Jump to content

Moto Zajednica

Motoskup MC Srem Sremska Mitrovica ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Ima li kakvih informacija o ovom dogadjaju,obzirom da je sutra,nigde nista nisam nasao,a mozda bi isao ako ne bude kise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

04. - 06. 05.  2018. na Hipodromu u Sremskoj Mitrovici. Hipodrom je na putu iz SM prema Mandjelosu - Fruskoj gori , poslije KP Doma. :moto3:

 

30728775_1817871985182684_79144181499554

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Neko je na FB-u postavio to pitanje...  i nisu hteli javno da napišu odgovor

 

 
Citiraj

 

DALI SE PLAČA ULAZ ZA MOTORISTE
 
 · Страница је одговорила приватно · 1 нед.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Ukoliko neko nije isao danas, cena ulaza je 500din, na ulazu se dobija kesica sa parcetom iverice za copavu, upaljac i dva durexa :)
Gleda drugar u kesicu sav zbunjen i kaze: "Daj mi to ozenjeni da poklonimo nekome, da nam ne nadju zene" :lol3:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ne kontam ovo odgovaranje u pp/

Pa brate jel to prodaja haljina na fejsu- koliko ti ovo kosta? Inbox! :lol3:

 

I uopste ne stavljanje cene ulaza na postere. Mada kontam da ce tako manje njih da odbiju pa se koriste svakakvim fazonima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Mitrovica je već godinama jedan od najorganizovanijih Moto skupova.

Koliko znam ljude iz kluba, niko od njih ne učestvuje u organizaciji susreta da bi zaradio neke novce. 

Od tih 500 dinara nijedan nije dat za te kondome, upaljač i ivericu. To je verovatno sponzorisano.

Ali tih 500 dinara sigurno ne pokriva sve troškove organizacije.

Na žalost nisam zadnjih par godina išao na Moto skupove pa nisam bio ni u Sremskoj Mitrovici, ali dugo godina pre toga Mitrovica je bio provod koji se ne propušta i gde sam uvek dobijao mnogo više nego što sam platio ulaznicu.

Siguran sam da će i ove godine biti tako i da se organizatori neće obrukati, te da će posetioci imati baš dobar provod.

Ko može da odvoji 500 dindži neka ih ne žali.

Samo da da bog lepo vreme !

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Mitrovica je već godinama jedan od najorganizovanijih Moto skupova.
Koliko znam ljude iz kluba, niko od njih ne učestvuje u organizaciji susreta da bi zaradio neke novce. 
Od tih 500 dinara nijedan nije dat za te kondome, upaljač i ivericu. To je verovatno sponzorisano.
Ali tih 500 dinara sigurno ne pokriva sve troškove organizacije.
Na žalost nisam zadnjih par godina išao na Moto skupove pa nisam bio ni u Sremskoj Mitrovici, ali dugo godina pre toga Mitrovica je bio provod koji se ne propušta i gde sam uvek dobijao mnogo više nego što sam platio ulaznicu.
Siguran sam da će i ove godine biti tako i da se organizatori neće obrukati, te da će posetioci imati baš dobar provod.
Ko može da odvoji 500 dindži neka ih ne žali.
Samo da da bog lepo vreme !
 
 
 
Moj post nije bio sa namerom da pljujem po klubu i organizaciji.
Godinama unazad posecujem taj skup i nikad nisam zalio sto placam ulaz jer su momci uvek organizovali odlican izlet i dorucak subotom itd itd
Jedne godine su na skupu narkomani isekli oko 9 satora, momci iz kluba su se organizovali i sve nadoknadili sutradan.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Moj razlog ne dolaska na skupove na kojima je ulaz za motore veci nego za pesake vise principski , a i to sto se ne zadrzavam vise od 2sata jer uglavnom radim do 23h i dok stignem bude posle ponoci a radim i nedeljom jer su mi vikendi udarni dani na poslu. A i ljudi koji dodju motorom u subotu uvece placaju isto ko da su dosli u petak prepodne sto je ne posteno od strane organizatora. Ne zelim da podcenjujem niciji trud pa ni svoj i zato cu izbegavati skupove koji imaju politiku istu kao i ovaj skup. I pozdravljam sve istomisljenike. 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bio sam danas sa drugarima. Sreo par dragih prijatelja, popili pice, klopali i pre kise nazad.  Policija te jos na ulazu ceka sa dregerom i sve proveravaju. Prostor, fenomenalan. 

 

mc-srem2018.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 21 sati, Utjerivac je napisao:

MC Srem je u MAS-u i za njih vazi cijena ulaza - motora 500din. Tako je bilo do sada. :jee:

Ovo nije tacno,klubovi sami odredjuju cenu ulaza:)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ivice slazem se sa tobom u potpunosti. Ima skupova gde su ulazi free ( za motore). Tj barem je do sada bilo tako. Ne krivim ja ni jednog organizatora samo treba naci sponzore za sve. I ne treba se traziti opravdanje za naplatu ulaza vec nacin da ulaz za motore bude free, jer svi koji dodjemo motorom na skup ostavimo mnoooogo vise od cene karte pa ako nije to dosta onda nije greska u naplati vec u organizaciji. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 6 minuta, aca bre je napisao:

Ivice slazem se sa tobom u potpunosti. Ima skupova gde su ulazi free ( za motore). Tj barem je do sada bilo tako. Ne krivim ja ni jednog organizatora samo treba naci sponzore za sve. I ne treba se traziti opravdanje za naplatu ulaza vec nacin da ulaz za motore bude free, jer svi koji dodjemo motorom na skup ostavimo mnoooogo vise od cene karte pa ako nije to dosta onda nije greska u naplati vec u organizaciji. 

 

Razumem te u potpunosti i u pravu si za sve,ali ovo boldovano je jaaako tesko ostvariti nazalost.Zarada od prodatog pica ni blizu ne moze da pokrije troskove organizacije,bina,muzika,policija,licencirano obezbedjenje,prostor,hrana itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Nisam siguran da je obezbedjenje a pogotovu licencirano potrebno na moto skupovima. A takodje i skupi bendovi. Nisam jos cuo da se iko pobio na skupu igde u Srbiji. Sve se dogovara.... nije na meni da pricam o organizaciji i zao mi je sto je ova diskusija u temi jednog moto skupa vec je trebala da bude uopstena i u temi o moto skupovima uopsteno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Kawasaki vn 900
pre 1 minut, aca bre je napisao:

Nisam siguran da je obezbedjenje a pogotovu licencirano potrebno na moto skupovima. A takodje i skupi bendovi. Nisam jos cuo da se iko pobio na skupu igde u Srbiji. Sve se dogovara.... nije na meni da pricam o organizaciji i zao mi je sto je ova diskusija u temi jednog moto skupa vec je trebala da bude uopstena i u temi o moto skupovima uopsteno.

Aco budi siguran da je po zakonu potrebno licencirano obezbedjenje, cak i za decije fudbalske utakmice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre sat vremena, ivica744 je napisao:

Ovo nije tacno,klubovi sami odredjuju cenu ulaza:)

 

Strucnjak,  evo ti spisak klubova koj isu u MAS-u pa proprati koji nece naplacivati ulaz na svoj moto skup. :jee:

http://www.motoasocijacijasrbije.com/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=58

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Malo klubova je ostalo ili nisu svi navedeni :D

Ne vodi se rasprava o naplati vec o naplati za motore. ...

Ja dodjem u subotu u 15 min posleponoci ( sto je vec nedelja) i moram da platim 500 din za ulaz ko oni sto su u peta pre podne dosli :staa2:

Ali nije bito. Resio sam da se u ovoj temi vise ne diskutujem i otvorio temu za to. Pozz i lep provod i na vasem i na ostalim skupovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja