo ulicu,hvala službi...verovatno čekali sitnije sate...

Što se tiče alkohola,0% mora biti,neću crći bez tog piva...

 

 

Mi smo malo posle ponoći izašli, bili su na kapiji i kontrolisali. Ali bilo je 4-5 dregera, nije se čekalo više od pola minuta na test. Nikakva kontrola dokumenata, skidanje rukavica i ostalo što kaže kolega iz Valjeva.

Pošto je uključivanje i isklučivanje malo nezgodno, na samoj Ibarskoj, pomagali su oko toga.

 

Pre 12 sati, doktor je napisao:

Nećeš se pokajati, ne samo zbog toga...kvalitetna svirka, dobro i jeftino pivo (homoljsko kraft pivo 0,4/100din), citav skup u prelepom parku i hladovini, bez atmosvere za pucace...

Bio sam na prošloj lokaciji, odličan skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

meni ne smeta da policija radi svoj posao u svako doba na svakom mjestui pri svakoj prilici iako spadam među one koji popiju nekoliko piva na takvim i drugim događanjima ( koncerti npr. ) svi mi odgovaramo sami sebi za svoje postupke ako nam se nešto desi. siguran sam da zahvaljujuci njima ima manje onih grdih posljedica za sve ucesnike u saobracaju.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

-Lazarevac pravi skup na fantastičnoj lokaciji.   Nekako mi se čini sve mršavije.  Manje naroda , motora , kampera , tezgi,  igara...  Jedino , svake godine je sve više policije i dece.   

Voleo bih , generalno na svim skupovima , da na ulazu, kada je vrućina  imam brži prolaz . Da se ne sudaram sa onima koji izlaze, pa zastanu da popričaju...   Rakija dobrodošlice je  "stari srpski" običaj na ulasku ali  u današnje 0,00 vreme , može da bude  opasan zajeb.   

Oznake na putu za LA moto nisam video ( možda ih i ima )  .    500 din je klasika ,  potkapa je lep poklon za uspomenu ( šteta što nije datumirana).   Lazarevac_2008.thumb.jpg.4c2d14d57935973a686c5d925929fc38.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint princ 125

Pričao mi je gospodin muž za to "Veljoooo" kaže da je malo falilo da umlate tog lika što je vikao..

A čekamo Vajsku pa da kampujemo, nisam imala prilike do sad da idem na moto skup i ostanem da kampujem... 

Gde ima skup sad za vikend (8.6 i 9.6.)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
33 minutes ago, Zmajče said:

Pričao mi je gospodin muž za to "Veljoooo" kaže da je malo falilo da umlate tog lika što je vikao.. 

A čekamo Vajsku pa da kampujemo, nisam imala prilike do sad da idem na moto skup i ostanem da kampujem... 

Gde ima skup sad za vikend (8.6 i 9.6.)?

Tad je zena vikala, niko nije imao pojma ko je Velja... Ja se jos razmisljam da li da idem u Vajsku, nista ne napreduju iz godine u godinu,... :/ Steta a lokacija jedna od najboljih u Srbiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 36 minuta, Zmajče je napisao:

Pričao mi je gospodin muž za to "Veljoooo" kaže da je malo falilo da umlate tog lika što je vikao..

A čekamo Vajsku pa da kampujemo, nisam imala prilike do sad da idem na moto skup i ostanem da kampujem... 

Gde ima skup sad za vikend (8.6 i 9.6.)?

Ima skup u Kuli... ;)

Moto klub Kula organizuju susret na karting stazi, na ulasku u Kulu iz pravca Vrbasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 1 minut, hard_rock je napisao:

Tad je zena vikala, niko nije imao pojma ko je Velja... Ja se jos razmisljam da li da idem u Vajsku, nista ne napreduju iz godine u godinu,... :/ Steta a lokacija jedna od najboljih u Srbiji

Ja mislim da to "Veljooooo" nema veze sa dozivanjem nekog iz kampa. Nego je to ona fora iz filma "Lepa Sela Lepo Gore", kada mali doziva Velju u onoj sceni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1771 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Kad već pominjete bisere sa kampovanja, nisam ispričao sve šta je bilo u Grockoj. Dakle, negde u sred noći nas budi rasprava - svađa u jednom šatoru. Pljušte psovke, a ubrzo kreće i tuča - ona tuče njega, i to onako, pošteno, da se čuje. Jedan od kampera se nađe džentlmen, ustade da brani damu, a ne konta da treba da brani njega. Pritom su svo troje pod gasom.

Uglavnom posle poduže rasprave momak odlazi, a ovo dvoje valjda da proslave novo prijateljstvo, odu po piće. I tako cugaju oni ispred šatora, kad eto momka opet. Napadne komšiju kampera što mu muva ribu. I tako ode rasprava u nedogled. Samo se sećam da je neko oko 6 ujutru glasno pitao "i šta je bilo na kraju, jesu se pomirili?"

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Bilo je toga i u Prnjavoru jedne godine :) Kamp ko kamp, zna se da je buka ocekivana u bilo kom obliku... A to je car kampovanja na skupu :)

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sve je to super, kad zivis na 15-20 km od mesta desavanja moto susreta, ali kad sutra treba da vozis nekoliko stotina km do kuce onda je sranje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 46 minuta, Biker-Boy je napisao:

Sve je to super, kad zivis na 15-20 km od mesta desavanja moto susreta, ali kad sutra treba da vozis nekoliko stotina km do kuce onda je sranje

Slazem se :) tesko je naci idealnu kombinaciju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ne pamtim da li sam i na jednom skupu spavao kako treba u kampu... Nekako mi to dođe prirodno da se ne naspavam, valjda sam već i spreman na to kada odem na moto skup i kada planiram da prespavam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Odavno ne spavam u kampu na moto skupu, od jebenog Velje u Vajskoj 2006.-07. >:(  Ako imam prikladno drustvo nocim u sobi, ako ne onda idem kuci. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja