Jump to content

Moto Zajednica

Moto skupovi opsta diskusija, najave, kritike...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ko zna da ce iskoristiti 2 kurtona sa ulaza, tome nece smetati nista :D Osim mozda narkomana koji slucajno upadne nozem u sator u sred radnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

30261064_10156460802333478_7238412270617

 

 

Evo moja braca Brcaci su stavili cijenu ulaza :D

 

Vidimo se u Brckom :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 419 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
On 5/12/2018 at 16:01, kwiss je napisao:

2000 god. kod vas su naplaćivali ulaz i suvozaču na motoru.Ne znam koji klub je organizovao,znam da su mlako valjevsko pivo naplaćivali ko na splavu.Tad  sam bio i doviđenja...

...  jel to kad su pravili pored reke ?  Mislim da su posle napravili dužu pauzu .  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider
Pre 1 sat, Jašim je napisao:

...  jel to kad su pravili pored reke ?  Mislim da su posle napravili dužu pauzu .  

Da,pored reke i neke vodenice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

To novi klub pravi, a Indjija 2003 ( stari klub) pravi pocetkom juna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr
pre 12 minuta, aca bre je napisao:

E ljudi jel se placa ulaz u Indjiji sad za  vikend? 

info sa FB

MK Indjija Petak otvaranje-ulaz besplatan...trke ubrzanja ulaz besplatan...subota se placa ulaz 300din samo motori, zbog bogatog programa...pesaci besplatno oba dana...vidimo se!!! pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Uz dužno poštovanje za klub MK Inđija, ali ovo mi je tek ludilo... Pešaci ne plaćaju upad, a motori plaćaju... Evo, recimo, ekipa i ja odlučimo da dođemo autom, obučemo boje i uđemo kao pešaci. Stanemo u red i za pasulj i za sav taj bogati program i ko će da da nas razlikuje od ostalih nesretnika koji će platiti upad na motoru?

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 2 minuta, aca bre je napisao:

Znaci idemo svi u petak i ko kampuje free :jee1:

 

Samo ce te sacekati iznenadjenje u subotu, ako izadjes motorom van kampa. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ali mene nece biti u subotu tamo ;)

U subotu radim drugu a petak prvu. Ovo mi je njabolja kombina koju sam imao za skup u zadnjih god. dana.:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Нема пара од општине? Ма јок.
Нема пара од спонзора? Ма јок, само се свиђа дизајнерима плаката да надендају ту што више слика и лого-а фирми које чак и немају везе са моторима и да плакат има што више боја и смисла.

Ма ајте молим вас.
Ништа није лоше ни у парама ни у спонзорима али зашто се то негира? Кукњава да пара нема па се зато улаз наплаћује а пуни плакати и банери на скупу спонзора. Опште позната ствар.


И ајте још молим вас, шта је то мас толико тога урадио и ради за мотоциклисте у Србији?
Осим оног Бож' ме сачувај периодичног регистровања мотора (које, кхм, још није доказано у пракси - само кажем...)???

А да, и осим што приморава клубове чланове да стављају улаз 500 кинти на своје скупове...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f
pre 58 minuta, Svaler je napisao:

А да, и осим што приморава клубове чланове да стављају улаз 500 кинти на своје скупове...

Ti kad ovako nesto kazes izgleda kao istina, ali istina je tamo negde. MAS ne primorava nikoga iz njene organizacije da naplacuje ulaz nego naprotiv, ogranicava najvisu cenu ulaza kod klubova koji su u MASu.

Ljudi su ipak samo ljudi, neko zna a neko ne, ali je nacuo nesto i hajde brze bolje da podeli to svoje saznanje a nezna kakvu stetu svia nanosi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ti kad ovako nesto kazes izgleda kao istina, ali istina je tamo negde. MAS ne primorava nikoga iz njene organizacije da naplacuje ulaz nego naprotiv, ogranicava najvisu cenu ulaza kod klubova koji su u MASu.
Ljudi su ipak samo ljudi, neko zna a neko ne, ali je nacuo nesto i hajde brze bolje da podeli to svoje saznanje a nezna kakvu stetu svia nanosi.
Случајно сам био у једном мото клубу где су се водили преговори о приступању мас-у па знам шта је тражено од нас.
Од тога да се стави цена улаза 500дин до тога да си у обавези да идеш на скуп клуба који је био код тебе.
Иако тај клуб није приступио масу ја сам одлучио да иступим из целе те приче око мото клубова и тога. Искључиво се возим сам, са девојком и/или другарима.



Мање више то, мене искрено занима око чега се то они толико залажу осим око организације мото скупова? Ово са регистрацијом је у најмању руку, глупост.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Mozda je tebi glupost ali ako pratis forume dali si ikada video da su kolege motoristi trazili mogucnost kvartalne registracije? 

Sto se tice cene ulaza, kako onda objasnjavas, racimo sad za vikend, skup u ZR gde je ulaz bio 400 din.

Na klubove se apeluje da posecuju skupove clanice MASaali niko nebrani odlazak kod drugih dragih klubova, bar meni nikad niko nije rekao da nesmem ili moram

Da bi znao poblize za cega se MAS zalaze osim ovih "gluposti" a organizacijom skupova se uopste ne bave, trebao bi biti prisutan na sastancima a to mozes samo ako je klub clan MASa.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Za interese pojedinaca.

 

Kupiš svoj motor, za svoje pare, i za svoje pare se voziš gde hoćeš i kako hoćeš. Ovako iz hobija napraviš obavezu, da trpiš ovoga i onoga i ispravljaš krive Drine. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I plaćaš ulaz na skup, kako da ne ove sve trčim.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 22 minuta, Svaler je napisao:

Случајно сам био у једном мото клубу где су се водили преговори о приступању мас-у па знам шта је тражено од нас.
Од тога да се стави цена улаза 500дин до тога да си у обавези да идеш на скуп клуба који је био код тебе.
Иако тај клуб није приступио масу ја сам одлучио да иступим из целе те приче око мото клубова и тога. Искључиво се возим сам, са девојком и/или другарима.



Мање више то, мене искрено занима око чега се то они толико залажу осим око организације мото скупова? Ово са регистрацијом је у најмању руку, глупост.

Da ne bi bilo rekla-kazala,ovo boldovano nije tacno.Potpredsednik mog kluba je sekretar u MAS-u i tacno znam sta su "obaveze"klubova.Kao sto je @NIKI rekao ides gde hoces i kod koga hoces,niko nikoga ni na sta ne primorava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f
pre 9 minuta, -Viper- je napisao:

I plaćaš ulaz na skup, kako da ne ove sve trčim.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
 

@viper druze, nemoras, jednostavno je, ne ides

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 17 minuta, hard_rock je napisao:

Ima i nekih stvari na koje se bespotrebno bacaju pare, kao sto su go go igracice, stunt show...

I to si donekle u pravu,ali je jednom neko rekao da je i to deo bajkerskog "folklora",pa ako neko ima novca da ih angazuje....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja